Pasikeitė kraujo grupė

18. Oct, 03:04

pas mane pase buvo idetas stampas su mano 1- kraujo grupe(kokiu 15 metu)aisku man ji idejo ligoninej kaip ir priklauso,pries pora metu kai laukiausi antro leliuko nuejau pas savo gyd,ji mane nusiunte pasidaryti visu tyrimu,kaip man padare kraujo tyrima paaiskejo kad mano kraujo grupe yra ne 1- o 2+,pati gyd negalejo tuo patiketi,siunte krauja tirtis gal dar kokius 5kartus,ir vis rode ta pati 2+,maciau kad jai net rankos pradejo drebeti kai pradejo vartyti mano tyrimus,klausinejo kas tau vaikeli ta stampa toki idejo,sako jei butume db nieko nedare,nzn kuom viskas butu pasibaige:( as nzn tai tokiu atveju ta stampuotoja i teisma jauciu galiu paduoti,kai pagalvoju db jei pvz i kokia avarija buciau papuolusi ir reiketu krauja perpylinet,manau tikrai pirmiausia i pasa ziuretu,o tuo labiau jei buciau antro vaiko nesilaukusi tai po siai dienai ir vaiksciociau su 1-

10. Jan 2010, 13:13

o man buwo taip.8nestumo menesi nuejau pas gine eilinei apziurai.sesute iesko korteles-neranda.iswerte wisur.prisidejo gyditoja.neranda..pasirodo as jau pagimdziusi ir isleista namo.wa kaip buna.tiesiog buwom dwi ta pacia pawarde.

10. Jan 2010, 11:10

geras.....

10. Jan 2010, 10:43

as esu girdejusi kad gali pasikeisti kraujo grupe,tai taip tau tikriausiai ir atsitiko.

04. Dec 2009, 17:21

ekstra atvejais ,kai reikia labai greit supilt krauja zmogui,tinka vienintele kraujo grupe visoms grupems-tai O-(minus rezus) arba anksciau vadinama 1(pirma) rezus minus. Beje,as esu girdejusi is "pirmu lupu" ,kaip pasikeite pas moteri kraujo grupe butent po vaikelio gimimo. 😀 tai ir medikams yra sunku paaiskint....

09. Nov 2009, 12:56

😀 cia su ta kraujo grupe maniau kvailyste. man paciai taip buvo. maniau kad jau cia as tokia kvaila,bet paziurekit buna atveju😀

07. Nov 2009, 18:52

man pries operacija nustatinejo,m kai teises laikiausi ir kai pastojau, dekui dievui kad visur vienodai buvo 😀

07. Nov 2009, 18:51

1+kraujo grupe tinka visoms kraujo grupems, tik kas turi pirma pliusine grupe gali priimti tik viena kraujo grupe

01. Nov 2009, 13:51

nu manau reiketu pasitikrint daug kam..man ta nustatinejo kai teises laikiausi..

28. Oct 2009, 15:37

pirmakart girdziu, bet jei cia daktarai apsizioplino nustatinedami tada labai pikta, nu avdrug kas butu nutike, tai ir numarine butu per kazkokiu neismaneliu klaidas(tfu tfu tfu)

19. Oct 2009, 14:18

tai bet ka tada musu daktarai yra baige kad tokiu dalyku nezino,jei jau taip buna galejo tiesiog pasakyti

19. Oct 2009, 12:07

mano kirpeja pasakojo kai antro vaiko laukesi pas ja pasikeite kraujo grupe.nelabai patikejau bet jai rasot gal ir tau linacka pasikeite kraujo grupe

19. Oct 2009, 08:40

Siandien mano pazystamos mama pas gydytoja su svetima kortele ejo nes sesutes tik pavarde mato o asmens kodo matyt net neziuri , jai i kitos moters kortele yrasa padare tai ji uz galvos susiemusi ka daryti

18. Oct 2009, 19:12

nu zinok kam tik pasakodavau tai apake visi

18. Oct 2009, 15:04

pas mane pase buvo idetas stampas su mano 1- kraujo grupe(kokiu 15 metu)aisku man ji idejo ligoninej kaip ir priklauso,pries pora metu kai laukiausi antro leliuko nuejau pas savo gyd,ji mane nusiunte pasidaryti visu tyrimu,kaip man padare kraujo tyrima paaiskejo kad mano kraujo grupe yra ne 1- o 2+,pati gyd negalejo tuo patiketi,siunte krauja tirtis gal dar kokius 5kartus,ir vis rode ta pati 2+,maciau kad jai net rankos pradejo drebeti kai pradejo vartyti mano tyrimus,klausinejo kas tau vaikeli ta stampa toki idejo,sako jei butume db nieko nedare,nzn kuom viskas butu pasibaige☹ as nzn tai tokiu atveju ta stampuotoja i teisma jauciu galiu paduoti,kai pagalvoju db jei pvz i kokia avarija buciau papuolusi ir reiketu krauja perpylinet,manau tikrai pirmiausia i pasa ziuretu,o tuo labiau jei buciau antro vaiko nesilaukusi tai po siai dienai ir vaiksciociau su 1-