Pasidalinkime patirtimi auginant dvynius

03. Nov, 06:49

Sveikos mamytės, labai norėčiau sužinoti Jūsų istorija auginat dvynius. Aš pati auginu dvi mergaites, joms 1m ir10men.(sakau pati nes tėtis dirba ir vaikai ji mato tik pora valandų iki miego.)Didžiausias džiaugsmas ir didžiausi rūpesčiai lieka man.

12. Jul 2011, 16:56

Sveikutes 😀 matau cia labai mazai kas su dvynukais uzsuka pabendrauti ☹ Gal kas jau veda dvynukus i darzeli? Kaip vaikai dvynukai laikosi darzeli?Mes jau rudeni gal pradesime eiti 😀

26. Jun 2011, 16:14

Mes netoli Vln. gyvenam 😀

24. May 2011, 00:42

o is kokio miesto mamytes esate su dvynukais 😀 as is Klaipedos,butu visai smagu kada suorganizuoti dvynuku suvaziavima 😀

10. May 2011, 16:10

Sveikos dvynuku mamytes, as taip pat auginu dvynukus. Mums jau 1 metai 10 men. , Pirma gime mergyte 2640g 46 cm.,o antras berniukas 3200g 51 cm. Mes gimem 37 sav. Cezario pagalba.

08. May 2011, 19:53

vat tokie jie cia, kai jiems 2.5men 😀

08. May 2011, 19:52

Sveikos, as taip pat auginu dvynukus, gime 2010.12.02
Mergyte Aurelija gime 1940g. 47cm o
berniukas Aleksandras 2430g. 49cm.
pasauli isvydo kai buvo 34 sav. 😀

07. May 2011, 14:58

Tai kad dabar man su mano berniukais nera labai daug problemu, pasakyciau, kad net gi atvirksciai - jie juk du, tai visur abu eina, zaidzia, piesia, musasi, apsikabina 😀 Aisku ir nuo manes neatstoja nei per zingsi, bet vis tiek 😀 Manau kai dar truputi paaugs, tai bus visai lengva man su jais 😀

03. May 2011, 10:10

karmen,nu tu saunuole,tikrai nelengus kelius numinusi,o ir teveliai geri pas tave.As savo mazutes kartu su vyru maitinau auginau ir supautai dabar mums jau 1metai ir 2 men.Dabar taves laukia dar didesnis isbandimas,del darbo ir manau dabar bus sunkiau nei vaika uzsiauginti kai gali visada buti salia,o eidama i darba reikia visko.Jau vien kad augini viena turi gauti pasalpas,bet siaip turi eiti ir dometis.Manau viskas susiklostis gerai tau 😀

02. May 2011, 15:25

Dabar mane kamuoja kitas klausymas, birzelio men. (t.y. po pusantro menesio) man reikes jau gristi i darba.. O as labai bijau, kad man mato darbo vieta negrazins (as dirbau apskaitininke), o duos arba kitas pareigas arba atleis neva savo noru.. Jei liksiu dirbti, tai teks dirbti kaip ir visiems uz minimuma - o uz tokius pinigus mes 3 neisgyvensim 😥 Be to darbas Vilniuje, o as is kito miesto.. Ieskojau ir pas mus darbo bet nieko neradau.. O jei reikes vel Vln. ankstesniajam darbe dirbti, tai reikes juk ir buta nuomoti - o tai juk kainuoja, ir uz darzeli moketi - o Vln. brangiai, ir maistui pinigu reikes, ir drabuzeliams.. Kaip isgyventi uz ta minimuma? 😥
Tai vat, dabar mane labiausiai baugina sis klausimas.. 😥 Gal yra kitu mamyciu susidurusiu su tokia ar panasia istorija? Gal zinot kur galeciau pasiteirauti de kokiu pasalpu ar pan.?

02. May 2011, 15:20

Vilmenar, kol kas as gyvenu su tevais, nes pati neturiu nei buto, nei pinigu jam nusipirkti.. Kol vaikai buvo mazi, tai naktimis ir diena pamaitinti man juos padedavo mano mama, jie valge ir visa kita vienu mtu - tai viena maitinau as, o kita mano mama. Maudem paeiliui su mano tevu - ispradziu kita maudem, o paskui kol vienas zmogus rengdavo pirmaji tai mes tuo metu jau antra maudem.. 😀 Migdem juos taip pat su mano mama vienu metu.. Bet greitai ji pavargo.. Be to pasikeite jos darbas ir darbo grafikas, tai ji dirbdavo naktimis, o tevas mano pradejo dirbti tolimuju reisu vairuotoju - tada tai ir buvo pats sunkiausias man momentas VISKA DARYTI VIENAI!! Ir nakti viena maitinau, ir migdziau, ir kitus dalykus dariau - budavo ir taip, kad viena maitinu o kitas sale reke per visa gerkle kad ir jis valgyt nori! Arba viena migdziau (jie pas mane ant ranku buvo priprate uzmigti), o kitas salia verkia, nes negalejau ir jo paimti ant ranku - taip jis vel zadindavo savo broliuka.. Zodziu, laikui einant - PRIPRATAU as, sugalvojau sioki toki neva grafika, visokiausius budus kaip abu maitinti arba migdyti ir pan. O jei reikedavo i parduotuve tai prasydavau drauges kaimynes arba puskes, kad trumpam priziuretu mano maziukus.. Jau beveik metus visai beveik neprasau niekeno pagalbos, viska darau su jais viena.. Sunkoka, bet ka padarysi..?

02. May 2011, 10:51

spem,dėkui už sveikinimus,tave taip pat su ta švente. O dvynuku mamytes,kaip jus eidavote i lauka su savo mažiukais,vienos ar kas padėdavo,nes neimanoma išeiti vienai kai pradeda bėgiot į skirtingas puses.karmen,o tau tai išvis turėjo sunku auginti viena,bet gal kas padėjo,nes kaip į parduotuve nulėkti ar į ligonine kai suserga.

01. May 2011, 17:38

sveikutes as neturiu dvynuku turiu tik viena mergyte bet labai svajoju apie dvynukus ar dvynukes zinau kad vargo daug bet vistiek labai labai noreciau dabar planuojam antra leliuka tikiuosi kad bus du o ne vienas 😃 sveikinu jus su MAMYCIU dienele ir daug jums stiprybes ir kantrybes 😘

01. May 2011, 15:54

Sveikutes dvynuku mamytes! 😀 As irgi auginu dvynukus-berniukus 😀 Auginu viena, nes tetis issigando atsakomybes ir paliko mus kai as dar buvau nescia.. 😥 Tad visa nestuma laukiau vaikuciu viena.. Gimdziau pati, 32 sav. - abu vaikai gime sveiki, tik mazai svere, nes as pati esu smulkute ir su jais priaugau tik 7 kg. Pirmas gime Mantukas - 1.720 kg. ir 41 cm., o antras gime po 7 minuciu - Igniukas - 1.430 ir 38 cm. Del to, kad jie mazai svere, tai menesi gulejom lygoninej kol vaikai priaugo iki 2 kg. Siaip, vargo turejau daug, nes jie viska viska dare vienu metu, t.y. vienu metu miegojo, valge, zaide, ir t.t. Valge kas 2 valandas, tad nei diena nei nakti ramybes ir poilsio neturejau 😥 Gal tik sulauke 4 men. pradejo valgyti kas 3 kai kada kas 4 val. Vaikscioti pradejo lygiai sulauke metuku!! 😀 Vystosi labai gerai ir greitai, yra labai aktyvus, linksmi, turi daug energijos 😀 Nuo 1.2 m. jau pradejo eiti i darzeli - ir jiems ten taaaip patinka!!! Net namo nenori gristi 😀 Zodziu pasakoti galeciau apie juos laaabai daug 😀 Na, o kita menesi, t.y. birzelio 17 d. - jiems jau bus 2 metukai!! 😀 va, kokius auksiukus as auginu! 😀*

14. Feb 2011, 22:57

sonata34 ir auksyte is kokio jus miesto esate,mes is Klaipedos

14. Feb 2011, 22:55

Oi kaip smagu kad cia tiek dvynuku.Mes tai gimem 34 sav.skubiai buvo daroma operacija,tai pirma dykryte gime 2.390kg. o antra 1.500kg. Labai jau mazos,o po visko dar ir nukrito svorio,tai likome 1 kg. namucio parvaziavome tik po men.teko laukti kol mazoji svers bent 2 kg. Tai buvo kancia man ir tetukui,o tie kiekviena vakara pasverti gramai kokie jie buvo brangus 😀 Na,vienai dukrytei prireike sirdeles operacijos,tai 4 men.darem ir dabar kaip ir viskas gerai.
Mums jau kita sav. bus metukai 😀) turimne kiekviena po 8 dantukus ir vaikscioti pradejome 10 men.Ir nesutinku kaip dauguma gyd.sako,kad dvynukai ir kurie dar gime anksciau atsilieka augimu ir visa kita,nieko panasaus,pralenkeme normalius vaikucius 😀)

09. Feb 2011, 01:24

Sveikutes, stebiuosi, kad tokie didckukuliai gimsta pas jus 😀 Mano mergytes sugalvojo 33 savaiciu pasauli isvysti. Kornelia gime 1800kg 15:25, Denise 1700kg 15:26, minute veliau, cezari dare. Daktare is karto pasake, kad cezari darys, nes identiskos dvynukes, rizikuoti nenori, o dar ir anksciau gimti sumane. Viskas gerai buvo, tik kojos labai tino pries gala. Dabar jau 17 menesiu, abi pasiutusios, oziukus jau rodo, nepasidalina zaislais, abi to pacio nori, jei pakeliai viena vaika pamyluot, tai kita butinai pripuola. Viska darom kartu, valgom, zaidziam, maudomes, skaitom knygeles ir miegam 😀 na buna kai kada viena anksciau atsibunda is pietu miegelio. Idomu kokius zaidimus zaidziat su vaikuciais ir ar skirtingi temperamentai pas vaikuciu?

21. Jan 2011, 08:12

sveikutes as taip pat auginu dvynukes 2metuku jau gimeme 36sav viena 2,500g o kita 2,950g

06. Nov 2009, 17:42

Mano ta tikroji ( vaiku genetiska ) puse iki siol nezino kad du . tad cia tik mano vaikai , buvo o dabar maniskis dziaugesi kad rado mane ir manuosius ir tikrai padeda as jau neatsimenu kad maudziau juos ar kirpau viska daro jis , tik gaila kad isvyko teks viska paciai dabar daryti

06. Nov 2009, 16:41

Mano ir gi 40 savaičių, mažyliai gulėjo kaip kortos, vienas žemyn galva, kitas atvirkščiai, bet paskutinę dieną mergaitė irgi apsivertė, mane pradėjo pykint, pakilo spaudimas, tai gydytojai nusprendė daryt gimtadienį😀 pirmas gimė berniukas 2750g, 51cm po pusvalandžiogimė ir mergaitė 2550g ir 49cm😀 buvo atskiruose maišeliuose. Dabar vyras sveria jau 3900g, o pana 3600g😀 o beje, kaip jūsų antros pusės reagavo į žinią, kad bus du mažyliai? O dabar ar labai padeda?

06. Nov 2009, 15:54

Mano 40 sav ir gydytoja sake jai iki pirmadienio nepagimdysiu turiu vaziuoti i ligonine bet as pagimdziau sekmadienio nakty 5 val 24min

06. Nov 2009, 15:12

o kiek laiko trujo Jusu nestumas?

06. Nov 2009, 15:11

sveikos, kaip smagu skaityti ir suprasti ka reiskia auginti dvynius.mano nestumas truko 38sav ir 4d, mazyliu padetys buvo tiknamos paciai gimdyti, todel nusprende, kad jau man gana ir reikia skatinti.Sekancia diena turejo skatinti,taciau jos per nakti pakeite padetis. Pasidare skersines dar sekancia diena dare cezario pjuvi ir mano mazyles isvydo pasauli piemoji svere 2814g o kita 2750g,abieju ugiai buvo po49cm.
as pati ismaitinau 7men abi pilnai, todel man nekilo jokiu bedu del maitinimo. Turejau nusipirkus similac, tam atvejui, jei jos dar noretu valgyti o pienelio nebetureciau.

06. Nov 2009, 14:37

Maniskem tiko similac tai nebuvo bedu del misinuko , o tu uoga pati gimdei tai kaip tuos du lelius koks tarp ju skirtumas ? As irgi norejau pati bet man neleido nes pirmas kojom vare, taviskiai irgi atskiruose maiseliuose buvo? Kiek dabar sverete beja kokio dydzio gimete ? Mano tai pirmas 2780 gr - 48 cm , o antras 2360 gr - 44cm

06. Nov 2009, 14:26

oi ausrelyte, mums nedaug laiko, bet man jau vargai pasimiršo😃 liko vien džiaugsmas😃 espumizanas mums nepadeda☹ labai retai būna, kad abu dvyniai iš karto verktų, jie pamainom, turi susigalvoję savo grafiką😃 mes ir maudom vieną kol kitas miega ir tada kitą. Pienuku maitinau tik mėnesį, mat pervargimas, gimdžiau pati, mažakraujystė, miego stoka ir pienukas dingo, dar su berniuku buvau ligoninėj vėliau, nes kažko apsivėmė ir nebeėmė krūties, išbalęs buvo. Dabar maitinam mišinukais, tik ieškom tinkamo,bandėm similaka, aptamili, tuteli, dabar nan, gal šitas tiks☹

06. Nov 2009, 11:08

uoga sveikinimai tau didziausi , stiprybes tau o su dygliukais as espumizana duodavau , maudydavau normaliai jie pas mane ne viska kartu darydavo vienas miega tada ir griebiu maudyti paskui kita . as nemaitinau tai jie man is buteliuko gerdavo. O seip labai greitai pasimirsta tie rupesciai , jie vistiek yra patys maloniausi , atpildas sypsena ir juokas .

05. Nov 2009, 21:54

mamytės aš turiu dvynukus, porytė😀 idomu kaip jus pradžioj tvarkėtės? maudėt? maitinot? su diegliukais kovojot? mums dabar jau 7 savatės, oi nelengva😀 bet ir smagu😀 jie tikrai labai stiprūs, ne pagal amžių😀

04. Nov 2009, 17:28

Tai va kad viskas greiciau as jau maniau kazkas negerai pas gydytoja prasiau ejau per visus specelistus visi ziuri i mane kaip i durne sako normalus vaikai ko tu motin panikuoji , o man atrode kitaip . Todel kai mamos raso kad sodina 6 men ir t t tai juoka sukele nes as ju irgi neverciau nei sedeti nei vaikscioti beja maniskai 2 su puse metu jau eilerascius skele kaledu seniuj

04. Nov 2009, 13:03

mano paneles taipogi pradėjo viska daryti labai anksti.Aš tik stebėjau, kad jos darytų viska taisyklingai jokiu būdu neskatinau(mano specialybė kineziterapeute).Nors yra sakoma, kad dvyniai vystosi lėčiau, taipogi, kad vienas iš dvyniu yra ramesnis lėtesnis.Nesutinku su tokia nuomone ,nes mano panos abi labai aktyvios ir kaip minėjau jos viska pradėjo daryti per anksti.
kad ir dabar neturim 2metuku o jau kalba sakiniais

03. Nov 2009, 21:46

saunuoliai tavo berniukai, ausrelyte 😉

03. Nov 2009, 18:55

Na as iki beveik penkiu metu auginau viena nes tetis pabego kai net nebuvo aisku kiek ten pilve gyvena , nezinau mano dvyniai tikrai nuostabus as su jais problemu neturejau ir neturiu , tokie filosofai auga , hiper aktyvus , bet as pati tokia tai man netrugdo , nors darzelyja skirtingose grupese nes aukletojos nesusitvarko kai jie kartu , siaip vaikscioti pradejo anksti , kalbeti irgi tad rupesciu neturejau , o dabar net kavos padaro man su teciu i lova atnesa , pasako kad myli tai nuostabiauses atsidekojimas .

1 2