Peteliskes ir ponaiciams ir teveliams

31. Jul, 02:23

Linines peteliskes ponaiciams ir ju teveliams. Paciu ivairiausiu spalvu gama, tad ieskomos ir norimos tieiog klauskite :) Nugaroje reguliuojamo ilgio guma ir patogus uzsegimas.Vieneto kaina 13 lt . Bukime grazus!

06. Feb 2015, 12:51

Laba diena, noreciau uzsakyti geltona peteliske savo 3 metu vyrui. Per kiek laiko pasiūtumėte?
Ačiū.
Jūratė, 🤓698 70055 / Vilnius

04. Sep 2013, 20:30

Šiame straipsnyje aš noriu apžvelgti vaikų psichologinę sveikatą. Kaip žinome, sveikata sudaryta iš fizinės ir psichologinės. Norint būti fiziškai sveiku, reikia teisingai maitintis, stengtis laikytis dienos režimo, reguliariai sportuoti, stebėti savo būklę: neleisti įsisenėti ligoms, laiku imtis priemonių – tai, ko gero, niekam ne paslaptis. Panašiai ir su psichologine sveikata. Mes žinome, kad vaikas turi sugebėti sutarti su bendraamžiais, susitvarkyti su gyvenimo sunkumais, gebėti priimti sprendimus ir daug ką kita. Ir mes, suprantama, norime padėti savo vaikui, tačiau kartais nežinome, kaip tai padaryti. Jeigu tiesiai šviesiai pasakysime kaip elgtis, tai jis gali pradėti elgtis priešingai, – arba atvirkščiai: darys viską, kaip pasakėme – ir taps nesavarankiškas. O juk kiekvienas tėvas nori išauginti vaiką stipria asmenybe.
Ir taip mes prieiname prie pagrindinio dalyko: kaip padėti vaikui susitvarkyti su jo problemomis, nesakant jam, kaip elgtis? Atsakymas paprastas: jam reikia papasakoti istoriją arba pasaką ir joje parodyti galimą sprendimą. Galiausiai jūsų vaikas iš karto, o galbūt po kažkurio laiko, susidoros su jį varginančia problema. Ir svarbiausia, vaikas ims tikėti tuo, kad pats rado teisingą sprendimą ir susidorojo su jį varginančiu klausimu. Galiausiai jūs išauginate žmogų, gebantį savarankiškai spręsti gyvenimo uždavinius ir turintį sveiką savivertę.

Kaip žinia, vien žinojimo neužtenka, reikia praktikos. Todėl mes kviečiame visus tėvus į naujus autorinius Kirilo Nasucho mokymus „Terapinės metaforos ir pasakos“. Mes padėsime jums įgyti gražių metaforų ir pasakų kūrimo įgūdžių. Išklausę mokymus, jūs tapsite dar didesniu draugu savo vaikams, nes po pokalbio su jumis jie jaus palengvėjimą, nes galės be vargo įveikti problemas, kurių iki šiol negalėdavo išspręsti. Vaikai jaus jūsų bendravimo vertę, o tai, sutikite, svarbus momentas.

Terapinės metaforos ir pasakos: http://www.novitusgroup.lt/?p=2787