Sapnai ir regėjimai

30. Aug, 10:00

ar jums nera buve, kad keistai jaustumet, kad apie jus sukasi blogis. man tai atsitiko po gimdymo. trecia ar ketvirta diena. tai buvo ligonineja, jau buvo atnese man vaikeli ir naktim miegojom kartu. tai va, jau buvo naktis ir jau miegojau ir pabudau visa isigandus nuo tuo, kad sapne mane kazkas trauke i prazuti, trauke mane i gelmes, noredamas paskandint. bandziau vel uzmigt ir vel pabudau nuo to paties. bijojau uzsimerkt, bet akys patys merkesi, net visiskai neuzsimerkius vel tai regejau, kad mane tempia, buvo toks jausmas, kad aplink mane kazkas skrajoja ir tai tikrai buvo blogis. bijojau but atsimerkusiai ir uzsimerkt baisu. tai neapsakomas dalykas, iki siol baisu prisimint. ziurejau sapnininke ka reiskia blogis, bet nieko neradau, nzn kaip dar pavadint toki reiskini. net jutau kazka skraidanti, bet nematoma. net db drebujis ima. tai tikrai neissigalvojimas

04. Dec 2009, 20:11

O! Pasirodo ne man vienai taip buve ir atsitike 😀 Net ramiau pasidare 😀 Nes buvo minciu,kad man su smegenim kazkas....

07. Sep 2009, 22:45

o jetau.nelabai malonu turetu but:

07. Sep 2009, 14:33

sveiki,
o as manau, kad pas mus nauose naminukas gyvena, bet geras.
Pirmas pastebejimas buvo toks: pas mus kolidoriuje vejo varpialiai kabo. taigi, vaikas miega, visur tylu, as irgi kaip pele, nes labai jau jautriai miegodavo mazylis. Tik varpialiai ka pradejo skambeti. As nuo kedes ka pasokau ir nevalingai pirsta prie burnos pridejusi "ssssss" susnypsciau, kaip vaika ramindama. Ir nurimo. Kita diena panasiai.
Paskui maudau vaika duso kabinoje. Iškelusi niekada nesilenkiu paspausti mygtuko, kad vanduo isbegtu, nes kartais einu vaiko kojines isplauti tame paciame. Gristu, o vndens jau neber. Galvoju gal netycia iskeldama vaika kaip nors atidariau ta vandens nubegima. Kita kart nieko. Po keliu savaiciu buvau viena, einu vaika maudyti. Iskeliu vaika is duso kabinos, pametu koines, galvoju grisiu isplausiu tame paciame vandenyje. Gristu - vandens neber... Ir da karta yra taip buve

04. Sep 2009, 09:15

oj mamytes kokia as siandiena nesamone sapnavau matomai ziauriai bijau to vairavimo egzo kuris vyks siandiena☹ sapnavau kad atsisedau i ta masina ir atsisuku o mano instruktoriu tas Karalius is seimo siaubas nu jau kokia nesamone, vyrui papasakojau tai jis pradejo juoktis

03. Sep 2009, 11:27

man taip daznai buna.....☹ tikrai nemalonu, atrodo taip tikra ir dazniausiai ivairiausi kosmarai, kad vejasi kazkas, bando nuzudyti ir t.t.....☹(

31. Aug 2009, 19:27

kas to nera patyre, manau kad sunku butu patiket. bet mamytes pasaku manau nepasakotu😀 visko buna

31. Aug 2009, 19:07

Čia vaiduoklių skyrelis?Žinot mamytės aš nelabai tikiu tokiais dalykais bet paskaičius jūsų pasakojimus tai šiurpuliukai nubėga nugara

31. Aug 2009, 12:19

zivile,esu ir as tokiu sapneliu turejus kai negali pabust,zinai kad sapnuoji irblogiau..jai jau kartais pabudai-bijai uzmigt...uzmigus vel "neri" i ta pati ☹
kas liecia vaidenimasi,tai pas mano drauge daznai "vaidendavosi".jos mama is pradziu mumis netikejo,paskui pati mokesi iki vidurnakciu ir isgirdus kad durim trenke i tualeta nuejo paziuret kas atsikele-pasirodo visi miegojo...mes pastoviai girdedavom zirkliu kirpimo garsa...paskui drauges mama pasidomejo buto istorija,pasirodo jame buvo pasikores kirpejas kazkada..tai po kunigo pasventinimo viskas ir dingo..tai vat,norisi tiket kad yra logiskas paaiskinimas,bet...

31. Aug 2009, 12:14

taip, buvo man irgi toks jausmas, kad noriu pabust, bet negaliu, kazkas laiko ir nepaleidzia. nekoks jausmelis

31. Aug 2009, 11:23

oi, tai tikrai, deimante, isivaizduoju kaip tau nejauku, ypac nakti. O pas mus tai namas pastatytas ant siukslyno😃

31. Aug 2009, 10:49

As tikiu, kad egzistuoja tokie dalykai. Kunas tai mirsta, o pvz sielos kur dingsta. Man tai idomu yra, bet kartu ir baisu. Ypatingai tai baisu kokie seni seni namai, dvarai

31. Aug 2009, 10:37

pilnai tikiu tokiais reiskiniais, yra teke panaiu patirti...bet nebebijau...manau , kad nuo siu dalyku nepabegsi ir jej lemta bus kam atsitikti tai atsitiks, bet dvasios negali padaryti nieko pikto..

31. Aug 2009, 09:25

as tokiu reiskiniu labai bijau.bijau blogu akiu.

31. Aug 2009, 09:13

aha, zivile, tau juokinga

31. Aug 2009, 08:23

siurpoka,deimante

30. Aug 2009, 22:05

bet tai buvo ne tik sapnas, zinodama, kad nemiegu, bijojau. jutau, tai aplink save, gal kazkam tai ir pasirodys juokinga, bet man ne

30. Aug 2009, 22:00

ar jums nera buve, kad keistai jaustumet, kad apie jus sukasi blogis. man tai atsitiko po gimdymo. trecia ar ketvirta diena. tai buvo ligonineja, jau buvo atnese man vaikeli ir naktim miegojom kartu. tai va, jau buvo naktis ir jau miegojau ir pabudau visa isigandus nuo tuo, kad sapne mane kazkas trauke i prazuti, trauke mane i gelmes, noredamas paskandint. bandziau vel uzmigt ir vel pabudau nuo to paties. bijojau uzsimerkt, bet akys patys merkesi, net visiskai neuzsimerkius vel tai regejau, kad mane tempia, buvo toks jausmas, kad aplink mane kazkas skrajoja ir tai tikrai buvo blogis. bijojau but atsimerkusiai ir uzsimerkt baisu. tai neapsakomas dalykas, iki siol baisu prisimint. ziurejau sapnininke ka reiskia blogis, bet nieko neradau, nzn kaip dar pavadint toki reiskini. net jutau kazka skraidanti, bet nematoma. net db drebujis ima. tai tikrai neissigalvojimas