Ožiukai iki pamėlynavimo

20. Apr, 11:00

Mano metu ir mėnesio sūnus negavęs to ko nori pradeda mėlynuoti, krenta ant žemės, išsiriečia, kartais net dreba, paskui pabąla ir trumpam tarsi apalpsta. Mažyliui tokie "ožiukai" užeina trečia diena... Ką tokiu atveju daryti, kad vaikas taip daugiau nedarytu? Dar turiu 6 metu mergaite ir savaites sūneli.

09. May 2011, 15:49

geri Daivutes zodziai, kad kiekvienas pagal save aukleja. vieni leidzia daryti ka nori, kiti druadzia, iveda taisykles ir pan. As nesu visada uz dirza, bet jei kitkas nepadeda tada reikia tikrai

09. May 2011, 15:40

labai džiaugiuosi kai vaikas uzsimirsta ir eina ten kur jam pasiulai: ne, nelipk ant stalo, geriau einam aš tau parodysiu žaislus. Jei tik veikia. O jei neveikia? Mano dukruzei neveike nei aksciau nei dabar. Cia nuo vaiko priklauso, o ne nuo susitvarkai ar nesusitvarkai su vaiku. be oziu gyvenom iki 1 m. ir 4 men. O paskui ir prasidejo.. ir nieko nepadarysi. Muštruokim vaikus su rykštem ir busim labai laimingos, "mokesim" susitvarkyti, vaikai neklyks. Pamenu mano mama taip auklejo: nemoki klausyt, tai bijot bent ismoksi.

09. May 2011, 15:25

jei jau su vaiku nesuusitvarkai manau geriau vytele nei isteriju klausytis😉

09. May 2011, 15:23

apskritai vytele ne auklejimo budas ,nei 4men nei 1m.jei vaikas nori to ko negalima nukreipti demesi kitu zaislu o ne leist vaikui isiverkt tada prasideda spazmai ir tai pavojinga kaip ir uzspringimas

09. May 2011, 15:18

Mano dukružei metai ir penki mėnesiai. Oj kokie ožiai užeina, oj kokia pikta būna... tik tada kai tėtis yra. Kai su manim tai jei ko negauna, krenta ant žemės, arba spiegia, ar šiaip isterikuot pradeda ant kelių sėdėdama aš ją padedu ant žemės ir nebekreipiu dėmesio. Negėdinu, kad oj kaip tu negerai darai, oj kaip tu negražiai atrodai kai verki... tiesiog ignoruoju ir padeda. O jei jau ir tėtis namie tai ir nu nu nu ir pokalbių reikia, kad negalima imti nes sakudės, negalima daryti, nes suluš ir t.t.

09. May 2011, 14:27

lidux ,paskaityk skyreli [kai karta taip atsitiko ,dabar labai bijau]mano pipliukas nuo 4 men toki fintika moka ir nemanau kad cia tik oziukai, vaikas labai jautrus[taip paaiskino gydytoja] ir idomus patarimas vytele ,noreciau paziuret kaip 4 men savo vaika taip '' gydo''

04. May 2011, 17:56

manau kad cia yra pavydas nes manoji mergina buvo 2,5metu,gan protinga kai gime sese tai pasikeite 100procentu.prasidejo baisines isterijos,pavalgyt nemoka,i tuoleta nueiti nemoka.buvo vien sikdinimai.aisku man bunant pavargusiai budavo isterijos vaikui ir man.rekdavau kaip laukine nors veliau nervuodavausi kad nesusilaikiau nesaukusi,kad sudaviau per sikniuka.dziaugiuosi kad viskas jau praejo.nors islenda kitu dalyku kurie kartais isveda is kantrybes tai neklausimai,spjaudymas ar atsikalbinejimai.jei triju metu sitaip tai kas bustoliau

04. May 2011, 16:52

mes irgi tokius oziur su dirziuku arba uzdarom viena pacia kambary pasakom kad kol verks bus uzdaryta ir iskart nuima visus oziukus o seip pasakai negalima ir klauso nebereik jokiu dirziuku bet va nuo mazumes zinojo kad gaus dirzo jei neklausys arba lys kur nereikia gaus per nagus todel nieko neimineja ir klauso aisku buna visko bet graziai mokam susikalbeti ir isvarom oziukus abi pasistengdamos graziuoju 😃

04. May 2011, 16:46

maniske ir dauze, bet cia buvo demesio stoka kazkokia jai😀 nekreipiau demesio ir pabodo😀

04. May 2011, 16:40

na mano vaikas dar tik 1.2 m bet jau gerai moka parekt jei ko nori bet mato kad niekas is to neseina tai pats atsistoja ir eina kur kitur. bande ir galvyte dauzyt y grindis bet suprato kad skauda tai dabar kartais jei ir bando dauzyt tai tik an kilimo 😀 kartais pavyksta nukalbinti, uztenka sudominti kaskokiu zaisliuku...

04. May 2011, 15:16

o man atrodo, kad tiek dilgele, tiek dirzas ivaro baimes, todel ir nurimsta vaikas.

04. May 2011, 15:05

manau reikia dirziuko😀

04. May 2011, 14:24

Kur ta dilgele rast ziema? 😃

04. May 2011, 12:42

nereikia jokiu ryksciu pabandykit su dilgelia bisky priliest ir labai gerai oziai dingsta

04. May 2011, 12:22

moka, bet ir tevai turi moketi pasakyti NE

04. May 2011, 09:41

man atrodo, kad vaikas jau gerai moka manipuliuoti tevais ir pasidare lepunelis, kuris bet ko ir bet kada uzsinorejes gauna, todel, dabar, negaves, kelia isterija. arba, taip reikalauja sau demesio, juk atsirado uz ji mazesnis zmogiukas. kai mano vaikas bando daryti isterijas, statau i kampa, liepiu pabuti vienam, kol oziukai dinks, jis ir yra islepintas, bet dar nepasieke kritimu ir melynavimu, tiesiog stengiuosi jam nepasiduoti nuo mazu dienu, bandom kazkuo sudominti, kartais padeda ir uzmirsta, kad klyke ar kazko norejo

03. May 2011, 21:30

pabandyk vandeniu "pakrapint",buna,kad nuima tokius ozius.

20. Apr 2011, 11:00

Mano metu ir mėnesio sūnus negavęs to ko nori pradeda mėlynuoti, krenta ant žemės, išsiriečia, kartais net dreba, paskui pabąla ir trumpam tarsi apalpsta. Mažyliui tokie "ožiukai" užeina trečia diena... Ką tokiu atveju daryti, kad vaikas taip daugiau nedarytu? Dar turiu 6 metu mergaite ir savaites sūneli.