pogimdymine depresija

11. May, 01:01

jaunosios mamos ar jums teko sunkesne ar lengvesne istvert depresija po gimdymo?jau turiu pusantro menesio mergyte bet vis jauciuosi blogai,kartais atrodo kad esu per bloga mama jai,gal nejauciu tiek meiles ir artumo kiek turetu buti...nezinau labai tikiuosi viskas pasikeis ir musu rysis su dukryte sustipres..Patarkite mamytes

24. May 2010, 22:07

2men mus pilvuko diegliukai kankino,dabar mazytei jau greit bus 3men,aciu Dievui ju jau nebera...

18. May 2010, 09:31

depresija gali prasimušti ir vėliau. Kliniškai, jei 2 savaites nėra jokių nuotaikos prašviesėjimų, tai jau depresija.

15. May 2010, 18:08

na tikiuosi viskas susides i savo vietas 😀

15. May 2010, 13:32

uoga teisi.pervargimas,stresas ar depresija nustatys tik gyditojas.linkiu pas ji apsilankyti 😀 ir greiciau pasveikti.

15. May 2010, 12:13

Gali būti ne depresija, o pervargimas.

15. May 2010, 11:09

viltekamile,pog depr dazniausiai pasireiskia nuo keliu dienu iki keliu savaiciu po gimdymo.pasiskaitykit internete,o gal net galit parasyt redakcijai.kad sukurtu laidele apie tai,o gal jau buvo?paziurekit.isivaizduokit koki kruvi turejo musu organizmai nestumo metu,o po jo vel viskas persitvarko..

15. May 2010, 10:31

o pogimdybine depresija gali uzpulti po kokiu 3ju menesiu?nuo gimdymo?

15. May 2010, 07:58

vakaryte stenkis nebuti viena namuose.pagyvenk pas mama kelias dienas.gal sese ar drauge gera turi.paprasyk,kad per diena pas tave pabutu.eik su leliuku i lauka.svarbiausia PRASYK PAGALBOS! Nueik pas gine (jei maitini) pasitark ar gali gerti B grupes vitaminus.jie butini esant stresui,depresijai.tai praeina,bet pagalba is salies butina.sveik mieloji 😀

15. May 2010, 01:01

mums viskas buvo kaip ir gerai kol to Similac misinuko neparagavom jis viska supainiojo😥

13. May 2010, 18:50

mums ir nebuvo tokiu problemeliu😀

13. May 2010, 16:31

tfu tfu tfu mum jau greit trys menesiukai dar ne karto nekamavo, tikiuosi ir nekamuos 😀

13. May 2010, 16:28

Mūsų dukrelę iki 6 mėnesių kamavo, oi vargom ☹ bet kiekvienam vis kitaip 😀 kai kurių net nekamuoja.

13. May 2010, 16:21

norejau paklausti iki keliu men gali vaikeli kamuoti diegliukai?

13. May 2010, 11:31

Oi su diegliukais nepavydžiu, mums jau praėjo neseniai, būdavo per naktį su vyru iki 6 ryto supdavom 😀

12. May 2010, 19:34

na as manau tikrai visas liudesys dingsta kai du leliai ne vienas bet du sypsosi,o kai paaugs apkabins du mogeliukai,nors dbr sunku.😉na taip nesiryciau ir as pasilikt su dviem biski baugoka..as us viena sita maze kol i lauka issikapanoju ohoho,o su dviem tai isvis...mes dar su tais diegliukais kovojam tai tokia nerami

12. May 2010, 18:22

Beje aš irgi turiu suoliuką ant kurio galėčiau pasėdėt, bet kur man vaikiukus dėt???😀 abiejų nepakeliu jau juk muistosi ir nemiega vienu metu. Guodžiuosi tik tuo, kad mažyliai sveiki ir kad nieko mums netrūksta, juk yra tikrai sunkiai gyvenančių.

12. May 2010, 18:20

Mums jau 7 mėnesiai 😀 tikrai sunku, bet nemanau, kad su vienu lengviau, tik gal laisvės daugiau, galima kur išeiti ar paliekant mažylį kur pailsėti, o su dvyniais išeiti sudėtinga, palikti išvis nerealu, nes nelabai kas ryžtasi pasilikti du mažylius . Taip ir tūnau namie depresuodama, na bet stengiuosi džiaugtis su mažiukais, juos linksminti, nes kai jie abu juokias tai geriausias vaistas nuo liudesio 😉

11. May 2010, 14:38

BET KAIP SAUNU TURETI DVYNUKUS MANAU😉BET NET NEGALIU ISIVAIZDUOT KAIP SUNKU TURETU TAU BUTI..O KIEK JIEMS LAIKO JAU?AS IR JEI PAVERKIU STENGIUOSI TYLEI SAU VIENA.AR ISEIT I LAUKA PASEDET ANT SUOLIUKO KAZKAIP RAMINA,MAN TIK GAILA PASIDARO DUKRYTES JUK JI NEKALTA KAD MAMAI NER NUOTAIKOS IR JI LIUDNA IR STENGIUOSI KAD NUO TO JI NENUKENTETU,NORS PRADZIOJ BUVO SUNKU,PAS MUS TAS RYSIS KOL ATSIRADO MES PO GIMDYMO BUVOM SAV ATSKIRTOS😥

11. May 2010, 14:07

man ir nėštumas buvo sunkus ir gimdymas nelengvas, beje labai jau retai kuriai gimdymas lengvas 😉 Aš vyrui nieko nesakydavau, jei pasakydavau, kad skauda nugarą ar kojas vakare, tai jis drėbdavo nieko neveiki ir skauda :/ tyliai pavergdavau, kad nesupranta kaip sunku vienai su dvynukais ir, kad šis darbas ne tik dieną, bet visą parą tesiasi. Kartą pravirkau nesusilaikius prie jo, net balsu verkiau iš bejėgiškumo, tada jis nieko nesakydamas puolė man padėt, indus plauti, kambarius tvarkyti, naktį prie vaikų atsikelti, apkabinti kai reikia 😀 jie vyrai nemoka sakyt, kad myli, jie tai parodo darbais, kad ir šiukšles išnešdami 😉

11. May 2010, 13:55

na ir as pagalvoju gal man tuo to kad nei nestuma nebyvo lengvas nei pats gimdymas..bet tikiuosi kad viskas susitvarkys..aciu tau ir uz tiek😉

11. May 2010, 13:55

Man buvo depresija... 3 menesius. Šiek tiek susilpnėdavo, šiek tiek sustikprėdavo. Šiek tiek kitokia forma buvo, bet buvo.
Viskas praeina. Tačiau pats svarbiausias dalykas, ką turi suvokti: TU NESI KALTA DĖL TO, KAD TAIP JAUTIESI. Ir nesvarbu kas ką sakys.
Kai dabar pasakau, kad man buvo depresija ir papasakoju kaip tai pasireiškė manęs paklausia kitos mamos: "O kaip tu manai, tai normalu, kad tu taip jauteisi?"
Normalu ar nenormalu čia kiekvienos moters vidinis reikalas. Čia tokio vertinimo kriterijaus nėra.
Pašnekėk su vyru: tegul jis dažniau tave apkabina, tegu dažniau pasako kad myli tave ir dukrytę. Tegul pasako, kokia tu šauni mama. Tai tikrai padeda. Nesvarbu, kad gal tik 5 minutėm. Vėliau padės dešimčiai, dar vėliau pusvalandžiui.

11. May 2010, 13:53

Kad ir kokia mama sau atrodytum, mažytei visada būsi pati geriausia mama 😉 As irgi keistai jaučiausi po gimdymo, tarsi vaikai būtų ne mano, bet kuo toliau, tuo labiau juos myliu, negaliu išsiskirti su jais, vis galvoju ar pamaitino juos, ar neverkia 😀 Gal tau tiesiog reikia pailsėti, tik gal galimybių nėra. Pamatysi kaip viskas greitai pasikeis, kai ji tave pradės kalbinti, juoktis su tavim 😀 tik man įdomu, kodėl jautiesi bloga mama????

11. May 2010, 13:12

atsiminiau mano pusbrolio draugo zmonai buvo taip,jok negalejo net laikyti savo vaiko,nenorejo jo matyti.vyras augino net iki 3 menesiuku.o ji ejo pas pcichologus.gere raminamuosius.galiu nuraminti,praejo jai ta depresija.o tai jau buvo sunkioji.dabar yra laiminga.myli savo berniuka.meile atsirado per laika.o nuo ko priklauso tai-niekas nezino.

11. May 2010, 13:09

sveika.na man nebuvo,kad nejauciau meiles savo dukrytei.buvo gal kitaip.tiesiog grizusi is ligonines l daug verkdavau.ir taip keles savaites.vyras net buvo issigandes,bande padeti,raminti.bet praejo po kiek laiko.matyt reikejo apsiprasti.o ar tai buvo depresija-tikrai nezinau. negaliu ir tau daug patarti,tik atsimenu kad viduje jauciausi tokia pazeidziama. tad tikrai tikiuosi jok atsiras mamu kurios gales poatarti tau.😀 nenusimink

11. May 2010, 13:01

jaunosios mamos ar jums teko sunkesne ar lengvesne istvert depresija po gimdymo?jau turiu pusantro menesio mergyte bet vis jauciuosi blogai,kartais atrodo kad esu per bloga mama jai,gal nejauciu tiek meiles ir artumo kiek turetu buti...nezinau labai tikiuosi viskas pasikeis ir musu rysis su dukryte sustipres..Patarkite mamytes