plauku elektrinimasis

09. Mar, 12:24

gal kas zinot kaip nuimt ta plauku elektrinimasi kokiu priemoniu nebegaliu kaip uzkniso jau tokie isielektrine ir vasara ir ziema niekaip nebesusitvarkau aciu:)

23. Mar 2010, 05:49

Mes pastoviai su dukra vaikstom kaip elektriniai unguriai , negalim viena prie kitos prisiliest 😀
Turejau kazkada purskikli , tai jis padeda tam kartui susitvarkyt plaukus , bet nedaugiau .

14. Mar 2010, 16:07

as is Utenos

11. Mar 2010, 14:04

taj gal kirpeja ir turi bet manu ten ne is pigiausiu yra😀 neturiu tokios kaip savo kirpejos is vis bijau eit i kirpykla nes ten amziais ne taip nukerpa kaip noriu o tada buna daug nervu tenka tada vaiksciot vos ne uzsimaskavus😃

10. Mar 2010, 14:44

pas mane namie tai vos ko ne visi rubai elektrinas, imi kokia antklode ir kert per nagus😃

10. Mar 2010, 14:43

bent jau mano kirpeja turi spec purskala, kurio uzpurskus, plaukai nesielektrina😀 paklausk savo kirpejos, gal ji pades😀

09. Mar 2010, 15:56

na paklauskit kirpejos, ji turetu rekomenduoti kokia priemone, man kazkada labai elektrinosi, tai buwau is Avono nusipirkus, ne labai ji man padejo 😕

09. Mar 2010, 12:24

gal kas zinot kaip nuimt ta plauku elektrinimasi kokiu priemoniu nebegaliu kaip uzkniso jau tokie isielektrine ir vasara ir ziema niekaip nebesusitvarkau aciu😀