plaukai ir pleiskanos

06. Jan, 06:55

gal kam nors taip buvo po gimdymo, kad atsirado pleiskanų? Nėštumo metu plaukai buvo labai gražūs. Po gimdymo, praėjus maždaug mėnesiui, atsirado pleiskanų. Kaip jomis atsikratyti gal žinot kokių efektyvių priemonių?

01. Aug 2013, 08:26

Su kiaune sampunu mano vyras plaunas galva. Tai tik jis padeda nuo pleiskanu jam, daugiau niekas

30. Jul 2013, 22:46

pritariu emille,sulsena lb geras,nors ir pigus.

30. Jul 2013, 14:50

Sulsena kremas tikrai efektingas, pati isbandzius esu. Bet as turiu nuolat naudoti ir sampuna nuo pleiskanu. Situo esu labai patenkinta - http://www.kosmetikaplius.lt/posa-sampunas-nuo-pleiskanu-500ml.html. Ir siaip plaukai labai atsigauna, svelnus ir zvilgantys buna.
O jei tik pradedu naudoti paprasta, vel ta pati problema ☹

10. Jan 2010, 00:15

dar internete pasiskaičiau, kad ir sulsena tepalas visai nieko, tik nežinau ar jis tinka maitinančioms

10. Jan 2010, 00:14

agonija, po visko reikės ir man išbandyt čemeryčių vandenuką 😉

09. Jan 2010, 16:50

Na del cemeryciu vandens besilaukiancioms ar maitinancioms tikrai nezinau, nes pati apie ji suzinojau ir naudot pradejau jau po visko 😉 as kazkada naudojau nizorali, bet man jis netiko, plaukai kaip stagarai paliko ir pleiskanu daugiau atsirado, tai man tik cemeryciu vanduo padejo.

08. Jan 2010, 23:16

taip, nizoralis gana brangokas, bet teks pirkti, jei, kaip sake simano, nekenkia leliukams 😉 apie cemeryciu vandenuką girdėjau, bet, atrodo, kad jo negalima naudot maitinančioms, o taip pat ir besilaukančioms...

08. Jan 2010, 21:33

as taip ir galvoju, kad be nizoralio cia neapseisim 😀

08. Jan 2010, 20:15

manau nizoralis labai padetu jum, man anksciau nuo streso slinko plaukai, prie ausu visai ju neturejau ☹ ejom pas daktarus, ejom pas profesorius , patare nizorali, labai padejo 😀

08. Jan 2010, 18:49

Gal kas zinote dar kokiu veiksmingu priemoniu kaip su pleiskanomis kovoti 😀

08. Jan 2010, 18:46

VILIRA as dar nepagimdziau, bet man jau atsrado pleiskanu ☹ Domejausi NIZORAL sampunu taippat. Stai ka raso instrukciniam lapelyje: Nėštumo metu arba kūdikio maitinimo krūtimi laikotarpiu nizoralio šampūnu gydytis galima, kadangi veiklioji medžiaga per odą neprasiskverbia. Taciau dabar jo kaina kaskaip isaugusi- apie 47 litai 😀

08. Jan 2010, 18:28

nuo pleiskanu labai gerai padeda cemeryciu vanduo, pries plauku plovima istrinti reikia saknis ir palaikyti truputi ir isplauti iprastai. jau po keliu plovimu bus rezultatas. pati esu isbandzius.

07. Jan 2010, 23:47

kažin ar nizoralis tinka maitinančioms, reiktų pasidomėt vaistinėje

07. Jan 2010, 22:56

mano ir plaukai po gimdymo labai silpni , bet pleiskanu niekada neturejau 😛 pabandykit nizoralio sampuna, nuo slinkimo labai padeda, (aisku gali ne visom padet)

06. Jan 2010, 21:19

neringute, o tu nenaudojai jokių papildomų priemonių: kokių kaukių ar kremų plaukams, ar specialaus šampūno?

06. Jan 2010, 19:44

manpo gimdymo buvo taip pat daug pleiskanu ir siaubingai silpo ir luzinejo plaukai, tiesiog slinko, bet praejo pusemetu, sutvirtejo organizmas irviskas po truputi gryzo i savo vezias te reikejo dazniau save palepinti raminancia vonia ir metu kvapo sampunu.

06. Jan 2010, 19:44

manpo gimdymo buvo taip pat daug pleiskanu ir siaubingai silpo ir luzinejo plaukai, tiesiog slinko, bet praejo pusemetu, sutvirtejo organizmas irviskas po truputi gryzo i savo vezias te reikejo dazniau save palepinti raminancia vonia ir metu kvapo sampunu.

06. Jan 2010, 18:55

gal kam nors taip buvo po gimdymo, kad atsirado pleiskanų? Nėštumo metu plaukai buvo labai gražūs. Po gimdymo, praėjus maždaug mėnesiui, atsirado pleiskanų. Kaip jomis atsikratyti gal žinot kokių efektyvių priemonių?