Patarkit ka daryti.

08. Jan, 12:17

Maitinu pati mano mergaitei jau beveik 2men. Buvo viskas gerai bet pastarasias kelias dienas pienuko yra nes maitinant teka ir is kitos kruties, bet vaikuciui jo nepakanka valgo kas puse valandos. Nerami nemiega pavalgiusi. As labai noriu maitinti pati, gal yra koks budas pagerinti pienuka.

14. Dec 2015, 11:42

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

13. Feb 2015, 17:00 Jolita24

Gal persileidot, bet testas rodytų visada antrą juostelę, taip greit neigiamu netampa, kai tikrai yra nėštumas.

12. Feb 2015, 18:35 mellisa

ir labai siaubingai pilva skaudejo beveik visa savaite, pries tas dienas budavo, kad pamauzdavo, bet skausmas ne toks kaip si karta buvo...

12. Feb 2015, 18:12 mellisa

man mmm velavo apie savaite laiko, bet keisciausia tai, kad ryte pasidariau testa ir jis buvo teigiamas, o po keletos valandu prasidejo mmm...

12. Feb 2015, 17:40 Jolita24

Sveika, prieš mėnesį man buvo vos ne identiška situacija, vėlavo dienos, du testai teigiami, kai jau susitaikiau šiaip ne taip su trečiu neplanuotu nėštumu ir pasidariau dar vieną testą, o jis neigiamas. Sekančią dieną pasirodė mano dienos, įprastos kaip visada.
Kartokit testus sakyčiau, ar yra kitų požymių, kiek vėluoja dienos?

11. Feb 2015, 17:51

Sveikos mamytes😀 noriu jusu pagalbos paprasyti😀 pries tris dienas,ryte pasidariau testuka, iskarto atsirado antra juostele bet vos matesi, labai neryski😀labai apsidziaugiau, nes labai laukiam ir norim sio stebukliuko😀 po poros valandu pasidariau antra testa jis jau rode neigiama, ir po keletos akimirku prasidejo mmm... Ar taip yra kam nors buve? ar gali buti, kad testas klysta? bukit geros padekite, nezinau ka begalvoti..aciu😀

10. Feb 2015, 02:30

man irgi panasiai buvo, manau tai augimo suolis arba mazyle tiesiog nori su jumis buti. nesijaudinkit svarbiausia, maitinkit kiek praso ;]

28. Jan 2015, 21:19

Gal galite patarti kaip pripratinti kudiki 4 men valgyti is buteliuko

08. Jan 2015, 14:28

Pasidomėkit apie augimo šuolius. Kantrybės žindant, jums pienuko tikrai netrūksta. Savaitės eigoj vėl žindymai retės.