Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis

28. Jul, 12:53

uzsirasiau siai man naujai procedurai,paskaicius,atrodo super,bet butu idomu,gal kas kirpotes? na ir kaip,ar tikrai apie pusmeti nesisakojo plaukai?

03. Aug 2010, 22:48

na as tik pora kartu kirpausi, ir sakau, poweikio nepajutau...

03. Aug 2010, 17:01

idomu..o mano drauge tvirtina,kad jai laaabai pasijaute skirtumas,visiskai nesisakodavo galiukai beveik.. sesuo taip pat apsikirpo vakar tai dar neaisku kaip bus.

02. Aug 2010, 22:27

*kirpusis esu 😉

02. Aug 2010, 22:27

as esu kirpusi, skirtumo nepajutau, tik kainoj DIDELIS skirtumas 😃

28. Jul 2010, 22:11

Nesu girdėjusi apie šią įdomybę 😀

28. Jul 2010, 14:37

😀

28. Jul 2010, 12:53

uzsirasiau siai man naujai procedurai,paskaicius,atrodo super,bet butu idomu,gal kas kirpotes? na ir kaip,ar tikrai apie pusmeti nesisakojo plaukai?