Pirmas vaiko ir tėvo susitikimas po 4mėn.

05. Oct, 09:35

mano vyras ira isvykes ir kai grys musu maziukui jau bus 4 men. jie ar vienas kito nera mate :( as labai pergyvenu del ju pirmo susitikimo :( kaip svelniau juos supazindyt neivarant maziukui baimes kad sale nepazystamas ir vyrui soko kad maziuka reiks paimti ant ranku:(

kristuliuuxx kristuliuuxx 28. Sep 2012, 16:37

Swiekutes 😀mano vyras taip pat dirba uzsienyje ir kol musu vaikutis gime po menesio isvyko wyras vel dirbti gryzo po nepilnai 4 menesiu ir vel pabuna kelias sawaites ir vel isvyksta dirbti , vaikas ispradziu ziuredavo bet nebijodavo nebudavo jokiu asaru na viskas buvo gerai , mes su vyru kai isvykdavo kiekviena diena bendraudavome per skaipa o vaikas girdedavo balsa tai galbut manau ir tai daug ka reiske , na dabar kai pasistateme namus vuras reciau isvyksta dirbti i uzsieni o dabar ir musu mazyliui jau 2 metukai dabar neuzilgo po puses metu pertraukos wyras vel ketina isvykti padirbeti trumpam tai bus matyti kaip ce bus su isleistuvemis kol mazylis pripras kad tetis vel kaskur isvyko

31. Aug 2012, 20:46

Mano pupa kai gime, tetis buvo 2 dienas. Poto isvyko. Ir susitiko jie po 4,5men. Viska sbuvo puiku, jis negriebe vaiko, kalbino kelias dienas, poto paeme, pradejo niurkyti, ji eme krystauti. Daba mums jau 6men, o mazoji teti laiko geriausiu draugu, jam sypso vos tik pamacius, net kai jis miega ji jam nusisypsos, padauzo sieletais pirstukais per ranka 😀

08. Oct 2009, 08:46

mamytes tikiuosi kad viskas bus kaip jus sakot 😀

07. Oct 2009, 23:36

rasiukaspp svarbu pati nepergyvenk,nes vaikiukui persiduos ir tada jis nerimaus 😀 o kai tu jausies gerai tai ir vaikiukas jausis gerai ir lengviau prisileis teveli 😀

07. Oct 2009, 18:56

Su pirmuoju mums taip pat buvo kai vyras gryžo sūnui buvo 4 men,irgi bijojome to jų pirmojo susitikimo.Bailiukas buvo sūnus, svetimu bijojo.Kai tėtis paėmė vaiką ant ranku žiūrėjo vienas į kita, iškart pripažino.Kaip sako senoliai: kraujas už vandeni tirštesnis.Jaučia kas paėmė.

06. Oct 2009, 12:17

4men vaikutis dar svetimu nelabai atskiria....svarbu kad tevelis balsu jo neisgazditu i ka tokie vaikuciai ir reaguoja.

06. Oct 2009, 08:22

taip pritariu zivilei jis dar mazytis manau viskas bus gerai

05. Oct 2009, 15:37

tikiuosi kad taip ir bus kaip jus sakot 😀

05. Oct 2009, 12:12

neperdek wisko

05. Oct 2009, 12:11

wa butent, neredek, ir leisk wiskam, kad eitusi naturaliai... 😉

05. Oct 2009, 11:54

rasiukaspp svarbiause nereikia perdeti.viskas bus gerai jis dar mazas.mano mergyte taipat predejo bijoti svetimu zmoniu kai pamato pradeda verkti.pvz mano mociute ateina pas mus vaikas pamato ir verkai labai.bet ji ja verkiancia paima pradeda nesiot snekint ir po kokiu 10min ji jau su ja bendrauja ir juokiasi.ai mano vaikui 2men.zinok viskas bus gerai grys tetukas paims ja ir susidraugaus 😀

05. Oct 2009, 11:51

as manau jog ji uzplus tik teigiami jausmai.. o vaikai irgi jaucia ta rysi su ntevu.. mano mergyte visada sypsotis pradeda kai tetis ja kalbina.. manau neverta jaudintis, juk vyras ne is marso, suranta jog vaikas ir verkt turi😀

05. Oct 2009, 11:49

tikiuosi kad ir mum taip bus 😀 gal as pati bijau labiau nei reikia gal viskas bus gerai 😀

05. Oct 2009, 11:03

svarbiausia tu pati nebijok tos akimirkos. jis juk tetis, savo atzala pamatys, turetu neissigasti, o apsidziaugti. visi vyrai yra bailus, bet pamate savo leliu dziaugiasi ir uzmirtsa baime. mano ir sake, kaip paimti, kad neuzgauti, o kai paeme tai daugiau niekam neleido paimti, nes jis nepaleido is ranku

05. Oct 2009, 10:48

na musu sunelis bailiukas didelis o ir vyras kiek pastebejau mazu vaiku bijo nenor ju imti bijo kad uzgaus . as bijau kad kai jis maziuka pajims ir jai jis prades verkt vyras bijos daugiau ji imti

05. Oct 2009, 10:40

na nezinau tai kad jis jau dabar supranta kad kas svetimas ji paima bet vis tikuosi kad jam tetis patik ir nebus dauk asaru tik nezinau ar duot tecui is kart paimt ar leist kad truputi apsiprastu ir tik tada duot o kaip tetukui pasakyt kad negali paimti savo turto

05. Oct 2009, 10:33

jis dar maziukas bus, tai turetu gerai priimti 😉

05. Oct 2009, 10:30

jis bus tokoi amziaus, kad dar nelabai supras, kas salia jo yra, gal tik balso issigas, bet jei ilgiau matys ar girdes, tai greit pripras

05. Oct 2009, 10:16

manau reikia pratinti po truputuka o ne is kart pulti teveliui prie vaikucio o gal vaikiukas visai gerai sureaguos ir nebus jokio soko

05. Oct 2009, 09:35

mano vyras ira isvykes ir kai grys musu maziukui jau bus 4 men. jie ar vienas kito nera mate ☹ as labai pergyvenu del ju pirmo susitikimo ☹ kaip svelniau juos supazindyt neivarant maziukui baimes kad sale nepazystamas ir vyrui soko kad maziuka reiks paimti ant ranku☹