Refliuksas (gausus atpylinėjimas)

01. May, 12:56

sveikos mamytes, Ar yra mamyciu kuriu vaikuciai turi refluksa (gausiai atpilineja)?ka darote?gal zinote kaip palengvinti?

29. May 2011, 19:28

mes ir jau pradejom vagyti tai reikia tiketis kad reikalai geres ir geres

29. May 2011, 16:40

mes ir turejom tokia beda, bet ji taip pat baigesi tuomet kai pradejau maitinti tirstesniu maisteliu.

29. May 2011, 16:36

ir mes turejom tokia beda, bet gydytoja patare dazniau maitinti bet po maziau, taip ir darem ir tada maziau atpylinejo, o kai pradejom valgyti kosytes, baigesi musu bedos, dabar labai retai kada atpila

29. May 2011, 16:33

Na man tokia pati problema buvo, jei maitini misinukais tai keis misinuka i aptamil AR jis specialiai yra atpilantiesiems.

29. May 2011, 16:22

aciu dievuj reikaliukai gereja 😀

05. May 2011, 21:44

labu,turim ir mes sia beda,ir su pirmu vaiku turejom ko tik neisbandziau ,bet kaip jau rase viena mamyte kai prades valgyt tirstesni maista viskas susitvarkys.mum dabar 5men tai jau maziau atpilam lyginant kai buvom 2 ar 3 men

05. May 2011, 19:33

Sveikutės mamytės Mano dukrytei jau greitai 10 men bus, bet turim dar šią problemėlę, tiksliau apie trečią mėn. buvo dingusi, o dabar atsinaujino ☹ Vakare pavalgo mišinuko, užmiega ir po kokių dešimties minučių pradeda kosėti ☹ ,kartais su atpilimu ☹ Nežinau nei ką daryti, šiandien bandysiu valanda ankščiau pamaitinti. jeigu nepadės reiks kokio gero gydytojo paieškoti, o tai mūsų gydytoja tik pečiais pagūščioja

01. May 2011, 14:26

labai aciu uz patarimus.maitinu pati kartais primaitinu misinuku, net atrodo kad nuo misinuko tiek daug neatpila kiek nuo krutines.reikia laukti tada 6 menesiuku ir ziureti gal reikaliukai susitvarkys.vargsas maziukas taip megsta zaisti ant nugarytes atisgules bet nesvarbu kada pamaitintas jei ne pienuka atpila tada skrandzio rugsti (permatomas skystis) ☹

01. May 2011, 08:32

Labutis 😀 mano pipirui buvo, kol nepradėjom valgyti tirštesnio maisto (maždaug iki pusės metukų). Gydytojai pataria darytis trumpas pertraukėles maitinant ir panešioti kad atsirūgtų, jei pati maitini. Neleisti per daug išalkti, nes išalkę pririja daug oro... gydytojų patarimų daug. Bet mūsų situacija buvo tokia, kad dėl ligos nuo 2 mėn nebeturėjau pienuko, todėl perėjom prie mišinukų. Kol pati maitinau Emilis pavalgęs atpilinėjo labai dažnai ir gausiai... išbandėm ne vieną mišinuką. Kol galiausiai pabandėm Aptamil AR. Mano pipirui nuo jo nei viduriukai kietėjo, pilvuko diegliukų nebeliko, pradėjo normaliai priaugti svorio, maitinom iš avent buteliuko tik su daug skylučių, nes Aptamil AR tirštas, kitaip neištraukdavo. Kiekvienas vaikutis skirtingas 😀 O taip iki 6 mėnesiukų pradeda valgyti košes, daržovienes su mėsytę ir skranduko reikalai susitvarko. Tik labai svarbu neguldyti miegoti vaiko ant nugarytės kai yra refliukas, nes vaikas dažnai atpilinėdamas gali užspringti. Visada migdydavau tik ant vieno ar kito šoniuko ir dažnai jį vartydavau, kol pats neišmoko vartytis ir nepradėjom valgyti Aptamil AR.

01. May 2011, 00:56

sveikos mamytes,
Ar yra mamyciu kuriu vaikuciai turi refluksa (gausiai atpilineja)?ka darote?gal zinote kaip palengvinti?