prabudineja naktimis...

02. Oct, 12:30

Sveikos, gyvos.. senai cia buvau..

Norejau paklausti, ar normalu kad mano dukryte naktimis keliasi du, tris kartus? as maniau, kad mum sitaip veiniem, bet mano rdaugei irgi sake keliasi, todel pamaniau kad del dantuku dygimo prabunda. Ar gali taip buti?

21. Nov 2013, 19:24

Sveika, as turiu ta pacia bedele,iki dantuku dygimo visa nakti ismiegodavom,o dabar tenka nuo 3-5 kartu keltis ☹ dazniausia idedu soskyte ir vel uzmiega, ir viena karta pamaitinu.Taip pat meginom vaistukus nuo skausmo(nes skausmingai dygsta dantukai) ,tai ne visada padejo.Klausinejau draugiu,tai sake,jog cia dazniausia buna del dantuku dygimo.Tad linkiu sau ir visoms ,kantrybes 😉

18. Nov 2013, 23:18

Mano mergaitė dažniau keltis pradėjo tik 11 mėn., iki tada išmiegodavo beveik visas naktis be kėlimų, nebent pirmą mėnesį dažniau. Dažni kėlimai trunka iki šiol (beveik 4 mėn.), kartais keliasi 1-2 k., kartais kas valandą. Kalti dantukai, reikia išlaukti. Vaistininkė patarė duoti panadol, beviltiškom naktim bandėm, bet mažai padėjo. Skaudu, kai dukrytei skauda ir dar naktim neina miegot.

11. Nov 2013, 15:00

mano dukrytei 7men, dantuku dar neturim. Dazniausiai gulasi 21val ir keliasi 6val, pabundam 3-5 kartus ir zinoma be papulio neuzmiegam. Soskytes neimam, o miego trukuma grazinam diena, nes jei diena nepamiegam, td zirziam labai 😀

08. Nov 2013, 20:08

mano mergaitei 10 mėn. ir keliasi nuo 3 iki 5 kartų (ir visada valgyt nori). Jau įpratau prie to. Gal čia ir dantys kalti, nes iki jų kalimosi atsikedavo 1-2 kartus.

28. Oct 2013, 14:49

Visi vaikai skirtingi , mano berniukui 7 men . jau nuo 2 menesiu nesikelia nakty , miega visada nuo 22:00 iki 7:00 arba 8:00 . turim 2 dantukus jokiu problemu isvis neturiu , pats atsiseda nuo 4 menesiu , ropoja nuo 5 men. o dabar jau vaiksto beveik.. o jum linkim sekmes.

20. Oct 2013, 15:17 gintare92

Vienintelis patarimas turbut butu kreiptis i semos gydytoja. 😉 Man irgi turbut reikia, bet nesikreipiu, nes manes lb nevargina. db pabunda 1-2 kartus 😀

15. Oct 2013, 15:04

Mano vaikui 5 men. nakti keliasi labai daznai. Buna taip kad tik paguldau po 20min vel pabunda. Gal turit kokiu patarimu?☹

14. Oct 2013, 15:23

maniske irgi daznai prabunda naktimis, todel akys taip patinę www.tinyurl.com/kebabai

gintarerei gintarerei 14. Oct 2013, 14:09

pavyyyyydas

12. Oct 2013, 01:27

mano berniukas nuo 2 menesiu miega visa nakty be pabudinejimu gulasi 22:00 keliasi 7:00 arba veliau , dabar mum 7 men turim 2 dantukus ir kalasi kiti bet neturim jokiu miego pokyciu , viskas puiku.

gintarerei gintarerei 07. Oct 2013, 15:38

sveika,
maniskis 🤓11 men keldavosi kas 15-20 minuciu. MIegas siaip taip susitvarke kai isdygo visi besikalantys dantys. Siaip kelinedavosi kas valanda dvi visa dantu augimo laikotarpi. SUsitvarkius miegui keldavosi 1-2 kartus i nakti ir cia buvo didziausias dziaugsmas 😀 bet dabar panasu kalasi like paskutiniai 4 nes vel pradejo kelinetis nakti ir neramiai miegoti. Dabar mums 1 metas ir 5 men.