Paryžius ir Disneilendas

18. Nov, 01:09

reikia patarimo,jai kas buvusios paryziuje,gal zinote koki b&b ar hoteli kur butu padorios salygos ir padori kaina..tiesiog ieskau rekomendaciju :) aciu.. ;)

17. Mar 2010, 18:38

amelija,cia tai prajuokinai... 😉

23. Nov 2009, 00:03

Tikrai nulekit, maziukam verta 100%, jeigu as, merga 24 metu, kaip mazas vaikas miki pamacius sypsojaus, tai kaip vaikuciams tada turi buti idomu😃

22. Nov 2009, 18:44

as ir laukiu kada pauges ir galesim kur nors nulekt. bet db bijau del to kiauliu gripo

22. Nov 2009, 17:50

kaip cia pasakius..,siaip galvojam,bet nenusipirke bilietu,bet va drauge su vaiku sausi vaziuoja..musu dar per maza,po metu kitu leksim ir mes 😀

21. Nov 2009, 18:51

man ti ir atrodo saugiau per agentura. o kai esi nuolatinis gauni visokiu nuolaidu . bet galit nueiti y agentur paklausti juk nieks y galva neduos

20. Nov 2009, 15:31

Gali buti, nesigincysiu, nes nesu susidrurusi😉Kadangi turiu sava kelionu agenturos darbuotoja tai nuoliadu gaunam ir taip.Aisku, kazkiek uzsideda agentura sau.Ruosiates i Disneilenda?😉

20. Nov 2009, 14:08

matai,amelija,pigiau gaunasi pirkti ne per agentura,o bilietus ir viesbuti atskirai..(bent jau is Dublino) 😀

20. Nov 2009, 13:24

Kad bral, negirdejau apie toki dalyka, kuri pasakoji, soriukas.Mes matai vaziavom i Paryziu, jame viesbutis buvo, o i Disneilenda vaziavom patys susigalvoje, traukiniu.Kiek zinau ten netoli yra viesbutukai, bet bijau pameluoti, man rodos ne is pigiuju.Reiketu tau su kelionu agentu pasikalbeti.😉

18. Nov 2009, 23:47

bed & breakfast(zemesnio lygionei hotelis,bet su pusryciais).o gal kartais turi ju vizitine,tai sakau emailas ar internetinio puslapio duomenys gal yra.. :s ar internetu iekojotes,nuvyke ar kaip?

18. Nov 2009, 22:27

Esu buvus, bet apie viesbucius nelabai ka galiu patarti, nes mes mieste gyvenom ir tik atvaziavom i disneilenda.O kas ta b&b?

18. Nov 2009, 01:09

reikia patarimo,jai kas buvusios paryziuje,gal zinote koki b&b ar hoteli kur butu padorios salygos ir padori kaina..tiesiog ieskau rekomendaciju 😀 aciu.. 😉