Reikia patarimo

27. Feb, 03:10

sveikos mamytes as su tokiu klausimu suzinojau kad laukiuosi antro vaikelio pirmajam 1.7men. orejau paklausti kaip susitvarkete su mintimi kad lauketes antro vaikelio? kaip sekesi adaptacija? nes mane tai kamuoja nerimas ir su pirmu jokio pykinimo nebuvo o daba savijauta nekokia ir kamuoja mintys ar susitvarkysiu kaip ir kas bus toliau.:( pasidalinkit savo patirtimi nes daba savijauta nekokia labai didelis nepasitikejimas savimi ir vel baime gmdyti 

10. Mar 2014, 20:30

labas.na kad neramu naturalu.as auginu dvi mergytes ir laukiuosi 3.nors esu pakankamai jauna bet negalejau kitaip pasielgt...buvo ir man visokiu baimiu.dabar gyvenu tik su mintini jog mazyte butu sveika ir uzaugsim..aisku bus nelengva ,kaip nors susitvarkysim..mano vyras uzsieni dirba namie kaip svecias taciau nebijau ir viena augint..

10. Mar 2014, 18:01

Laba.Ne viena mamyte pazystu su panasiu reikaliuku,as pati ne isimtis buvau,dukrai buvo 1m ir menuo kai supratau kad laukiuosi,apie valima ne minties nebuvo,gyvenome sunkokai bet pagalvojome su vyru kad jei vienam yra ka valgyti atsiras ir kitam maisto,kai dukrai buvo 1m ir 10men gime sunus,gan neblogai susitvarkiau ,padejo tik vyras,taip tas antras nestumas buvo ne is lengvuju,pikindavo,nuo 5men labai skaudedavo strenas bet nieko isgyvenom ir visai neblogai ,dabar dukrai greit 19m o sunui kovo 11d tai yra rytoj 17m ,o dar turime ir pagranduka greit bus 5m .Tad viskas tikrai bus gerai,reikia tiesiog laukti,mileti ateinanti mazyli,dziauktis ir tiketi kad viskas bus gerai,o jei dar yra kas pagelbeja bent truputi tada tikrai ne beda,sekmes besilaukiant😉