Pasportuokime kartu :)

05. Mar, 10:32 Lukunia9 Lukunia9

Sveikos mamytes, gal sportuojate ? kokias manksteles darot? ar begiojate? pasidalinkime savo budais kartu,o gal net pasportuokime kartu :)

24. Jul 2014, 11:13

Pas mane nuo gimdymo -20 kg. (gimdžiau birželio 8 d.) ir tikrai nebadauju, kartais vakarienę iškeičiu į didelį indelį jogurto, valgau beveik viską (negaliu šašlykų dėl žindymo) ir šiaip žindau abu vaikus, lakstymo paskui vieną per akis, sportuot kaip ir nereikia 😃 Aišku, žiūriu ką valgau, niekada nekišau šlamšto į save, geriu daug vandens.
Tabletes kažkada gėriau ir aš, oi svorio tada priaugau vos tik nutraukus, o numesti nėjo net ir badaujant.

23. Jul 2014, 22:35

As per mazdaug menesi numeciau beveik 7kg.ir kaip? Kava be cukraus, atsisakiau riebaluose keptu produktu, apmazinau siektiek saldumynu ir kai netingiu pasuku masazini lanka.tikrai nesikankinu, nebadauju o ir nuodemiauju su saldumynais 😃
Kazkada geriau liekninamasias tabletes bet ir tai svoris nekrito.

23. Jul 2014, 19:35

Aš irgi už sveiką mitybą, bet manau, kad labiau sau patikt, tai reikia karts nuo karto trumpalaikių dietų / iškrovų dienų 😀

Lukunia9 Lukunia9 08. Mar 2014, 08:15

tikrai taip 😀

08. Mar 2014, 00:00

Dietos trumpalaikes,o susigyvensit su sveika mityba arba bent jau sveikesne nei kokia yra dabar ir svoris kris ir negrys. Nes visos nori kokiai sventei numesti tarkim 5kg,numeta su dieta greitai,o kai gryzta 10kg tai nei tos sventes foto nedziugina.

07. Mar 2014, 23:17

Pritariu Ugnyčiukui, reikia pakeisti mitybą ir svoris kris, bet taip visam gyvenimui, o ne kuriam laikui 😀

07. Mar 2014, 22:07

Nesilaikykit jokiu dietu. Tiesiog pasidomekit sveika mityba. Tarkim mesa pakeiskit paukstiena, stenkites naudot kuo maziau riebalu, jei iseina darykit troskinius. O del sporto as begioju pagal programa, nors begimas niekas nebuvo mano draugas. Jei turit vaiku galit jus begti o vaikas vaziuoti dviraciu, ar su vezimuku ir I parka greitu ejimu. As psichologiskai pasiruosiau ir tikrai nera sunku.

Lukunia9 Lukunia9 07. Mar 2014, 21:33 Deimantė

na as tai jau sau pasakiau gana,ir tikrai nusiteikus labai rimtai.. uzteks vaikui jau 11men ,o as dar nei vieno kg nenumetus. jei reikes pasiryzus nieko nevalgyti 😃

Lukunia9 Lukunia9 07. Mar 2014, 21:32

o kaip del krutines stangrumo? ar bandet kokius pratimus? gal kremus? dabar vartau AVON kataloga ir yra 2 variantai 😃 nezinau ka rinktis.. ir aplamai ar padeda tie kremai,gal kas is AVON ka bandet ar seip koki pasiulykite😉

07. Mar 2014, 19:57

As manau geriausia ziuret ka dedam I burna ir kokiais kiekiais. Nes stebuklingu piliuliu nera svoriui mesti, o ir dietos nepadeda. Pati jau 3men intensyviai sportuoju ir pameciau 12kg. Ziuriu mityba, bet leidziu sau ir nusideti, bet labai minimaliai. Tik nezinau kaip bus per atostogas. Vaziuosiu pas tevus, o jiem atrodo, kad pasiilgau sunkaus maisto :-D

07. Mar 2014, 19:33

Aš irgi net nesusimąsčiau apie vaisius 😃 Bet man dėl svorio metimo jie padėjo.
Tarkim graikinių riešutų 100 g. turi net 700 kolorijų 😀
Greipfrutai netgi rekomenduojami valgyti metant svorį, kirtau aš juos kasdien prieš nėštumą.
O šiaip dėl svorio metimo tai vienos taisyklės nėra, reikia kiekvienai stebėti savo organimą ir žiūrėti kas tinka, o kas ne 😀

07. Mar 2014, 18:10

Riesutu man rodos galima 10 tik 😀 bet cia nebent nori prie tv pakramtyt. O vakarienei gali rinkis: darzoviu sriuba, darzoviu salotas su zuvimi ar paukstiena,pieno produktus (as kartais pasidarau varsketuku virtu), kiausinius. Vaisiai gal ir nebutu labai blogai vakare,bet tik ne bananai ir vynuoges,nes ten dar daugiau cukraus nei paprastam obuoly. Man geris is vaisiu greifruktas butu gerai,bet as pati jo nemegstu.

Lukunia9 Lukunia9 07. Mar 2014, 18:05

del riesutu ir girdejau kad nepadaugint..as tai kramsnoju kvieciu trapucius 😀

07. Mar 2014, 18:03 Gintare24

Vakare jei jau nori tai riesutai, bet ir ju padauginti negalima.

07. Mar 2014, 18:00 krisliukas

Nu geras, net nesusasciau apie tai. Galvojau, jeigu jau nori ko nors uzkrimsti vakare, vaisiai geriausia iseitis. Tai ka tada valgyti? 😃

Krisliukas Krisliukas 07. Mar 2014, 17:32 Gintare24

vaisių per daug valgyti negalima,nes juose yra daug cukraus 😉 pvz,vienas obuolys turi apie 130 kalorijų,cukraus jame yra apie 25 gramus;
o šiaip radau tokią info: "Valgant vaisius vakare, jūsų organizme susikaups per daug energijos, kurios vakare nesudeginsite. Nesunaudota iki miego energija nukeliaus į riebalų ląsteles ir kūno svoris dėl nesunaudotos energijos atitinkamai paaugs. Vaisius reikia valgyti visiems, tačiau ryte ar pirmojoje dienos pusėje. "

07. Mar 2014, 17:03 Lukunia9

Man tas pats, jei kažkur vykstu tai tik 1 litrą sutalpinu, o jei namie, tai ir 2 litrus, neįprato organizmas daug gerti ir viskas 😃

07. Mar 2014, 17:01 Ugnyciukas

Labas 😀 o kodel vaisiai vakare negerai? Juk mazai koloriju. Ir juk geriau negu kazka kita valgyti jeigu uzsimanai.

Lukunia9 Lukunia9 07. Mar 2014, 16:24

nuo vakar geriu daugiau vandens ,aisku tikrai ne 3litrus 😀 ir vistiek nenulipu nuo klozeto 😃 neipratus as gerti daug vandens

07. Mar 2014, 10:55 Ugnyciukas

Tarkim man asmeniškai 3 litrai vandens ir dar papildomai kažkas išgert, tai jau nenulipt nuo klozeto 😃 Geriu visada iki 2 litrų 😀 Valgiau vaisius vakare kaip vakarienę, per 9 mėn. numečiau 20 kg., man jie tobula vakarienė 😀

Lukunia9 Lukunia9 07. Mar 2014, 10:09

aciu 🌷

07. Mar 2014, 00:04

Tikiuosi gal pades kam nors sie puslapiai.

07. Mar 2014, 00:03

O cia visokios treniruotes namie. http://judamkartu.lt/

07. Mar 2014, 00:00

Va visai neblogas puslapis su informacija apie mityba http://www.sulieknek.lt/

06. Mar 2014, 23:57 Lukunia9

Norint numesti svorio sureguliuok mityba,nes mityba sudaro 70proc, o tik 30proc sportas. Patariu apmazint saldumynus, cukraus vartojima, bulviu patiekalus, miltinius patiekalus. Nepamirsti gerti vandens. As isgeriu apie 3 litrus vandens ir dar papildomai zalios arbatos. Zalia arbata isvalo organizma, bet as ja geriu,nes man ji skani,o dar kai ir naudinga tai isvis gerai 😀 Vakare patartina neuzkandziaut ypac pries tv. Ir vakare jokiu budu nevalgyt vaisiu,juos geriausia valgyt iki pietu. As pati dariau klaida ir vakare uzsimanius valgyt kimsdavau vaisius ir dejavau,kad svoris nekrenta.

06. Mar 2014, 23:53 Lukunia9

Kardio pratimai tai dviracio minimas, slides (sporto klube toks treniruoklis yra), begimas. O mesti greitai svori as irgi nepatariu. Buvau greitai numetus svori,bet kai pradejau lauktis bum ir svoris gryzo dvigubai. Geriausia ziuret ka valgai. Bent as stengiuosi valgyt tris kartus per diena iki 19val. Iki 19val, nes as einu miegot apie 22val-23val. Stengiuosi valgyt viska kepta orkaitej be pazadu,nes virtos mesos ar vistos zuvies nemegstu.

06. Mar 2014, 23:22 Lukunia9

Geriau mesti taip, kad negrįžtų 😀

Lukunia9 Lukunia9 06. Mar 2014, 22:47 mellisa

tai vat tik del to.. as ir girdejau kad grizta su kaupu

06. Mar 2014, 22:09 Lukunia9

Na aš šiuo metu dar nesportuoju, neskaitant lakstymo paskui mergaitę, tačiau vasarą vėl žadu 😀 O greitai mesti svorio nepatariu - grįš su kaupu, kalbu iš patirties 😀

Lukunia9 Lukunia9 06. Mar 2014, 22:07 Ugnyciukas

al gali tiksliau papasakot apie tuos kardio pratimus ir mityba? ar pvz kokiu..
nezinau kaip su ta mityba daryti tiksliau.. o gal kas zino kaip imanoma greit numesti svorio? 😀

1 2