Placenta - į namus

24. Jan, 02:45

ar teko girdeti kad kai pagimdot galit pasiimti savo placenta namo? mano drauge ja pasieme.rudeni pagimde,idejo i dezute ir i kamera.uzsalde.sake pavasari atsildys ir pasodins vazonelyje.man tai atrodo keista.ka jus darytumet su placenta jai ja pasiimtumet?

24. Jan 2013, 21:01

bet tikrai yra zmoniu kurie paima 😀 bet kad pasiulo tai tikrai siulo😃

24. Jan 2013, 20:33

pirma karta tokia nesamone girdziu!

24. Jan 2013, 18:58

Užjaučiu vaikus, kurių tėvai prietaringi - mažas vaikas nemato gyvenimo, ne tik kad nerodo svetimiem, nerodo į veidrodį, bet ir placentas augina vazonuos 😃

24. Jan 2013, 18:07

mano drauge sake kad ji sodino palcenta del to kad vaikas augtu sveikas,nes buvo girdejusi toki prietara.

24. Jan 2013, 17:19

Zivile patikiek pasiulo 😀mums siule,bet gal del to kad neisnesiotas maziukas gime,o del lasteliu as irgi girdejau kad paima,bet idomiausia paima ir tau nezinat.

24. Jan 2013, 17:04

Pirmakart girdziu apie placenta i namus, bet kad paimti kamienines lasteles is virksteles tai siule, bet ten nuolatiniai pinigai ir is kamieniniu lasteliu lietuvoj dar nieko negyde, tad twktu gydytis vokietijoj kokioj.. Dazniausiai uzsisaldo seimos kur zino kad yra rizikos grupej.. Kamieniniu lasteliu bankui pirma reik sumoket uz paemima ir istyrima kelis tukstancius ir tada dar kas metus simtais moket uz saugojima..

24. Jan 2013, 16:34

Galbūt, bet tas užšaldymas turi būti tikrai ne namų šaldymo kameroj 😃

24. Jan 2013, 16:16

Aš girdėjau apie kamienines ląsteles imamas iš placentos, bet tai daro medikai, kai pasirašai spec. sutartį su kamieninių ląstelių banku ar kaip ten jis vadinasi. Na ten dideli pinigai kainuoja.

24. Jan 2013, 15:41

man anksciau nera net teke apie tai girdeti.pirma karta isgirdau is tos drauges. man po gimdymo net nesiule.o jai siulytu ir tai net neimciau.na nzn ka daro su ta trasa,bet man kazkaip keista butu.ir tai jau nemalonu butu kai saldiklije,salia kokios vistos guli susaldyta placenta.darzu tikrai netresciau,nes butu slykstu valgyt darzoves kurios uzaugtu😃 ir as taipogi nieko apie tai nzn.klausiau nes gal atsyrastu mamyte kuri paaiskintu.gal kuri turite uzsisaldzius ar gal jau kazka su ja padarete

24. Jan 2013, 15:32

mano tai labai skaniai daro valgyti tik labai tingi tai daryti....

24. Jan 2013, 15:24

zinai, su jo sugebejimais virtuveje, nenustebciau 😃 jis daro valgyt tik tuo atveju ir tai labai minimaliai jei buna su vaiku kai serga. ir tai dazniausia , as [palieku tik pasisildyti tereikia. bey jei nepalieku, tai jau leda ir i saldikli

24. Jan 2013, 15:21

marija padarytu troskini vyras tau vakarienei😃

24. Jan 2013, 15:13

o jei, as ir neimciau. visu pirma net nesu girdejusi apie tokius dalykus, antra, saldiklyje belaikant, pvz koks vyras sumaisytu dar su kokiu produktu, oj, net nukrate nuo tos minties 😃

gintarerei gintarerei 24. Jan 2013, 15:01

as girdejau, bet niekada man nekilo mintis tai pasidaryti. Kam man reikia placentos? 😀 juk po gimdymo turiu pati geriausia prisiminima - kudiki, tai kam visa kita? Ypatingai, kai tai nera nei estetiska, nei naudinga kazkaip 😀 na nebent kazkas zino placentos panaudojimo budus, bent jau as nezinau!

24. Jan 2013, 15:00

ir ka tresia paskui? darzus? geles? 😉 klausineju,nes visai apie tai nieko nezinau 😉

24. Jan 2013, 14:56

ta drauge sake pasodinus niekas neisauga bet gaunasi labai vertinga trasa 😀

24. Jan 2013, 14:53

pirma kart isgirdau ,reiks pasidometi sia tema😀

24. Jan 2013, 14:53

o tai kai pasodina,isauga kazkas? 😉 man siule,bet neimiau ir as 😉

24. Jan 2013, 14:50

taip turiu vien pazystama kuri taip ir padare,uzsalde,po to pavasari pasodino vazonelyje. na nezinau visu pirma as jos neimciau 😃 kai dare cp del sunaus paklause ar rman jos reiks?atsakiau kad tikrai ne 😃 tai atejo sesele ir pasiule paaukoti si donora zmonems su akiu negaliom,nes kiek zinau is jos pleveles daro ragenas.....ar kazka pan. o su dukra kai dare cp nieko nesiule.tad turbut ismete

24. Jan 2013, 14:45

ar teko girdeti kad kai pagimdot galit pasiimti savo placenta namo? mano drauge ja pasieme.rudeni pagimde,idejo i dezute ir i kamera.uzsalde.sake pavasari atsildys ir pasodins vazonelyje.man tai atrodo keista.ka jus darytumet su placenta jai ja pasiimtumet?