man tai isvis nesamone tie kurasi.. realiai vistiek
viskas kitaip. o kam reikia kad vaziuotu i namus 😀? as
gyvenu tik su vyru, tevai uz 200 km, man absoliuciai niekas
nepadejo ir niekieno nuomoniu ar patarimu neprasiau ir
viskas ejo kaip per sviesta 😉 kiti kai praso tevu kad vaikus
ismaudytu ar vel koki velnia uz juos padarytu, man juokinga
😃 kaip tevai gali savo vaiko bijot 😃 😃 😃
26. Nov 2009, 13:21
o mes su vyru lankemes,nes tikejomes,kad bus
naudingi...☹labai tikejomes, kad po vaiko gimimo atvazines i
namus,suteiks konsultacijas.nes taip darydavo anksciau.bet
matyt didelis minusas,kad gyvenam ne vilniuj ir ne
kaune.zinoma ,pasiskambinti telefonu gali,bet visai ne tas,
kai vietoj suteiki konsultacija,parodai,kaip manksteles
daryti ir pan.o dabar,kaip skambinom ir prasem ,kad
atvaziuotu parodyti manksteles vaikuciui ir pan.,
pabuciuok...visokiu problemu atsirado,pats semeta siulo
patiems i kauna atvaziuoti...jooo.ir dar vienas trukumas-kad
mazai pasakoja apie zindyma.aisku kaip buvau nescia,tai
nepastebejau.daugiausiai demesio skiriama gimdymui.manau
turetu skirti ir zindymui,nes labai daug motinu susiduria su
zindymo problemomis.
25. Nov 2009, 13:40
kiek girdejau naudingi, bet pati nebuvau
20. Nov 2009, 11:43
ar kuri nors lanketes semetos nesciuju kursuose?ar
naudingi jie buvo?
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
man tai isvis nesamone tie kurasi.. realiai vistiek viskas kitaip. o kam reikia kad vaziuotu i namus 😀? as gyvenu tik su vyru, tevai uz 200 km, man absoliuciai niekas nepadejo ir niekieno nuomoniu ar patarimu neprasiau ir viskas ejo kaip per sviesta 😉 kiti kai praso tevu kad vaikus ismaudytu ar vel koki velnia uz juos padarytu, man juokinga 😃 kaip tevai gali savo vaiko bijot 😃 😃 😃
o mes su vyru lankemes,nes tikejomes,kad bus naudingi...☹labai tikejomes, kad po vaiko gimimo atvazines i namus,suteiks konsultacijas.nes taip darydavo anksciau.bet matyt didelis minusas,kad gyvenam ne vilniuj ir ne kaune.zinoma ,pasiskambinti telefonu gali,bet visai ne tas, kai vietoj suteiki konsultacija,parodai,kaip manksteles daryti ir pan.o dabar,kaip skambinom ir prasem ,kad atvaziuotu parodyti manksteles vaikuciui ir pan., pabuciuok...visokiu problemu atsirado,pats semeta siulo patiems i kauna atvaziuoti...jooo.ir dar vienas trukumas-kad mazai pasakoja apie zindyma.aisku kaip buvau nescia,tai nepastebejau.daugiausiai demesio skiriama gimdymui.manau turetu skirti ir zindymui,nes labai daug motinu susiduria su zindymo problemomis.
kiek girdejau naudingi, bet pati nebuvau
ar kuri nors lanketes semetos nesciuju kursuose?ar naudingi jie buvo?