Reikia mamyciu patarimo

18. Jul, 01:44

Sveikos mamos:) nezinau kur reikia rasyti cia del tokiu problemu, tai rasysiu cia. Esu jauna mamyte, mano dukrytei 4.5 meneseio, ir turim problema su pasutimu. Kiek skaiciau, tai visiem leliukam dazniausiai pasumta uzpakaliukas, o maniskei, kaip keista, pasuto po barzdele. Jau labai ilgai nepraeina, tepiau ir tepaliuku ir aliejuku, kuriuo sake tepti daktare, taciau vistiek nematyti pagerejimo. Mums jau beveik menesi tas pasutimas yra ir man jau darosi labai baisu, juk neturetu taip ilgai buti. Gal kazkam taip jau buvo, prasau pasidalinkit patarimais.

14. Dec 2015, 11:52

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

11. Sep 2014, 08:28

sveika, mano berniukui taip pat buna karts nuo kazto tai mano uosvene dave labai gera patarima as dziaugiuosi 😀 yra pirkti toks naturalus pabarstukas tai yra sporu pataisos ju yra pirkti visose vaistinese dl kainos tai as pirkau uz 23 lt.

10. Sep 2014, 22:35

Labas mano suneliu 1metai ir keturi menesiukai nezinau kas cia gali buti todel klausiu jusu patarimo mano suneliu aplink lytinius organus atsirado raudoni mazi spuogiukai tik aplink lytinius organus ant kuno niekur nera kas tai galetu buti?tepu ir tepaliukais ir krakmolu kazkodel nepadeda

27. Jul 2014, 20:06 EgidijaŠaulė

Viskas jau issisprende😀 pasirodo yra toks stebuklingas cinko tepaliukas, ir pataisu sporos. Labai greitai mum praejo, gal per kokias 3 dienas, naudojant ta tepaliuka ir pataisu sporas

18. Jul 2014, 22:37

Tai bandykite spirituko, arba krakmoliuko, bet jei vaikas atpila dažnai, seilėjasi, tai ir tikrai neišnyks.. Mnau nėra ko jaudintis 😉👋