Prakaitinė

10. Jul, 10:56

mielosios gal galit patarti ka daryti jai kamuoja prakaitine?:(pas mus raudom demelem rankytes nuejusios:( vesiu metu jos nublanksta,bet kai karsta,tai siaubas nuraudonavo rankytes,ilgai si problemyte kamuoja mus:(jau rankytes apgijo,bet labai kasosi....gal elergizuojam kam,o gal gijimo pozymis cia:(pasimetusi esu,na pirma leliuka tik auginu,tai esu tik katik galyma sakyti iskepta mamyte:)

09. Nov 2013, 08:35

na as ir abejoju,kad cia del prakaituko,mano mazajai ir yra tokios raudonos demeles dvi ant uzpakaliuko ir prie kirksnies,buna ,kad pablanksta,bet vistiek matosi,ir atrodo lyg isauseje demeliu krastai,manau,kad kazkam alergiskos,bet dar ir nelabai susigaudau kam,mums 4men ir 2sav,tad jau valgom tyreles kosytes morku,bulviu,vaisiu,aisku primaitinu misinuku,eisim pirmadieni skiepytis ir parodysiu gydytojai,kas cia per demeles

11. Jul 2013, 23:25

kazi ar cia prakaitine,geriau parodyk vaika gydytojai

11. Jul 2013, 23:10

Sweika, manau reiketu tau parodyti savo vaikiuka seimos gydytojai,kai nematom isberimu sunku pasakyt ar cia prakaitine ar kazkas kitas kamuoja jus...maniskei kai budawo prakaitine tai isberdavo raudonais spuogiukais,bet dazniau maudydavau,vesiau vilkdavau ir praeidawo savaime.