Nuo kada vaikui miegoti atskirai nuo tėvų?

04. Oct, 10:29

Mes su vyru vis pamastom, kada jau dukryte kraustyt i atskira kambari. Jai dabar 9 menesiai, tai turbut dar ankstoka, gal, kai bus virs metuku. Kaip mamytes galvojate? :)

14. Nov 2009, 13:20

as manau guldysiu atskirai,kai nebeatsibudines nakti valgyt ir siaip neatsibudines po kelis kart.dabar jam metukai,bet jis net salia miegodamas atsikelia paverkt kelis kartus,jam matyt norisi,kad kas priglaustu,nes kai prisiglaudziu,,tai iskart nurimsta.bandziau lovelej keleta kartu,bet tai buvo bemieges naktys,nes sokinejau prie lovytes kas pusvalandi ir stovedavau po 5 min kol uzmigdavo,tai abu su vyru nusprendem palaukt kol pradygs dantukai,kol bus ramesnis ir tada guldysim atskirai.o db gerai kaip yra 😀 o jei norisi pasimyluot,nueinam i kita kambari i kita lovike ir viskas ok 😀)))))))))

25. Oct 2009, 15:22

mes tai miegam kartu su kleckiuku,o kai jau nebmaitinsiu pirksim atskira lovyte....😀alinute84 kai tavo sirdute pajus,kad norit miegoti vieni...tai ir savo brangenybe perkelkit i kita kambariuka...na o jai db dantukai dyksta tai tikrai neskubekit,kai vaikutis negaluoja jam butina jausti mamyte arba tetuka😉

22. Oct 2009, 17:14

Manau vaikas nuo pat gimimo turi miegot savo lovytei,nebent tik tada kai budu neramus,ar blogai jaustusi tadar salia..

12. Oct 2009, 15:28

daug ka jie gali tie musu mazuliukai,prie ko pratinam prie to ir pripranta

10. Oct 2009, 10:24

nuo pat gymimo reik guldyt atsikrai. Gali sau miegot ir tampaciam kambary taciau atskiroj lovoj

09. Oct 2009, 15:31

mano maziukei 10menesiuku,bet ji jau nuo rugpjucio menesio miega savo kambarelyje,ir labai nemegsta miegot jei yra sviesu,iskart pabunda 😀

09. Oct 2009, 14:05

gintareee ir deimantuk tikrai labai blogai darot kad guldote pas save mazylius,is savo patirties sakau,vaikas sau ramiai miegodavo nuo pat gimimo lovytej ir jokiu bedu nebuvo,irgi pradejau pas save guldyt rytais tai kaip priprato nebenori nei savo lovoj miegoti nei atskirai. alinutei84,kitam kambary pradejau mikdyt metu ir3men,galvojau kad jau ne toks ir mazas odar ir tdl kad vasara buvo ir naktys sviesios,kad jam paciam jaukiau butu

07. Oct 2009, 23:34

nu mano nuomone vaikiukas nuo gimimo turi miegot savo loveleje,bet retkarciais galima leist salia pamiegot,bet man buna baisu miegot su maziuke,kad neuzgauciau nakti 😀

07. Oct 2009, 15:34

as ir miegu su mazuojiu buna kad atsibundam randam dar ir ditcki isikorusi i musu lova su visa kaldra kartais smagu viesiem kartu miegoti

07. Oct 2009, 11:21

ir vaikiukas kai guli salia mamytes ar tevelio jis ilgiau pamiega kartu 😀 buna tokiu akimirku kad mes atsikeliam kartu gerai pamiegoje niu kai kartu miegam 😀

07. Oct 2009, 10:54

gintaree, pas mus irgi taip pat. tevas keliasi i darba 6.30 ir vaikelis kartu pabunda, tai pasigulgau pas save i lova. jam gerai ir man gerai, nereikia kas minute keltis, nes norisi dar paguleti😀

07. Oct 2009, 10:54

gintaree, pas mus irgi taip pat. tevas keliasi i darba 6.30 ir vaikelis kartu pabunda, tai pasigulgau pas save i lova. jam gerai ir man gerai, nereikia kas minute keltis, nes norisi dar paguleti😀

07. Oct 2009, 10:20

mano sunelis tai miega lovytej nuo pat gimimo ir dabar miega savo lovytej bet buna kartais as ji pasiemu i savo lova kai vyras iseina i darba ryte, nes mano maziukas rytais prabunda kokia 6 val keliasi kartu su teciu 😀 ir tada as ji pasiemu arba mano vyras ji paguldo salia 😀 bet visa nakti ismiega lovytej 😀 as manau kad kai vaikelis jau bus didesnis kai bus sueje jau metukai galima jau atskirai 😀

06. Oct 2009, 11:28

kai ateis laikas tada ir iskelsim i kita kambari,ziuresim pagal situacija,kaip reaguos... manau kiekvienas vaikutis individualus ir butent tokio limito ner...

06. Oct 2009, 11:02

na musu dukryte nuo pat gimimo miega savo lovyte, ir niekada nemiegojo kartu su mumis. 😀 Gal, kai kurios mamytes manes nesuprato, as turejau omeny, nuo kada geriau pratint dukryte miegot atskiram kambaryje.Bet kaip dauguma mamyciu sako, mes savo grazuole apgyvendinsim atsikiram kambaryje, kai prades vel gerai miegot visa nakti, nes dabar kai dantukai dygsta, daznai keliuosi prie jos. Aciu jums mielos mamytes uz patarimus.😉

06. Oct 2009, 10:53

mus arnutis gerai miega savo lovytej nuo 4 men, tik kartais reikdavo nakti ateit ji paverst ant sonuko, kai ismoko ant pilvo apsiverst, tada pradejo verkslent. nakti jis jau visa ismiegodavo, tai pradejom pratint miegot savo lovytej, tik aisku musu kambaryje, kad prireikus butu galima nueit pas ji. dar jam 9 men ir kuo geriausiai miega savo lovytej, jau neimu pas save i lova, kartais del dantuku buna irzlus tzai reikia keltis kelis kartus i nakti.

05. Oct 2009, 12:05

mano manymu jei vaikelis pirmas tai tikrai nereikia skubeti😀 suprantu kad mumukui labai gerai, juk jos mazyle turi sesute, bet mano monikute yra pirmas vaikelis seimoje, tai as galvoju jog ji turi pati moketi daryti ant puoduko, uzsidegti sviesa ir pan ..😀

05. Oct 2009, 11:22

sveikutes.mano mazylei uz keliu dienu bus 10menesiuku,ir jau pora menesiu ji miega vaiku kambari kartu su savo vyresnele sesute kuriai yra 7metukai.nors ir dygsta dantukai,jokiu bedu nera,labai gerai jauciu kai vaikuti savo.o taip anksti pratinam,nes zinom kokios pasekmes yra paskui,dideliu bedu turejom su vyresnele,tai su mazyle tokiu nebus,nes ji labai gerai miega jau nuo 8menesiuku savo kambareli😀cia tik teveliu reikalas ir apsisprendimas nuo kada ju mazyliai bus migdomi savo kambareliuose

05. Oct 2009, 10:50

mums metukai, miegam me savo lovoje, maziukas savo, tik viename kambaryje, kai nakti reikia keltis tikrai nenoriu jo apgyvendinti atskirai

05. Oct 2009, 10:36

na mes naktim nevalgom,bet dabar kita problema, dantukai, tai matyt lauksim kol visi uzaugs ir vel prades gerai miegoti, tada matyt kraustysim i atskira kambari 😉

05. Oct 2009, 09:30

alinut,
as mazyle i kita kamb.kraustysiu, kai naktimis nebesikels walgyt 😉

04. Oct 2009, 22:29

Mes su vyru vis pamastom, kada jau dukryte kraustyt i atskira kambari. Jai dabar 9 menesiai, tai turbut dar ankstoka, gal, kai bus virs metuku. Kaip mamytes galvojate? 😀