Odontoogų baimė

29. Nov, 05:30

Laba mamytes. Mano merginai greitai bus 3 metukai. Turime beda su dantukais, nuo pat mazens. Buteliuku kariesas jau du dantukai nutrupeja, ir lyg maza to butu, pilna burnyte skyluciu. Ejome i poliklynika pas dantiste-jokiu sansu, nesileido. Tada pagal rekomendacijas nuvedziau i privacia. Viena dantuka apacioje, sutvarke be dideliu rupesciu. Sekanti karta tvarke virsuje....o cia ir prasidejo klykimai cypimai, pradejo vandeniu springti ciut ne iki vemimo, tai teko per prievarta uzvertus palaikyti, kad dabaigtu tvarkyti dantuka. Db ji vel verkia, kad kitus dantukus skauda:( Kur tik jos nevedziau, niekur nesizioja, praverkia visa laika tiesiog drebedama ir jokiu rezultatu. Man pasiule stomatologe, kad tvarkyti reikia su narkoze :? Gal kas susidurete su tai.... Nes man tas zodis,narkoze, tokiam vaikui, gazdina :( prasau patarkit ka nors :)

02. Dec 2012, 15:43

tai tada noreciau tavo nuomone daivute isgirsti? Ka reikejo man daryti, kai vaikas istisai verkia kad skauda dantuka???? Duoti istisai vaistus gerti, kad neskaudetu ir raminamus kad nakti geriau miegotu???

01. Dec 2012, 16:27

Manau dauguma suaugusiuju jaucia baime odontologams ir cia tikrai ne tevu kalte😉

30. Nov 2012, 08:57

Daivute,tu cia perdedi kaltindama mama,kad ji ivare vaikui dantistu baime.As pati savo vaikyste pamenu,kad sokdavau nuo dantisto kedes ir begdavau koridoriais,o tevai vydavosi mane.Mano trimete dukryte taip pat turi viena skylute ir zinau,kad tikrai bus problemu taisant dantukus,nes viskas kas nauja,neiprasta,jai kelia nepasitikejima ir baime.Domejausi dantuku gydymu su narkoze,bet atsisakiau sios minties.

29. Nov 2012, 21:12

Laimei mano dantys geri, ir dar man ju tvarkytis nereikia 😀 O zaide jau ne viena dantiste su ja...bet kol zaidzia, sneka, viskas gerai, bet tik papraso kad issiziotu ir viskas. Jai istrigo paskutinis dantuko tvarkymas , kad buvo baisu ir viskas..... Tai sakau butu labai ydomu suzinoti, kaip su ta narkoze tu dantuku tvarkymas, ar nekenia tokiem maziems vaikams narkoze?

29. Nov 2012, 20:25

gal kas Siauliuose galetu parekomenduoti stomatologa 3m vaikuciui?

29. Nov 2012, 18:37

Matyt mergaitei isties didele baime,ji nemegsta dantistu ir tiek. Nebent su dantistu dar pasneketi,kad visad sakytu ka jai daro,bet ne kiekvienas dantistas nores taip zaisti su vaiku.

29. Nov 2012, 18:36

O nebandei vestis jos tada kai pati eini tvarkytis dantuku, kad ji tik palauktu?

29. Nov 2012, 18:13

Niekas nepadeda, nei tik pasisnekejimai, nei dar kas nors, sako ne ir viskas,einam sako is cia... Net saldainius nustojo valgyti, kad tik nereiketu pas dantiste 😀

29. Nov 2012, 17:56

Sveika, o tu nemeginai klausti ko konkreciai bijo tavo mergina? As isties labai bijau dantistu,man stresas eiti pas juos. Dabar laukiuosi ir pas dantista eisiu tik pagimdziusi,nes bijau,kad stresas nepakenktu mazyliui. O tu nemeginai tiesiog uzsiregistruoti pas kokia dantiste,ten nuvesti mergaite,kad jai pirma karta netaisytu dantuku,o tiesiog pasneketu su ja,parodytu apparatus,paaiskintu ka kiekvienas daro,ir sekanti karta galbut ji leisis tvarkyti savo dantukus. Galbut jai reikia tiesiog pasitikejimo tuo zmogumi. As tarkim irgi springstu vandeniu,negaliu ilgai isbuti jei grezia,ne del skausmo,o todel,kad kvepuoju per burna,nes su nosimi visa gyvenima turiu problema,kad ji visada uzsikimsusi.

29. Nov 2012, 17:30

Laba mamytes. Mano merginai greitai bus 3 metukai. Turime beda su dantukais, nuo pat mazens. Buteliuku kariesas jau du dantukai nutrupeja, ir lyg maza to butu, pilna burnyte skyluciu. Ejome i poliklynika pas dantiste-jokiu sansu, nesileido. Tada pagal rekomendacijas nuvedziau i privacia. Viena dantuka apacioje, sutvarke be dideliu rupesciu. Sekanti karta tvarke virsuje....o cia ir prasidejo klykimai cypimai, pradejo vandeniu springti ciut ne iki vemimo, tai teko per prievarta uzvertus palaikyti, kad dabaigtu tvarkyti dantuka. Db ji vel verkia, kad kitus dantukus skauda☹ Kur tik jos nevedziau, niekur nesizioja, praverkia visa laika tiesiog drebedama ir jokiu rezultatu. Man pasiule stomatologe, kad tvarkyti reikia su narkoze :? Gal kas susidurete su tai.... Nes man tas zodis,narkoze, tokiam vaikui, gazdina ☹ prasau patarkit ka nors 😀