Prasau suteikit informacijos , pagalbos :)

30. Aug, 10:19

Sveiki, esu naujoke, ir labai noreciau kuo daugiau pabendrauti ir suzinoti geros reikalingos informacijos besilaukiant..Man 23m. ir mes su vyru labai dziaugemes suzinoje kad as laukiuosi ir mum jau 6sav:) Man pirmas gimdymas todel esu visai kaip sakant zalia ir nieko nenumanau ko reikes kaip elgtis tiesiog tikiuosi kad man padesit ir is savo patirties papasakosit:) Aciu

01. Sep 2014, 19:03

Kolkas dar lukterk, garsiai nesauk,kad laukiesi, maza kas gali nutikti, nestumas toks mazas.... Tik tiek galiu patarti. O kai bus jau kokiu 16sav. tada patarsim, padesim 😉

01. Sep 2014, 10:35 Kristina:)

Mums labai buvo naudingas portalas www.musumazyliai.lt (yra ir mobili aplikacija "Mūsų mažyliai"😉 - ten mamytės nebenaudojamus daiktus pardavinėja/maino/dovanoja.
Informacijos daug yra ir šiame portale - sekiau savaitėmis nėštumo informaciją čia. 😀

31. Aug 2014, 14:19

Aciu😀
Zinau kad siuo metu man nieko nereikia galvoti apie daiktus nes tai dar labai anksti..
Tik galva verda pagalvojus ko reikes. Kaip labiau maitintis, del darbo kruvio kaip elgtis..
Gal zinot geru svetainiu kur paskaityti informacijos, ir elektroniniu parduotuviu pasiziuret 😀
Ir gal zinot kur rasti ziureti daiktus kur panaudotus parduoda,dovonnoja😀

31. Aug 2014, 14:00

Rekomenduoju iki gimdymo perskaityti K. Vitkausko "Nepakeičiamas kaip motinos meilė. Kūdikio žindymas" - labai naudinga. 👍