PAVYDAS...

29. Oct, 07:53

sveikos maytes norejau paklausti ar esat pavydzios:) jai taip kaip su situo jausmu kovojat? :)

14. Nov 2009, 19:08

As saviskio tai as labai pavydziu...pas mus nuo pat draugystes pradzios yra tas pavydas,tiek is jo puses tiek is mano...Gal is jo ir ismokau pavydeti 😕 anksciau kaskaip i nieka nekreipdavau demesio,na paziurejo i kita tai paziurejo,na paflirtavo su kita tai paflirtavo.. Bet vat kai sutikau saviski,pradejome but kartu viskas pasikeite.. Jis labai pavydus,net jej as i nieka neziuriu bet kiti i mane ziuri jis jau pavydi 😃 as jam aiskindavau kad turi dziauktis jog i mane kaskas ziuri,as juk vistiek bunu su juo.. Bet poto pati save prigavau kad pradejau pavydet taip pat kaip jis :O su kitais taip nebudavo...gal del to kad kitu nemylejau? pas mus visada yra telefonu tikrinimai,na cia daugiau jau is jo puses.. as zinau kad jam raso tik draugai taciau seip kartais idomu ilysti paziureti ka paraso 😀 tai vat,kad liecia pavyda tai jau 4 metus esu tikrai labai pavydi 😃 o nestumo metu tai ypac pasireiske... 😕

03. Nov 2009, 17:21

na jau nea, nesu is pavydziuju (cia as apie savo vyra), ir is vis nesuku sau galvos del tokiu dalyku, jei bus pagrindas - tada ir pagalvosiu kaip reguot 😀
o jei kalbet apie gyvenimiskas situacijas tai uzpavydziu baltu pavydu, kartais ciut ciut ir juodu, bet kai turi gyvenime prioritetus tai tas pavydas labai gerai i uzpakali ispiria 😃

03. Nov 2009, 16:42

monita as tokia pat .. siuo metu esu ramesne nes vyras isvykes bet jau tuoi turi gryst pergyvenu jau dabar maniskis ira kareivis ir ta jo buvus pasirodo dirba ir kareivinese tai man jau dabar plaukai siausias negaliu net pagalvot kad jie gali susitikti darbe nors maniskis man sako kad ju pareigos skiresi ir jie darbe net atsitiktinai nesusitinka man visvien kraujas verda.... negaliu pakest tokiu ji ir atrodo metu jau normaliai turi nebe pacanke bet vistiek ... atrodo pagauciau plaukus nupesiociau kad zinotu kaip prie svetimu lyst ....

03. Nov 2009, 13:12

o taip as tikrai pawydi esu 😀 eiliniam zmogiukam tai nea..bet wa wyro sawo (na draugo)..tai tikrai..buwo wa cia nesenai kazkokia mergelike pasukus tai toki skandala uzkeliau taip draskiaus..kad negaliu..puoliau iskart jai rasyt..o jis ir sako nu kam tu rasai? sako geriau bus tau kad pradesit koliotis ir t.,t.kad naktim skambines ir neduos ramybes..kiek supratau atsitiktinai pasuko is kazkur gawus nr nes ji is kauno..

02. Nov 2009, 13:26

bet tai ta buvusioji kokia kiaule😤ko list ir kviest kur nors jei zino kad zmogus seima turi.ai nors daug ir tokiu ziurkiu yra kurios suzino kad ju buve ar susituokia ar kita turi ir laimingai gyvena specialiai pradeda drumsti ramybe.buvo ir mus pradeja pykdyt,bet kaip zinojau kad tikrai yra daroma specialiai visai neregavau

02. Nov 2009, 07:39

arnuti suprantu tave man panasei buvo tik situacija kita , ir tik pastojus buvau ir maniskiui kaip tycia paskambino buvusi jo drauge ir tap meiliai su juo snekwejo kviete ji kavos ir panasei jis aisku atsisake pasake kad turi mane ir pan bet man toks sokas buvo kad verkdavau istisai tik tiek kad jis mane suprato sakydavo kvailute tu mano juk zinai kad taves neapgausiu ir panasei ... bet maija dar ir dabar viskas verda kaip pagalvoju turbut kad nuo to sikio ir pasidariau labai pavidi ir itari ...☹

01. Nov 2009, 16:32

Visi mes pavyduoliai, daugiau ar maziau

01. Nov 2009, 13:05

na taip, tikrai pritariu.. pavydas ir tesiog toks jausmas, kuris pas visus, tik vieniem jis stipresnis kitiem ne.. 😀

31. Oct 2009, 20:00

Taip sutinku visi esame kažkiek pavydūs ir nesvarbu ar tai baltas pavydas ar ne😀

31. Oct 2009, 09:33

as ir pavydziu tokiu baltu pavydu, kad kitiems labiau pasiseka, jie labiau sau gali kaska leisti ar net kur nuvykti, as as uzsn nebuvus ir labai noreciau pabut. kai buvau nescia ir daznai verkiau , ypac daznai kai kalbedavau su vyru ar su juo bardavausi vis ziuriu jau rieda asaros, o ji tai nervindavo, sako ko cia bliauni, o kad as kitaip negaliu. tiesa pacioj draugystes pradzioj vyras padare labai skausminga zingsni, iejo i mano asmenini one ir paziurejo, aisku buvo ten draugiu bet ir draugu daugiau bendradarbiu kur siejo tik darbas. ir kai jis iskele pavyda, mes aiskinomes jog nieko nera, as ir darbe ir namie be perstojo verkiau net kukciojau, sakiau kad jei taip darai tai isvis ner reikalo but, tada buvo pati nestumo pradzia ir tai negalvodami galejom ji prarast. geriau net valerijono lasu kad nurimciau, siunciau ji visur. jis manes nesuprato. veliau buvo pasirode net kraujo, labai issigandau bet nieko rimto nebuvo. aisku mes susitaikem, tik liko tai sirdy ir vis prikisu kad ar netikrini manes nors nera tam pagrindo. dar turim sunu ir ji labai myliu...

31. Oct 2009, 08:22

austyte as tokia pati pasidariau kaip tavo drauge kaip pastojau irgi vergdavau be proto bet as ne tik is pavydo as del visko as budavo kalbu su draugem ir man pradedavo asaros biret ir niekas nepadedavo valerijonu visuose rankinukuose buvo vyras pridejas nes uzeidavo bet kur ir betkada tokie priepolei ir nurimti niekaip neiseidavo ... na bet nestumo metu tai suprantu bet kad man ir dabar dar tas nesaugumo , pavydo jausmas niekur nedinksta ....

30. Oct 2009, 23:31

o ji dar labiau i asaras,kad nemyli jis jos 😀 baisu kaip net taip zmones elges,dar nescia,bet sunku su tais jausmais niesciai 😀

30. Oct 2009, 23:30

ai as tai juodai nepavydziu,o mano viena drauge kai buvo niescia tai is pavydo diena nakti praverkdavo,vyrui kelda scenas,kad jos nemyli,kad turi kita,nors budavo darbas namai ir viskas... 😀 o tas ja ramindavo pastoviai... 😀

30. Oct 2009, 18:53

man tas pats kaip rasiukaspp☹

30. Oct 2009, 10:13

nu tai taip buna is prigimties pavydziu zmoniu , jauciu sunku su tuo kovot 😀 mano sese vyras jauu toks pavydus, kad jos praktiskai vienos neikur neleidzia ,ena su ja , atseit kad kiti vyrai neziuretu.. man tai jos net gaila..

30. Oct 2009, 10:05

as ir juo pasitikiu zinau kad neapgaus niekada bet man savaime taip gaunasi

30. Oct 2009, 09:34

man tai keistas posakis kad jei pavydi reiskia myli, o jei musa ta ir myli? 😀 as laaabai myliu savo vyra,bet ant tiek juo pasitikiu kad net nera progos pavydet...

30. Oct 2009, 09:03

tada as per nestuma isitaisiau baise liga nes mano pavydas viro atdzvilgiu tikrai ne proto ribose as net drebu kartais is pavydo niekada nebuvau tokia o dabar net pati suprantu kad negerai darau bet pakeist neiseina saves ☹

30. Oct 2009, 08:45

jei myli tai ir pavydi, bet pavydas turetu buti savo tam tikrose ribose.. as negaliu sakyti, kad nesu pavydi, suiima pavydas kartais bet baltas 😀

30. Oct 2009, 07:29

na taip myliu, daugiau pripratimas jau

29. Oct 2009, 21:56

maiskis tai juodai pavydi manes,uztenka ir kitu zvilgsnio 😕

29. Oct 2009, 20:54

oj elenyte sanuolyte 👍 o myli Tu ji???

29. Oct 2009, 19:42

nes ispradziu jis musu santykius sugadino, del tu sms. poto kenciau kenciau, sms baigesi, bet jau nebe tas buvo, kaip anksciau. vis nesutarem. poto norejau skirtis. ir darbo ner, atsibodo viska vienai. tai db bandom viska is naujo atstatyt. nori but su mumis. tai db rami😀

29. Oct 2009, 17:34

kodel nebe, elenyte?

29. Oct 2009, 15:56

anksciau pavydejau vyrui, db nebe

29. Oct 2009, 14:41

as dievinu batus, ir kai pamatau grazius as tikrai pavydziu ju.. tiek kiek man graziu batu yra niekad neprisipirksiu.. ☹ o del draugo, tai pavydas manau savo ribose.. 😀

29. Oct 2009, 14:01

visi tie vyrai pavydi,gal tik jiems ne onoras pasirodyti,nes ir man yra sakes kad labai manes pavydi(tik nesuprantu kam😃)tiesiog neparodo to,o kas viduj dedasi tik jis vienas zino.o ir pati esu labai pavydi,sako pavydas-lyga😃

29. Oct 2009, 13:07

maniskis tai visiskai tokiu jausmu nerodo nors ir nesuteikiu preteksto jam pavydet ... bet taip pat noretusi kartais bent kad apsimestu kad pavyduliauja ....😀

29. Oct 2009, 13:04

mano vyrui nera pagrindo manes pavydeti, bet jis yra pavydus, ta zinau. tai trupuciuka paglosto mano savimeile, vadinasi nesu tuscia vieta jam😀

29. Oct 2009, 13:01

o wyrai jusu pawydi??? maniskis tai labai retai, o kartais taip norisi, kad uzpawydetu... nors as niekada jam nesu suteikus tokio pagrindo, kad pawydetu, niekada..... gerbiu sawo wyra....

1 2