Prašau išklausykite

09. Nov, 12:10

Laba diena. Labai jau blogai jauciuosi rasydama prasymo laiska,bet prašau man atleisti jei ka sutrugdysiu,rasau nes nebegaliu gyventi su savo beda,o kito pasirinkimo jau nerandu.Aš esu iš Lietuvos. Aurelija , man 27 metai. Turiu dvi dukrytes 3 metai ir 8 metai. Bet turiu problema,kuri mane tiesiog kankina,žlugo,aš negaliu šypsotis, net savo vaikams.Nuo vaikystės turiu silpnus dantis. Visada stengiausi prisižiūrėti,taisyti laiku , bet kuo toliau tuo blogiau,priekinius dantis reikia apmauti,kai kuriuos tiesioj jau deti. Nors, kaip gėda ir nepatogu yra,bet kitos išeities nematau,kaip tik kreiptis į geros valios žmones ir paprašyti pagalbos. Kadangi dantų taisymas labai brangus as nebeisgaliu ju susitaisyti uz savo gaunamus pinigelius,pataupyti sitokios sumos taip pat neturiu galimybes( priekiniu dantuku apmovimas pasak ondontologes 1200€)Man tai yra labai svarbu. Jei tik jūs galite ir norite padėti vel gyventi pilnavertį gyvenimą su šypsena ir šypsotis savo vaikams, Parasykite auranera7@gmail.com . Galiu atsakyti į visus Jūsų klausimus.Prašau nesmerkti ir nekomentuokit piktavaliai. Ne visi galime gyventi taip,kaip norėtume.Ačiū už supratinguma ir išklausyma.