prasau pagalbos

10. Feb, 01:21

Sveikos mamytes

Rasau laiska su beprotišku prasymu, nesitikiu , kad jus mane suprasite , pateisinsite ar paguosite. Nes si beprotiška sazines graužimas ir problemu prisidarymas pacios kalte is kurios nebezinau , kaip ir beišbristi. Iklimpau i beprotiškas skolas is kuriu niekaip negaliu išbristi, saskaita užblokavo antstoliai jau , o uz vaika kur gaunu pasalpa tai pat nuskaičiuoja antstoliai. Kai buna papildoma galimybe užsidirbti bent kelis litus izsimu , kiekvienas pinigėlis yra labai svarbus. Labai prasau ir jusu pagalbos , jei galite padeti menkiausia finansine parama , parasykite man. Auginu 7 menesiu suneli , labai sunku buti laiminga mama ir roditi gera pavyzdi kai esu beproto isvariginta skolu , del kuriu nebegaliu nei ramiai miegoti , nei gyventi. Prasau jusu pagalbos , bet kokia menkiausia parama finansine. Parasykite man ernesciukas69@gmail.com

Labai dėkoju jei kas mane suprasite ir turesite galimybe padeti

14. Dec 2015, 12:12

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

18. Feb 2015, 23:25

Labas mamytes ,
Labai atsiprasau , kad ilga laika neparasiau , tiesiog vyras siuo metu serga ir stipriai , tiesiog fiziskai nebeturejau jegu vaiku ir vyru rupinti. Jei jums reikia irodimu melisa as jums tikrai galiu atsiusti irodimu. Tikrai neprasyciau pagalbos, jei jos nereiketu . Tikriausiai neisivaizduojate , kokia yra mano savijauta baisi , prasyti pagalbos isvis , kai visada gyveni stengiesi gyventi saziningai , suktis kaip imanoma paciai ir nieko neprasyti. Visada dirbau , niekada nebuvau socialiai remtina , ar net nesu buvusi darbo birzoje . .... bet va gyvenimas man savo pakontroliavo. Galvojat man yra gera cia kreiptis ? nei trupucio, as net bijau is tikro cia kreiptis , ne del to kad suzinos daug zmoniu mano bedas , bet del pacio viesumo, man po vaikucio auginimo reiks dirbti , ir bijau kad tokie prasymai pagalbu gali pakenti , o galbut ir pakisti koja i darbo sugryzima..... Atleiskit jei ka ne taip pasakiau....

13. Feb 2015, 16:58

Taip, tačiau šiuo atveju atrodo reikalinga finansinė parama.

12. Feb 2015, 19:27

Manau, kad galima ne vien pinigais padėti. Galima surasti būstą, padėti maistu, drabužiais, daiktais. Galų gale susitikti galima...

12. Feb 2015, 17:42

Sveiki, nei viena mąstanti mama pinigų neperves, nes iš kur žinom, kad jūs sakot tiesą?

11. Feb 2015, 19:43

Iš kurio jūs miesto? Kur gyvenate (ta prasme, ar viena, ar pas kažką)?

11. Feb 2015, 19:41

Kaip gali vaiko pašalpą antstoliai atimti? Juk tai vaiko pinigai.

11. Feb 2015, 17:05

Sveikos mamytes😀 noriu jusu pagalbos paprasyti😀 pries tris dienas,ryte pasidariau testuka, iskarto atsirado antra juostele bet vos matesi, labai neryski😀labai apsidziaugiau, nes labai laukiam ir norim sio stebukliuko😀 po poros valandu pasidariau antra testa jis jau rode neigiama, ir po keletos akimirku prasidejo mmm... Ar taip yra kam nors buve? ar gali buti, kad testas klysta? bukit geros padekite, nezinau ka begalvoti..aciu😀