uzsirasiau siai man naujai procedurai,paskaicius,atrodo super,bet butu idomu,gal kas kirpotes? na ir kaip,ar tikrai apie pusmeti nesisakojo plaukai?
uzsirasiau siai man naujai procedurai,paskaicius,atrodo super,bet butu idomu,gal kas kirpotes? na ir kaip,ar tikrai apie pusmeti nesisakojo plaukai?
na as tik pora kartu kirpausi, ir sakau, poweikio nepajutau...
idomu..o mano drauge tvirtina,kad jai laaabai pasijaute skirtumas,visiskai nesisakodavo galiukai beveik.. sesuo taip pat apsikirpo vakar tai dar neaisku kaip bus.
*kirpusis esu 😉
as esu kirpusi, skirtumo nepajutau, tik kainoj DIDELIS skirtumas 😃
Nesu girdėjusi apie šią įdomybę 😀
😀
uzsirasiau siai man naujai procedurai,paskaicius,atrodo super,bet butu idomu,gal kas kirpotes? na ir kaip,ar tikrai apie pusmeti nesisakojo plaukai?