Per didelis svoris

02. Mar, 12:23

sveiki visi ir visos mamytes.mano istorija labai ilga bet stengsiuos papasakoti trumpai.jauciuosi be galo nelaiminga.turejau du gimdymus.po pirmos mergaites priaugau27kg po antro vaikelio apie40kg.atrodo net nevalgiau be saiko.matyt taip turejo buti.po pirmo gimdymo numeciau svori darydama body fleksa.o pagimdziusi antra vaikeli taip pat dariau ta pati..kazkiek svoris krito.bet susigundziau pabandyti papildus spirulina.is pradziu svoris krito labai greirai ir tuo dziaugiausi.viskas atrode gerai.patikau vyrui ir t.t.ir nusprendeme kad vaikuciu daugiau neturesime.ysidejau ne harmonine spirale.svoris pradejo augti kaip ant mieliu.pasakiau daktarei.sake kad tai negali buti.ja issiemiau.mano ugis 160cm beveik per du metus priaugau iki 78kg.atrodau ir jauciuosi klaikiai.siuo metu vel naudoju kitus maisto papildus bet niekas nepadeda....man dar tik 30metu bet atrodau baisiai.............

23. Mar 2015, 01:26

Sveikos. As irgi gimdziau du vaikus. Per beveik 3 metus sugebejau prisirident svorio iki 109kg. Kadangi ugis 176cm tai jau su tokiu svoriu jis negelbejo. Nenaudojau jokiu papildu ar dar kazko. Ir per metus nuo 109kg sugebejau nukratyti iki 76kg. O paslaptis labai paprasta pradejau begioti pagal programa (begi,eini,begi,eini). FB yra grupe begimo klubas jos pagalba atsikraciau svorio. Visam tam man prireike begimo kedu. Ir aisku derinau mityba. Nereikia badauti. Tiesiog uztenka valgyti 5-6kart ir nepamirsti pusryciu, bei vakare neprikimsti angliavandeniu. O papildai nelabai kuo pades,nebent baltymu (proteino) sokoladukai ar gerimas,jei per diena per mazai suvalgot baltymu.

04. Mar 2015, 10:13 Lukrecija123

Labas, o galima spiruliną naudoti maitinant leliuką? Paskaičiau, ten rašo, kad natūralus ir ekologoškas maisto papildas, gal nieko tokio, nežinot?

04. Mar 2015, 09:41

O tai gal dar kartelį išbandykite spiruliną. Aš po gimdimo naudojau šiuos miltelius http://biomed.lt/50-maisto-papildai-superfoods#/produktas-spirulina svoris nukrito gan greitai 😀

02. Mar 2013, 21:48

Sveika, aš po ilgo hormoninio gydymo, kad susilaukti vaikelio taip pat priaugiau daug svorio, apie 30 kg. kažkur, dabar sveriu 90 kg., ūgis 173 cm. Atrodau irgi baisiai, bet svėriau prieš 2 mėn. 98 kg., stengiuosi ir metu svorį, dar likę daug svorio numesti, bet labai stengiuosi. Tu ne viena tokia, kuri nesijaučia savim patenkinta ... Ar bandei žiūrėtis maistą ką valgai? Jei sakai, kad valgai normaliai, tai gal rimtai kažkas su hormonais? Man dėl jų irgi sutriko visas organizmas ir dabar svoris sunkiai krenta ☹

02. Mar 2013, 00:23

sveiki visi ir visos mamytes.mano istorija labai ilga bet stengsiuos papasakoti trumpai.jauciuosi be galo nelaiminga.turejau du gimdymus.po pirmos mergaites priaugau27kg po antro vaikelio apie40kg.atrodo net nevalgiau be saiko.matyt taip turejo buti.po pirmo gimdymo numeciau svori darydama body fleksa.o pagimdziusi antra vaikeli taip pat dariau ta pati..kazkiek svoris krito.bet susigundziau pabandyti papildus spirulina.is pradziu svoris krito labai greirai ir tuo dziaugiausi.viskas atrode gerai.patikau vyrui ir t.t.ir nusprendeme kad vaikuciu daugiau neturesime.ysidejau ne harmonine spirale.svoris pradejo augti kaip ant mieliu.pasakiau daktarei.sake kad tai negali buti.ja issiemiau.mano ugis 160cm beveik per du metus priaugau iki 78kg.atrodau ir jauciuosi klaikiai.siuo metu vel naudoju kitus maisto papildus bet niekas nepadeda....man dar tik 30metu bet atrodau baisiai.............