Sapnuoju kraupius sapnus

19. Jul, 11:51

kelintas vakaras iseiles sapnuoju baisius sapnus ir tokius paslaptingus, kad net pati pradejau vis skaityti ka tai galetu reiksti... ir tie sapnai susija su nelaimem arba mirtim... pirma vakara sapnavau, kad kalbejausi su savo miruse mociute, ji kviete mane uzeiti, bet as kazkodel atsisakiau ir isejau, ir atsiduriau prie kazkokios kaip uper ar juros kuri pradejo seti... visi zmones bego rekdami ir lipo kuo auksciau... ir pabudau. sekancia nakti sapnavau, kad mano mazyle apdege galvyte ir plaukucius, bet ji neverke, rami sedejo... ir sapne as pamacius pradejau verkti... po to sapnavau, kad mano mylimas draugas buvo pas mane, sedejom, kalbejom, juokemes ir netiketai as supykus ji pastumiau ir jis susizeide... kazkaip ta tarpa sapnas lyg nutruko ir antroje dalyje sapnavau, kad jo ieskau pas jo tevus, bet niekur neradau, ir jie pasake, kad nezino kur jis dingo, mane paliko viena ant suoliuko sedet.... ir sia nakti sapnavau, kad mano drauge partrenke masina... ir jos dvasia atsirado salia manes, su ja kalbejau ir ji man padave atviruka kuri gavo nuo tevu gimtadienio proga, o ant jo buvo sveikimas ir jos prirasyti zodziai: mirtis, savizudybe, automobilis, tokiu negraziu neaiskiu rastu... toki keisti zodziai... ir kaip supratau sapne ji nusizude del to, kad gimtadienio proga negavo dovanu automobilio... atsikelus net asara isriedejo, toks vaizdas, kad per miegus verkiau. o jos gimtadienis buvo visai nesenai, liepos 17diena. jau toki sapnai pradeda gazdinti, jie toki niurus, tamsus, graudus... ar reiktu del to sunerimti? tos sapnu reiksmes labai ivairios, vienur raso nelaimes, stiprus sveikatos pablogejimas, mirtis, randu net ir dziaugsmas trumpalaikis...

15. Jan 2013, 22:10

Kai tiki kažkuo, tai ir išsipildo 😃 Blogai, kai žmonės prietarų pančiuose gyvena.

15. Jan 2013, 17:21

as niekada taip nesapnuodavau kaip dabar nestumo metu,o sapnai tokie siaubyngi.sapnavau vis peily,o tai reiske skausma,tai ta diena mano mamyte susilauze stuburo slankstely ketvirta.nu tokie siaubyngi sapnai...

13. Dec 2012, 21:01

Skirtingiems zmonems tokio pat panasumo sapnas gali reiksti skirtinga dalyka,vieniems pvz. sapnuoti dantis reiskia liga,mirti,kitiems-gal kokius nemalonumus ar dar ka kita. Paprastai reikia patiems atsirinkti,ypac jei kartojasi sapnas,ka jis galetu reiksti,pasekti ivykius ateity. Esu sapnavusi kelis kart ivykius,kurie buvo mano ateityje,net tokie patys zodziai buvo istarti 😀 Taip pat atsekiau,jeigu sapnuoju mesa ar gaminius is mesos,zinau,kad laukia zinia apie mirti,nesvarbu kieno. Jeigu sapnuoju nors lasa kraujo,zinau,kad gausiu laiska,zinia,naujiena. O jeigu,atsiprasant,issisud.....sapne,tai bus papildomu pinigu! Tai jau atsekiau per eile panasiu sapnu ir susijusiu ivykiu 😃
O mirusiuosius sapnuoti nereikia baimintis,manau,jie kazka mums nori perduoti,pasakyti,pranesti,perspeti.....

06. Dec 2012, 14:51

Ka reiskia kai sapnuoji savo mirusi seneli kurio isvis gyvenime nesu maciusi jis mire kai mano tetis dar vaikas buvo... sapne atrode kaip is nuotraukos jaunas grazus vyriskis... sapne ieskojau kazkokioje istaigoje laikrasciuose kas istikruju ivyko kai jis mire, ir staiga jis atsirado ir pradejo kalbeti su manimi pasake kad ten buvo kazkas daugiau nei ziauri avarija ir pasake kad yra namuose kazkoks paveikslas jis nori kad as ji tureciau,siaip pati megstu labai piesti ir pradineje mokykloje net filmuota esu del savo piesiniu... esu laiminga tuo sapnu nes as jo gyvenime taip ir nespejau pamatyti... Tiesiog idomu ka tai reiskia...

22. Jul 2010, 09:37

mano manymu, sapnams didelę įtaką daro per dieną patirti įvykiai, stresas ir panašiai. Mirusių artimųjų sapnavimas tikrai nėra blogas dalykas, kadangi pasamonėje vistiek yra išlikusios mintys apie mirusius artimuosius, todėl yra natūralu karts nuo karto juos sapne prisiminti 😀 į blogą sapną reikėtų žiūrėti tik kaip į sapną ir nebandyti jo susieti su blogybėmis realybėje, nes kuo daugiau gilinsitės į blogus sapnus, tuo dažniau juos ir sapnuosite 😉

22. Jul 2010, 07:01

o as,savu mirusiu artimuju ne kiek nebijau.

21. Jul 2010, 23:09

tai kad dar ir klausimas ar dantys su krauju ir t.t nereikia taip mamos tiketi tuo, dar prisikalbesit ka☹

21. Jul 2010, 23:06

dantis sapnuoti reiskia-mirti,arba sunkia liga.

21. Jul 2010, 23:06

deimante,o kdl tau baugu?

21. Jul 2010, 22:56

siaip kiek zinau jei sapnuoji mirusi zmogu ir jis tave kviecia,reikia nueiti uzpirkti mises ar zvakute kapuos uzdegti, tik niekada sapne neistieskit jam rankos nes jis tave gali persekioti ☹

21. Jul 2010, 22:15

na mamos paskaicius net oda pasiurpsta, tai isivaizduoju savijauta atsikelus po tokio sapno...

21. Jul 2010, 13:54

bet va as irgi pastebejau kad tik blogi sapnai islieka atminty ilgai labai, kazkaip kurie grazus buvo neprisimenu as tokiu 😀

21. Jul 2010, 13:47

labuka. as tai kiek esu girdejusi kad jei va mirusius zmones sapnuoji tai atseit pagal reiksmes sapnu nieko blogo nereiskia tik kad oras keiciasi, o va jeigu sapnuoji zmogu kuris numires ir sapne tu su juo kalbiesi ar jis tave kvieciasi kur nors tai reikia nueiti ant to zmogaus kapo ir zvakute uzdegti, gal seniai buvot ar dar kazkas...

20. Jul 2010, 14:47

zinokit mamukai sapnavau lb baisu sapna.iseinu is misko,na griztu i savo kaima,bet ne autobusu,ne masina,ir ne keliu,o pestute misku.o visas kaimas isskerstas.tiesiogine ta zodzio prasme.visur lavonai,supjaustyta,rankos kojos,galvos ir daug daug kraujo..o as begu saukdama..jauciu,kaip zodziai stringa gerkleje,ir jauciu nesaugumo,vienisumo jausma.ir taip pat didziule baime.atsiprasau,kad taip atvirai.bet tas sapnas mane visa likusi gyvenima.

20. Jul 2010, 14:40

Laba diena,

Pabandysiu paaiškinti apie sapnus. Žmogus linkęs daugelį savo emocijų ir baimių nustumti ir paslėpti. Tačiau tos emocijos dingsta tik iš sąmonės. Kai miegame mūsų sąmonė miega taip pat. Tada išlenda viskas, ką turime pasąmonėje, ir viską matome per sapnus.Užbėgant įvykiams už akių iškart išsakysiu savo nuomonę apie pranašiškus sapnus: net ir mokslininkai teigia, jog žmogus neišnaudoja visų savo sąmonės ir pasąmonės resursų. Galbūt pasąmonė daugiau jaučia ir nujaučia, galbūt mes patys bandome save perspėti apie kažką iš to kyla ne tik sapnai bet ir tas šeštasis jausmas.
Grįžtant prie išsakytos istorijos tai aš manau kad šiuo metu tavo gyvenime vyksta kažkas tokio, kas sukelia dideles emocijas: baimė netekti mylimo žmogaus ir draugės, baimė jog tau gali kažkas atsitikti ar tavo mergaitei, baimė likti vienai ir baimė, kad tavo mergaitė gali likti viena.... o tokias emocijas gali sukelti nebūtinai ryškūs įvykiai bet kaip tik kažkas ką išgirdai, pamatei, perskaitei ir iškart nustūmei kaip neigiamą dalyką. Gerai paanalizavus ka veikei iki sapnų pradžios, tikiu kad rasi atsakymą- kas galėjo taip paveikti. Galbūt žinia ar išgirsta istorija apie nukentėjusį vaiką ar likusius našlaičiais vaikus, galbūt barnis su mylimu žmogumi, o jo metu tau šmėštelėjusi mintis "o ką aš be tavęs daryčiau?", galbūt labai stengeisi nustebint draugę prieš gimtadienį ir labai norėjai kad ji liktų patenkinta...
kai rasi / jei rasi tą kažkokį kabliuką pagalvok ir vardink kodėl tau tai galėjo pasirodyt taip labai svarbu..? Galbūt esi uždaras žmogus , arba neįvardini nepaleidi tų jausmų sau suvokt. mano draugė man labai daug reiškia, norėčiau kad ji būtų laiminga ir jai sekjtūsi. man būtų labai baisu, jei iš mano gyvenimo dingtų mano mylimas žmogus. Man nepakeliama mintis, kad mano mergaitei gali nutikti kažkas bloga, arba man gali nutikti kažkas bloga ir mano mergaitė liks be mamos.
Atrodo paprasti žodžiai ir mintys, tačiau jie tokie svarbūs, kad mes kartais jų nesuvokiam ir neįvardijam. Nes kad juos pripažinti reikia daleisti va tą pavojingą mintį, apie kurią net pagalvot baisu, kad kažkas gali atsitikti ir kaip tai pakeistų mano gyvenimą. Bet ta mintis yra tokia ykyri, kad išlenda miego metu.

Pagarbiai
Psichologė Vika

20. Jul 2010, 14:20

na pas mane ir vis kazkokie baisus sapnai buna.daznai ateina amzinatelis dede i tuos sapnus.ir siaip visokios nesamones.ir dar pastebejau,jok viskas prasidejo,tas toks nerimas del nelaimiu ir mirciu,kai susikuriau seima.ir tai yra normalu.juk dabar turime tokius turtus-vaikus.ir esame begalo jautrios,kad tik nieko neatsitiktu.ir del vyro pergyvenam.as vis mastau,jei kas nutiks ir tt.nezinau ar man cia taip vienai,bet labai del to esu jautri..

20. Jul 2010, 10:09

mano sese sapnavo kazkada vestuves ir vienas is matytu sveciu sapne vestuvese po savaites uzsimuse su motociklu

20. Jul 2010, 09:56

nu man itakos niekada neturejo menulis ar dar kas... cia kazkaip tik dabar toki sapnai baisus pasipyle...
nors pries pora savaiciu mazdaug, mano dede pasikore uzsienyje, tai tik si sekmadieni palaidojom, kol parveze is ten, bet ir nemanau, kad tai galejo labai paveikti... nes mazai su juo bendravau siaip gyvenime.

20. Jul 2010, 09:53

mano mociute aiskindavo, kad pirmadieni atrodo sapnai nesipildo, dar pagal kazkokias dienas irgi... o jei sapnuoji nelaimes, tai ne visada ir reiskia ta.. labiau zemes, purvas pranasauja bedas.. o as dar pastebejau, kad itakos turi ir nuovargis, ar ziuretas filmas..

20. Jul 2010, 09:24

nu gal tada... sia nakti jau ramesni sapnai buvo 😀

19. Jul 2010, 23:51

kelintas vakaras iseiles sapnuoju baisius sapnus ir tokius paslaptingus, kad net pati pradejau vis skaityti ka tai galetu reiksti... ir tie sapnai susija su nelaimem arba mirtim...
pirma vakara sapnavau, kad kalbejausi su savo miruse mociute, ji kviete mane uzeiti, bet as kazkodel atsisakiau ir isejau, ir atsiduriau prie kazkokios kaip uper ar juros kuri pradejo seti... visi zmones bego rekdami ir lipo kuo auksciau... ir pabudau.
sekancia nakti sapnavau, kad mano mazyle apdege galvyte ir plaukucius, bet ji neverke, rami sedejo... ir sapne as pamacius pradejau verkti...
po to sapnavau, kad mano mylimas draugas buvo pas mane, sedejom, kalbejom, juokemes ir netiketai as supykus ji pastumiau ir jis susizeide... kazkaip ta tarpa sapnas lyg nutruko ir antroje dalyje sapnavau, kad jo ieskau pas jo tevus, bet niekur neradau, ir jie pasake, kad nezino kur jis dingo, mane paliko viena ant suoliuko sedet....
ir sia nakti sapnavau, kad mano drauge partrenke masina... ir jos dvasia atsirado salia manes, su ja kalbejau ir ji man padave atviruka kuri gavo nuo tevu gimtadienio proga, o ant jo buvo sveikimas ir jos prirasyti zodziai: mirtis, savizudybe, automobilis, tokiu negraziu neaiskiu rastu... toki keisti zodziai... ir kaip supratau sapne ji nusizude del to, kad gimtadienio proga negavo dovanu automobilio... atsikelus net asara isriedejo, toks vaizdas, kad per miegus verkiau.
o jos gimtadienis buvo visai nesenai, liepos 17diena.

jau toki sapnai pradeda gazdinti, jie toki niurus, tamsus, graudus...
ar reiktu del to sunerimti?
tos sapnu reiksmes labai ivairios, vienur raso nelaimes, stiprus sveikatos pablogejimas, mirtis, randu net ir dziaugsmas trumpalaikis...