Ožkos pienas kūdikiams

30. Apr, 09:06

sveikos mamos,nusipirkau ozkos pienuko,noriu ji duoti mazyliui,bet nezinau kaip tinkamai paruosti.Kiek zinau ji reikia skiesti,virinti.Ar jusu mazyliai noriai ji valgo.Prasau pasidalinti ,savo patirtimi :) laukiu komentaru :)

01. May 2011, 12:01

tai kiek ten vandenuko reikia pilti

30. Apr 2011, 22:27

man aiskino, kad neva labai riebus gaunasi, as trecdali vandenuko pildavau, nes tikrai riebus budavo, kur pas mumis veza.Db manoji isvis nebegeria vieno: nebent i kose, blynus, sausus pusrycius tik😀

30. Apr 2011, 22:11

pati maitinu,bet nusitaukineti mane nerviskai veikia,o vaikuciui reikia i kosyte ipilti kazka😉sakau bandysiu ozkos pienuko,geriau nei vandenukas,beto ilgai nebemaitinsiu tai manau reikia kazka kita atrasti kas pakeistu MP

blogietee blogietee 30. Apr 2011, 21:59

Lina, niekada nei tėvai mums, nei aš savo vaikui karvės pieno neskiedžiau.. koks tada pieno sotumas, jei jis atskiestas? 😀

blogietee blogietee 30. Apr 2011, 21:58

parduotuvinio tai taip, bet ten to tikro pieno būna maža 😀 man kaip užaugusiai kaime tarp karvių, tai jį gerti galima tik iš bėdos 😉

30. Apr 2011, 21:56

Parduotuvinio pieno nereikia virinti, nes jis ir taip jau pasterizuotas

30. Apr 2011, 21:54

mums sesute sake karves pienuka skiesti namini.

blogietee blogietee 30. Apr 2011, 21:51

ne mažiau riebesnis, o ožkos piene mažiau cholesterolio ir daugiau aminorūgščių 😉 šiaip dažnai vaikai būna alergiški karvės pienui, todėl duodamas ožkos pienas. O duodant bet kokį gyvūlinį pieną, jį reikia virinti ir tikrai neskiesti..
O kita, kodėl jūs 6 mėn kūdikiui norite duoti jau gyvūlinio pieno? Pati nemaitinate?

30. Apr 2011, 21:40

sako,kad karves riebesnis negu ozkos,ozkos labiau i mamos panasus 😉

30. Apr 2011, 21:06

sveikos mamos,nusipirkau ozkos pienuko,noriu ji duoti mazyliui,bet nezinau kaip tinkamai paruosti.Kiek zinau ji reikia skiesti,virinti.Ar jusu mazyliai noriai ji valgo.Prasau pasidalinti ,savo patirtimi 😀 laukiu komentaru 😀