Patarimas perkant dulkiu siurbli

20. Jun, 09:09 kempiniuke11 kempiniuke11

Sveikos, gal patarsit koki siurbliuka isigyti? Noretus kuo geresnio, bet siaip ruosiuosi isleisti 200-300. Na jeigu jau llabai geras siurblys butu, tai galeciau ir daugiau isleisti. Apskritai i kokius gamintojus labiausiai atsizvelgti ir kokioj parduotuvej patartumet pirktis?

Irena.Pet7705 Irena.Pet7705 08. Nov 2018, 13:22

Aš irgi pirkau iš elektromarkto- nuėjau į vietą ir nusipirkau, bet realiai dabar daug dažniau naudoju robotą siurblį. labai gerai kasdieniam prasiurbimui, bet jeigu kalbam apie tokį jau gerą nuoširdų prasiurbimą, tai reikia pačiai su galingu siurbliu praeiti. Dabar keičiau terasos slankiojančias sistemas (https://www.doleta.lt/lt/produktai/slankiojancios-sistemos/ ), tai tikrai po darbų buvo nemažai tokių dulkelių, kurių robotas siurblys niekaip nepaėmė, tai pati siurbiau.

Alinute Alinute 10. Jul 2018, 12:29

Na dulkių siurblį robotą irgi įmanoma įsigyti už 300 Eur ir dar mažiau - jie dabar labai populiarėja, todėl ir kainos smarkiai krenta. Tokių variantų geriausia ieškoti čia: https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai .

Aš asmeniškai turiu Philips siurblį, tai tikrai esu patenkinta kokybe. 😀

meta meta 28. Jun 2018, 23:14

O kokio siurblio ieškai? To standartinio, ar siurblys-šluota? Man asmeniškai labia patinka siurbliai-šluotos, nes užima labai mažai vietos, dažnai būna belaidžiai, o siurbia taip pat gerai kaip ir tie paprasti. Dar yra ir siurbliai robotai, bet pati jų nesu išbandžiusi o ir kainos normalaus siurblio labai nemažos. Gali pasidairyti čia, gal patiks kokie modeliai https://www.elektromarkt.lt/lt/buitine-technika/buities-technika/dulkiu-siurbliai. Pati asmeniškai tai labai rekomenduočiau pasidairyti į Dyson siurblius. Reikės biški primokėti, nes jie brangesni, bet daugelis sutinka, kad jie siūlo vos ne geriausius siurblius rinkoje. Labai praktiški, kompaktiški, siurbia puikiai nepalikdami jokių šiukslių po savęs, dizainas irgi labai naujoviškas ir malonus akiai, dažnai veikia labai tyliai, funkcijų irgi turi daugiau negu įprasti siurbliai. Dar kitas geras gamintojas tai Miele, bet asmeniškai nepatinka kad jie nėra tokie kompaktiski kaip Dyson.