Priauginti nagai.

29. Nov, 02:36

Ką manote apie priaugintus nagus ar verta tai daryti? Vakar galvojau ir sumasčiau, kad gal reiktu vis dėlto vestuvių metinės ir šventės, tai norėtusi dailių nagų. Bet vis abejoju ar tikrai to reikia.

Taigi ką jūs apie tai manote?


JustytesMama JustytesMama 23. May 2019, 13:44

Mergaitės, padėkite, draugė baigia mokslus ir norime pasveikinti ta proga. Galvojame nupirkti rinkinuką darbo pradžiai. Ar šios priemonės geros, kokybiškos? https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/nagu-priauginimo-priemones vis jai būtų ir paskata pradėti dirbti ir mažiau investicijų

03. May 2016, 14:16

Sveikos mamytes, kreipiuosi pagalbos mokslo tema. Jeigu turite vaikučių ir dirbate kviečiu užpildyti šį klausimyną ir sudalyvauti tyrime, kurio tikslas įvertinti kaip dirbantiems tėveliams pavyksta suderinti darbą su šeima http://apklausa.lt/f/psichosocialiniu-darbo-veiksniu-veikianciu-darbuotojo-savijauta-darbe-ir-ben-qesa9zp/answers/new.iframe. Būčiau be galo dėkingą už skirtą Jūsų laiką.

04. Dec 2013, 11:05

O koke kaina maždaug gal žinai? 😀

04. Dec 2013, 10:54

Man rodos kas menesi tu ji gali pirktis, bent jau mano drauge tai kas menesi eidavo i mokescius to patento 😀

04. Dec 2013, 10:49 Deivukė

O kažin ar tas patentas brangus pvz. metam? Tokį patent jaučiu galima žiurėti išsijimti tik tada kada tikrai jau žadi tuom dirbti, kad jau galėtum pilnu tempu dirbti ir nebijoti, kad kokę dieną kas pasibels į duris ir pasakys iš mokesčių inspekcijos 😃

04. Dec 2013, 10:37

As be patento dirbu, nors manau, kad jis butinas, bet as nesireklamuoju, kol kas tik per drauges 😀

04. Dec 2013, 10:34 Vyšninė svaja

Mane prigazdino sako poto pagaus turėsi bėdų, sako jei auginsi tai niekur nedėk skelbimu nieko. Tai galvoju kaip čia susirinksi kelias mergaites jei negalėsi niekur pasiskelbti, kad augini 😀

Lukunia9 Lukunia9 04. Dec 2013, 10:28

Man atrodo nlb ten kas gaudo.daug pazystu kurios nemoka nieko :F

04. Dec 2013, 10:19

Sveikos, vat galvojau vakar atsisėdus kaip čia yra su tais priaugintais nagais. Gal kurios namie priauginat nagus tai man iškilo toks klausimas ar jūs dirbat su patentu? jei taip kiek mokat? Nes žadu jau nuo kitų metų pradėt mokintis tai įdomu kaip jei namie dirbi? Manau gal tas patentas nebūtinas, bet jei užgaudis koke bauda bus jaučiu. 😃

30. Nov 2013, 20:32

na asmeniskai as nieko pries tai neturiu,bet su jais nieko daryt negaliu ,nei gamint,nei kelniu uzsisegt😃 ,visur man jie kliuna kad ir grazu ,o del poros dienu kazin ar verta ,nors jei leidzia finansine padetis kodel gi ne,o jei dar ir netrugdo kasdieninei ruosai tai prasom,tada gaunasi ir netrugdo ir grazu

blogietee blogietee 30. Nov 2013, 09:45 Lukunia9

oi gelinis lakavimas ne visoms 😉 asmeniškai man, gelinis lakavimas darbe netinka, nes kasdien atidarinėjant telefonus man pradėjo trupėti kraštai, ko nebūna su lietu geliu..

Lukunia9 Lukunia9 30. Nov 2013, 09:10 Vyšninė svaja

na man atrodo savo naguciai yra geriau, juolab su geliu juos galima atsiauginti ilgus kaip priaugintus ir pigiau ir graziau 😀

30. Nov 2013, 05:12 Lukunia9

O kodėl ne už gelinius nagus? 😀

Lukunia9 Lukunia9 29. Nov 2013, 20:31

As uz gelini lakavima

29. Nov 2013, 16:17 Vyšninė svaja

Kaip sako batsiuvys be batu 😃 amzinai laukiu iki paskutinio kol jau imu sau tvarkytis nagus 😀 man desne ranka sunkiau susitvarkyti, o su kaire viskas liuks 😀

29. Nov 2013, 16:13

Deivukė: O sau pačiai lengva tvarkytis nagus? Pati turiu lempą bet dar daug ko reiktų, kad galėčiau pati auginti. Todėl galvoju eiti pas koke mergaitę tvarkytis nagus.

29. Nov 2013, 16:10

Pati darau ir pati turiu, as uz, bet kiekviena turi savo nuomone, as jau vien del to uz, kad tikrai nereikia persilakuoti kas trecia diena 😀

29. Nov 2013, 15:26 blogietee

bet vien gelis užlietas ilgai nesilaiko, bent jau man, maksimum savaitę, o kažkaip ant gelinių nagų laikos

29. Nov 2013, 15:22

Pas mane jie jau 7m., neisivaizduoju saves be nagu. Mano pacios silpni, niekada neturejau ilgesniu. Patogumas nerealus, net neketinu nusiimti 😉 As tik UZ!

blogietee blogietee 29. Nov 2013, 15:21

nebūtina priauginti, savus galima tiesiog geliu užlieti, tvarkinga gražu ir ilgam

29. Nov 2013, 15:08

Visą gyvenimą šaukiau kad man jų nereik, bet šią vasarą kažkas šovė į galvą ir juos prisiauginau, patogumas nerealus, nereikia rūpintis, kiekvieną kat pergyvent kad nuluš arba perlakuot kad trečią dieną, užtekdavo i mėnesį kart nuvažiuot papildyt ir pakeist spalvą, kartą pati persilakavau paparastu laku, dabar po pusmečio juos nuėmiau, man kažko trūksta 😀