Pagalba nežiniukei.

01. Apr, 02:06

Sveiki, turiu tokį kvailą klausimuką.. net juokinga turbūt atrodys, paskaičius ką padariau.. su draugu laabai norim vaikelio (aš labiau) tiesą pasakius, bet.. na, tiesiog draugas bijo, kad kol kas nebus kaip jo pilnai aprūpint (aš manau kitaip, kiek mano tiek jo tėvai laukia anūkų ir noriai mum padėtų) taigi.. po vienos mūsų sueities jis baigė man ant pilvuko, buvo tamsu, taigi.. aš pirštu paėmus šiek tiek jo spermos nuo pilvuko įkišau sau į makštį. O dabar ir nežinau.. galėjau aš pastot taip ar ne, apie mėnesines nekalbėkit, nes aš dėl jų turiu šiek tiek problemų ir negaliu apsiskaičiuot kada jos būna ir kada tos mano vaisingos dienos. Prašau pasakykit kanors.. nes dabar ir rūkanti esu, ir maitinuosi nekaip, šiek tiek depresija kamuoja, laabai daug problemų, o jei pastojau dar ir vaikeliui pakenksiu.. labai bijau. ;/

07. Apr 2014, 18:23 Rauryte

Labai gerai nes pagal tavo parasyma tikrai vaikuciui dar ne laikas

07. Apr 2014, 17:55

Tai vat, testuką pasidariau ir nieko. Nesu nėščia.

02. Apr 2014, 17:39

Sveika, pastoti galėjai, belieka laukti mėnesinių, o jei nesulauksi, tai testuką darytis.
O rūkymą mesti jau dabar, nes jis taip pat gali būti trukdis ne tik pastojimui, bet ir nėštumui.

02. Apr 2014, 17:28

Ir manau taip pastot imanoma bet sunku kadangi jie turetu buti pazeisti nes paemei su pirstu.beto turetum isisti giliai.nors as nenusimanau.

02. Apr 2014, 17:22

Pirmiausia problemas reis issprest, issivaduot nuo depresijos ir mest rukyma! O tada jau planuok

02. Apr 2014, 14:23

Aš juk sakiau, kad kels juoką, pati save stebinu kartais. 😃 nu tada mėginsim jau darytis. 😀

02. Apr 2014, 14:15

Net juokas paeme skaitant 😀 Galima zinoma 😀 Ir testukai buna rodo jau ir po savaites 😀

02. Apr 2014, 13:40

Labai ačiū 😀) manai tiks paprastas rytinis nėštumo testas? 😀 jau praėjo kokia savaitė po to įvykio, dar kokią savaitę laukti?

01. Apr 2014, 15:03

Jei moteris nori pastoti, reikia vaistais skatinti ovuliacija, kartais atliekamos kiaušidžių operacijos. O kaip supratau operaciją tu jau turėjai.Arba yra skiriami hormoniai preparatai (progesterono), kurie sureguliuoja mėnesinių ciklą. Gliukozės kiekiui kraujyje reguliuoti skiriami jį mažinantys vaistai. Tad reikia prisižiūrėti, domėtis, gal pakeisti gydytojus. Svarbiausia tikėti, stengtis ir nenuleisti rankų. Mano kaimynėj buvo pasakyta, kad ji iš viso niekada negalės turėti vaikų ir po pusės metų, va prašau susilaukė vaikelio 😀

01. Apr 2014, 14:47

Aš praeitą vasarą buvau operuota - kiaušidžių policiztozė buvo. Ar tai negalėtų pakenkti pastojimui? Labai sunku patikėt, kad galiu pastot, kai ilgą laiką prieš operaciją daktaras kartojo, kad galiu tik pasvajot apie tai ir neaišku ar po operacijos viskas susitvarkys.. :/

01. Apr 2014, 14:40

Juo labiau jeigu tau pasitaikė tavo vaisingos dienos

01. Apr 2014, 14:39

Taip įmanoma, mano draugė taip pastojo 😀

01. Apr 2014, 14:28

Man tiesiog įdomu ar tokiu būdu įmanoma pastoti? 😀)

01. Apr 2014, 14:22

Sveika, belieka laukti ir darytis testuką... 😀 O jeigu pasitvirtins, turėsi save prisižiūrėti 😀)