OPERUOTI VAIKAI

06. Jul, 04:42

mums likimas leme,kad esam operuotos,kai mums buvo 6men.ar dar yra vaiku istverusiu tai,o mamu isgyvenusiu operacijos kosmara?

26. Apr 2012, 14:46

ievuzei321 - mano dukrytei taip pat kojos pirštukų makrodaktilija. Turėjome dvi operacijas, planuojame dar. Būtų įdomu susitikti ir pabendrauti.

28. Jan 2012, 16:11

labas mamytes,mano sunelis taip pat budamas 1metu 2 men. buvo operuotas ☹ tai dienai ruosemes ilgai,nes nezinojom su vyru kas musu poto lauke?kaip jausis su gypsu?o kai ji isauso,net nemoku apsakyti kaip buvo sunku moraliskai.taip sirdi spaude,bandziau but tvirta ir neliet jokiu asaru,bet net dabar praejus pusmeciui po visko berasant akys pilnos.koks linksmas jis buvo kai ilasino i nosite lasiuku,ziuriu tik sypsosi ir darosi mieguistas...nors operacija truko tik valanda,man ji buvo pati ilgiausia.kai sesute parnese ji po visko neistveriau ir pradejau taip verkt,apkabinau sunu,o jis plesesi ,draske gypsa.tokio jo verkymo dar nebuvau girdejus.gal yra mamyciu auginanciu vaikucius su tokia liga kaip makrodaktilija?mano sunelis gime su kaires kojos dviem didesniais pirstukais,operacijos metu buvo pasalintas 2-sis pirstas.jai atsirastu mamyciu auginancius vaikucius su tokia liga prasau parsykite man.noreciau suzinot kaip jusu vaikiukai jauciasi,kiek metuku?gal kada susitiktumem

06. Nov 2011, 20:21

Sveikos mamos,pasidalinsiu ir as savo patirtimi. Nors mano suneliui paligimti operacija buvo nesunki,mums operavo trumpa liezuvio pasaiteli. Bet per tas 40minucio kol operavo vaika galvojau isprotesiu☹ tokio nerimo dar niekad nebuvau jautusi. O kai atnese mano maziu paveikta dar narkozes vos susilaikiau nuo asaru.

04. Nov 2011, 10:41

na musu operacija buvo pries 14men, bet nesinori prisiminti tos dienusa,ociu dievui sveikome sparciai. o ir maciau po operacijos maziuke pora min ns mane isvare,maze verkti pradejo. tai visa para daugiau jos nemaciau.

03. Nov 2011, 22:31

na gaila, bet ir musu ateity laukia operacija☹

03. Nov 2011, 22:20

Kai prisimenu savo dukriuko operacija sirdi suspaudzia..tada ji buvo tokia mazyte..balsu verkiau eidama..baisu prisiminti..stiprybes tau deimante ir visom sauniom mamytem,kurios dar ne karta savo vaikus lydes i operacine..

03. Nov 2011, 19:19

Kitaip ir buti negali, visos mamos ir bijo ir pergyvena, butu keista jei butu kitaip. Tik reikia galvoti, kad tiem vaikiukam musu reikia stipriu ir nepaluztanciu. Bet tuo momentu bent as vis del to turbut daugiau verkiau negu mano Domantas😀 niekaip man nepavyko ramiau i viska reaguoti...O kas Jusu rankytems?

03. Nov 2011, 19:00

Smagu, kai viskas puikiai pasiseka😀

03. Nov 2011, 18:48

Mano sunus istvere 4 operacijas, buvo baisu ir ziauru, bet nuo tokiu dalyku nepabegsi

06. Jul 2010, 19:36

drauge tame skyriuje dirba,negalejau raudot.

06. Jul 2010, 19:36

taip taip.maniskis kai adenoidus operavo isvaziavo kikendamas..man oro bucki pasiunte,o mano sypsena tokia kreiva,nes vos asaras tramdziau.

06. Jul 2010, 19:32

dar dabar atsimenu kaip perrenginejau savo vaikiuka operacijai,sesute kazkokiu lasiuku i nosi ilasino,kad jis atsipalaiduotu,as ji rengiu o jis toks bejegis,kaip girtas nuo tu lasiuku,ziuri i mane juokiasi,o man asaru pilnos akys...net baisu prisimint

06. Jul 2010, 19:31

tos nelaime visad salia,ir aapsaugot negali.

06. Jul 2010, 19:30

sese iki siol prisimena,uztenka vaikui galvytes skausmu pasiskusti.

06. Jul 2010, 19:27

mes lupyte buvom persikirtusios,jei ne mama nznau kaip butu buve,o prasikirto operuota vieta.taip pat visa kruvina buvau.

06. Jul 2010, 19:24

siaubas kokiu tik ligu nebuna..

06. Jul 2010, 19:23

as vaikiuka palikau sesei,pakalbejom,pasidziaugem,ir vel skambutis..sese rauda,kad vaikiukas kaktyte prasiskele.tiesiog bego i kit kamb ir uzkliuves uz slepetes kirto i batu deze.atlekiau ir matau,kad vaikas suglebes...sese kruvina,ir jos draugas su senuku firminiu kostiumu..visi isbale,soke..tada,emiau visus raminti,vaikiuka issiveze i operacine,o as sese guodziau..viskas atejo nakti,tada raudojau i pagalve ilindus.

06. Jul 2010, 19:22

Dievuliau ir uz ka tokiems maziukams tokius dalykus istvert reikia...

06. Jul 2010, 19:18

toks kanalas prie pat kausinelio buvo neuzsidares,ir ten vanduo rinkdavos,tai teko ta kanala pasalint chirurginiu budu.isivaizduoji,pas metuku vaika chirurgas pirma karta toki dideli ta kanala mate,zasies kaisinio dydzio:0

06. Jul 2010, 19:12

kaktyte prasiskele..

06. Jul 2010, 19:05

mum 4menesiukai ir sia savaite guldo, des sunta i galvyte.

06. Jul 2010, 19:02

dovile,o ka jums operavo,jei ne paslaptis.juratele,o kas kaktytei buvo?

06. Jul 2010, 18:43

as soko busenoje buvau kai su nazkoze kaktyte siuvo.o kai adenoidus salino,kazkaip ramiai.

06. Jul 2010, 18:08

na taip jau gavosi,kad ir mums teko operuotis☹pamenu blioviau prie lifto pasislepus...

06. Jul 2010, 18:04

mums taip pat nelabai sudetinga uztruko visa operacija gera pusvalandi bet as belaukdama palatoj jaudinausi labai

mamyt mamyt 06. Jul 2010, 18:02

mum tai nesudetinga operacija buvo,bet vistiek labai jaudinausi.mus jau ant ryt namo paleido

06. Jul 2010, 17:54

as pati vilniuj savo dukryte nunesiau i operacine,nepilnai 6men.o ten visa grupe studenciu.liepe pasirasyt kelis popierius,o as per asaras nemaciau ka rasyt.kai isejau is operacines,verkiau balsu,atsimenu sesute raminamuju siule.praverkiau visa para,kol buvom reanimacijoj.o kaip jums buvo?

mamyt mamyt 06. Jul 2010, 17:47

mano dukrytei,kai buvo 3 m. operacijos metu pasalino ataugeles prie ausytes.jausmas uz operacines duru buvo ziaurus

06. Jul 2010, 16:46

mano pirmajai dukrelei kai buvo metukai operavo bambos isvarza

06. Jul 2010, 16:42

mums likimas leme,kad esam operuotos,kai mums buvo 6men.ar dar yra vaiku istverusiu tai,o mamu isgyvenusiu operacijos kosmara?