Ovuliacijos stimuliacija

03. May, 08:13 Stebuklelis.... Stebuklelis....

Sveikos, turiu PKS ,pradėjau gyditis prieš 3mėnesius, bet gerdama Clostilbegyt ir duphastona gyditoja nemate jokiu folikulu, tada padidino Clostilbegyt doze bet taipat nieko neivyko, galiausiai paskutini menesi dabar israse Clostilbegyt po 2tab viena kart dienos ir gonal injekcini tirpala.. israse 6ampules kurias i diena po puse reikia susileist, galiausiai pas gyditoja reikejo 11cd, nors anksciau reikdavo po vaistu vartojimo tik 14cd. Nuejus pas gyditoja - ji nustebo. Pas mane ir taip dideles kiaušidės o dabar kai užaugo folikulai jos netgi pradejo remtis viena i kita. Butent ta diena kai ejau pas gyditoja turejau dar du kartus susileist gonali, taciau gyditoja pamacius kaip sureagavo mano organizmas liepe nebesileist. Tad kai sakau kad liko nustebinta, tai todel nes vienoje kiausideje yra 4folikulai, o kitoj 3foliklai, ir visi po 20mm.. Sake daugiavaisis neštumas garantuotas, tad israse Otrivelle kad susprogdintu tuos folikulus.. Bet jau antra diena po susileidimo ir mano pilvas laaaaabai issiputes, tikiuosi taip turi buti ir tikiuosi kad viska bus gerai ir pastosiu... Ar buvo kam panasi situacija su tiek folikulu ir ar pastojot?