Placentine kosmetika

26. Apr, 01:59

Sveikos mamytes, siuo metu vis daugeja kalbu apie placentine kosmetika.As taip pat labai esu susidomejusi sia kosmetika ir noreciau ja isbandyti.Gal kas esat bande ar turit daugiau info apie tai? Butu smagu jei pasidalintumet ispudziais ar ziniomis:)

26. Apr 2010, 20:27

matai ne lt gyvenu,cia kiek ieskojau,nerandu niekur

26. Apr 2010, 19:51

tai tu vaziuok i salona ten kur proceduros,pabandysi suzinosi 😀

26. Apr 2010, 19:50

as naudoju natur kosmetika Dr.Hauscha

26. Apr 2010, 19:49

tikrai megineliu gauti butu saunu.tik kazin kaip ju gauti.ten is kur galvoju sakytis ta kremuka tai arba internetu perki arba ne.Niu ir svarstau dabar gal dar palaukti,kol atsiras daugiau ismeginusiu...
bet ir vel, kazkoki tai reikes nusipirkti vistiek dabar.Na,zodziu lauksim gal atsiras galinciu patarti😀

26. Apr 2010, 19:43

aiskutis...na as ir bandineju visokius kremus kai pasibaigia.tik man nevisada tinka tie nauji.dabar naudoju isvis toki paprastuti Akrem.cia su A vitaminu,jis dar naudojamas ir kudikiams.bet man l tinka...gal tu pabandyk nuo meginelio pirmiausiai.nes jei netiks,tai bus ismesti pinigai,kaip i bala.aisku jei jie duoda tuos meginelius.pasiskambink jiems..

26. Apr 2010, 19:42

na jei pinigine leidzia kodel gi nebandyt 😀

26. Apr 2010, 19:38

😃 baikit juokus,mergaite6, pati esu reklamu auka,ir domiuosi dabar visur ta tema.Tiesiog kremas mano baiginejasi,laikas kita pirkt,tai ir mastau gal pameginti su placenta😀

26. Apr 2010, 19:04

o del aukso kaukiu tai as ir zadu manau isbandyti.ten nors zinai is ko ta kauke.ir kiek girdejau tikrai l gera.o del tu japonu,tai neaisku.juk vienas isrado, o visi tiki ir perka...aisku as nesakau kad ji neveiksinga...

26. Apr 2010, 19:02

kazkaip atrodo sava lyg tu cia siuos kremus reklamuotum,kad zmones susigundytu,o gal as klystu.na tikiuosi atsiras tokiu,kurie bande sia kosmetika ir patars ar verta pirkti ar ne.man tik keistas tas pavadinimas.biskuti gasdinantis.PLACENTA....

26. Apr 2010, 18:29

o del kainos tai zinoma,kad ne visada kaina lemia kokybe, tai ir idomu kaip siuo atveju isirinkti tinkama varianta

26. Apr 2010, 18:27

be abejo zmogaus kuna reikia puoseleti tiek is vidaus tiek is isores. Turbut neneigsi, kad pvz veido oda alinama is isores makiazais,miesto dulkemis ir t.t. Maistas be galo svarbu bet reikia odyte saugoti ir is isores😉

26. Apr 2010, 18:24

TAI as ir sakau kas vienam tinka kitam visiskai ne,kad ir kokia super kosmetika butu,bet as manau ne nuo kainos priklauso,as uz natur kosmetika o ne parafinu prikista..o beto ne visad lemia kosmetika gerai atrodyma,reikia maitintis kist i burna kas yra sveika,naudinga,va nuo to reikia pradet...

26. Apr 2010, 18:21

cia niekas nereklamuoja ir nepersa placentines kosmetikos😀

26. Apr 2010, 18:20

cia kalbame gal kas yra bandes, noretusi nuomone suzinoti zmoniu kurie patys megino ta kosmetika. Cia kiekvieno asmeninis pasirinkimas ka teptis ant saves,ar ne laimonda?

26. Apr 2010, 18:14

Na kitam s.. gersnis negu uz 300lt grudas,ne visiem tinka ir VIP priemones..

26. Apr 2010, 18:12

na,as nemanau kad taip stebuklingai imsi ir atjaunesi nuo tu priemoniu, bet kad pristabdys procesa o gal ir pades atsikratyti odos problemu tai labai tiketina.Be to cia jokia ne naujove,placenta naudojama kosmetiniais tikslais nuo senu senoves.Esme tame kaip issiaiskinti kurios is tu visu rinkoje siulomu priemoniu tikrai kokybiskos.Vistiek kiekviena kazka tepam ant to veido visa gyvenima, tai kodel tepti s.. jei galima naudoti gera priemone.

26. Apr 2010, 17:12

kaip ir su visais kremais ir tt nuo celiulito.visos perka,kiek pinigu isleidzia,o istikro,jo neimanoma panaikinti kosmetika.reikia l daug mankstintis.rode viena laida apie tai.sake nera dar tokios israstos kosmetinkos kuri tai panaikintu.tai tik akiu durninimas...

26. Apr 2010, 17:10

jo tas tiesa laimonda.jei tikrai butu ta kosmetika tokia stebuklinga,tai treksdalis lietuviu butu jaunesni nei istikro yra.bet dar niekas l nesigyre,kad 10metu atjaunejo.tikrai butu stebuklas jei taip atjaunetumem.butu tikrai negaila tu pinigeliu..

26. Apr 2010, 17:01

manau uz varda kaina kosmine

26. Apr 2010, 17:01

tai va as ir ta noreciau zinot,neraso info apie tai..ir beje jei ji butu labai veiksminga manau visi butu dailus ir grazus kaip su lieknejimo papikdais 😃

26. Apr 2010, 16:56

kazkaip paskaitinejau ir neraso o is kieno placentos ta kosmetika daroma.gal is zmogaus?ar is kokiu gyvunu vargsiuku...oj nezinosi cia su tais japonais.

26. Apr 2010, 15:55

pirkti

26. Apr 2010, 15:55

reikia åirkti tik is ten kur jos reklamuojamos ir naudojamos.tai grozio namai

26. Apr 2010, 15:55

Dar labai domina is bezos placentos ekstraktas ar esencija,nebepamenu.360lt kaina jo.Maciau vienoj laidoj moteris pasakojo apie ji,daug metu vargino ja berimai veido ir t.t. o pradejus ta naudoti viskas susitvarke.
Taip butu idomu isgirst nuomone is pabandziusiu😀

26. Apr 2010, 15:54

o padielkiu tai visad atsiranda.ir zmones patiki perka kuo pigiau...o paskui pastebi,kad ssss

26. Apr 2010, 15:52

placentinis pylingas.ir iseini iskart 10 metu jaunesne.jei butu tiesa tai tikrai geras dalykas.manau vertas kainos.gerai butu jei atsirastu mamyciu isbandziusiu tai.

26. Apr 2010, 15:51

tai va kad ji ne is pigiuju,tai baisoka eksperimentuot.Na,per tv kelias laidas maciau,visose giria ta kosmetika.As sakiau visvien pirksiu pamegint,tik galvoju kokia priemone pirkti...Bezoj kainos tikrai didziules,as galvoju gal pradzioj pameginti uzsisakyti Plazan firmos krema is uk,ten kremu kainos svyruoja nuo 40 iki 60 euru.Man tai juokas ima kad lietuvoj kazkokia firma vivanika(berods) prekiauja ta plazan kosmetika tiesiog juokingomis kainomis ir visiskai skirtingose pakuotese😀

26. Apr 2010, 15:50

raso japonu placentine kosmetika

26. Apr 2010, 15:50

o gaaaallll

26. Apr 2010, 15:49

passiskaiciau.mano svajone tai isbandyti aukso kauke.gal kada...hmmm nu raso tikrai atjaunina 10metu.hmmm tai kaip as atrodyciau kaip 18.netikiu tikrai

1 2