Saugiausias seksas.

20. Jan, 01:14

Labas visoms ir visiems. Aš čia atėjau su vienu klausimu, kuris man neduoda ramybės. Mano vaikinas nori užsiimti seksu iš karto užsidėjęs prezervatyvą. Ta prasme, kad pavyzdžiui jis jį užsidėtu 2 valandoms iki pradžios. Jis sako, kad daugelis vaikinų, kurie taip skubėdami užsideda paskutinėm sekundėm labiau rizikuoja. Nes daugelis vaikinu iki sekso susijaudina ir jiems iš daikčiuko išsilieja prejakuliatas, o ką jau kalbėti apie sperma. Tada bandydami užsidėti prezervatyvą išsiteplioja pirštus ar pati prezervatyvą ir tada visa tai kiša į vidų padidindami galimybę pastoti. O užsidėjus jį iš karto to tikrai nebūtų. Bet man įdomu ar būdamas iškart su prezervatyvu jis jo nesuplėšis ir t.t. Nes kelias valandas jis trintusi į apatinius ir dar turėtu iškentėti daikčiuko dydžio pasikeitimus. Ką manot apie tai? Gal, kas turit kokių patarimų ar patirties?

26. Mar 2016, 10:03

Sveiki, piesiu grafinius piesinius ant sienos, piesini galima parinkti betkoki pagal jusu pageidavima. Piesiniu kainos nevirsyja 200 euru. Grafika ant sienu laikoma prabanga ir puikiai tinka vaikiskiems kambariams. Gana klijuoti vaikiskus tapetus su kiskuciais, padarykite savo myliamiausiam vaikui modernia dovana 😀 Vilnius (uz papildoma kaina atvyksiu i bet kuri miesta). Spauskite "patinka" ir galbut butent jusu namai bus papuosti nemokamu moderniu grafiniu piesiniu. Nuoroda: https://www.facebook.com/grafika.ant.sienos/?ref=aymt_homepage_panel