Šešiamečio baimės

22. Jan, 09:26

sveiki,patarkit gal kam teko susidurt.Vaikas nuo mazens uzsidares turejo ivairiu baimiu kurias isaugom ir gydytoju bijojom ir garsu dideliu va tamsos tai niekad nebijojo ,dabar jai 6-ri metukai bet vieno dalyko vis dar nemegsta-svetimu zmoniu jei kur nueina viskas lyg ir nieko truputi bendrauja,o jei namuose ateina sveciu klykia ne savo balsu nereikia nenoriu iseik.buna savo kambary ir niekur neina,su vaikais bendrauja su aukletojom darzeli taippat,bet jei namie pas ja i kambary bando uzeit tai ir prasideda,va tokia beda turim.

30. Jan 2012, 10:55

na kaip cia pasakius uzsidares gal ne taip reikejo rasyt😀 tiesiog nenoredavo su niekuo bendraut verkdavo siaubingai ir su vaikais nezaizdavo veliau persilauze.

24. Jan 2012, 13:48

Man krito i akis zodziai:"nuo mazens uzsidares". Dar idomu ar megsta but apkabinamas?Ar glaudziasi pats prie teveliu? Mano dukrele irgi bijojo garsu irgi buvo laikotarpis,kai bijojo atejusiu i namus zmoniu,bet ji tada buvo 2 metu. Sesiu metu vaikuti galima jau isklausineti,kodel jam nepatinka zmones,kurie ateina i namus,aisku tai reikia daryti labai atsargiai,gal zaidimo forma,sakant,kad nebarsiu ir nieko nesakysiu.Kazkas turejo ivykti,kad taip yra.Buvo vienas atvejis su mano dukrele,kai ji imdavo verkti,sakyti,kad nenori,jog ateitu aukles anukas,nors iki to laiko neblogai su juo bendravo.Niekaip jos neisklausiau,kodel ji nenori ,kad ateitu tas berniukas.Bet viena diena ji pati eme ir pasake,kad jis parode jai liezuvi.Matyt jai buvo stresas del to ir taip ja paveike.Tada as linksmai jai aikinau,kad cia nieko baisaus,ka reikia sakyti,kai kas nors rodo liezuvi ir ji eme juoktis.Dabar su tuo berniuku didziausi draugai. Todel ir manau,kad tevams net neatkreipus demesio,vaikuti is sveciu kazkas paveike..... Tiesiog butina prakalbinti vaika.

22. Jan 2012, 21:26

sveiki,patarkit gal kam teko susidurt.Vaikas nuo mazens uzsidares turejo ivairiu baimiu kurias isaugom ir gydytoju bijojom ir garsu dideliu va tamsos tai niekad nebijojo ,dabar jai 6-ri metukai bet vieno dalyko vis dar nemegsta-svetimu zmoniu jei kur nueina viskas lyg ir nieko truputi bendrauja,o jei namuose ateina sveciu klykia ne savo balsu nereikia nenoriu iseik.buna savo kambary ir niekur neina,su vaikais bendrauja su aukletojom darzeli taippat,bet jei namie pas ja i kambary bando uzeit tai ir prasideda,va tokia beda turim.