Nukaręs pilvas

14. Sep, 12:01

Kaip mamytėm susitvarkė pilvukas po gimdymo? mano pilvas dabar tikrai balionukas, paskutinės savaitės, ačiū dievui be strijų, bet labai idomu kur jis dingsta po gimdymo???ar oda taip ir lieka kabėt???

03. Oct 2009, 20:16

as nedevejau,bet neliko 😀

02. Oct 2009, 18:48

o as nedevejau tai ir liko kabaroti ,,kaip sunku jy ir nemesti ta pilva,,

02. Oct 2009, 01:07

as kai pagimdziau tai dar kokias 2 sav atrodziau kaip 5-6 niestumo men 😀 bet dar po keliu sav pilvas dingo,tik truputukas riebaliuko liko.Patarciau deveti elastnes kelnaites,kad pilvas visada butu tvirtai prispaustas.

18. Sep 2009, 20:24

As nesiojau kelnaites, niekas nepasikeite, koks buvo pilvas po gimdimo toks ir liko...

18. Sep 2009, 11:57

ortopedinej man mergelike paaiskino,kad dirzai nestumo metu naydojami,kad nugara maziau skaudetu ir detis tik butinu atveju, na pvz norint prie juros ilgiau pasivaiksciot... raumenys silpsta! o korsetai ne lasiniui paslepti po gimdymo o ,kad gimda greiciau susitrauktu ir issivalytu, dar ant pilvo pataria miegot! o pilvo susitraukimas labai priklauso nuo organizmo jei riebalai linke kauptis pilvo srity tai visi lisni kg ten bus ir po gimdymo ☹

15. Sep 2009, 21:11

as tai nenesiojau kelnaiciu ir viskas ciki 😀

15. Sep 2009, 13:53

o medikai spec kelnaičių nepataria nešiot, nes tada suglemba ir nedirba pilvo raumenys.

15. Sep 2009, 11:22

skauda po gimdymo labai ta pilva man iki siol skauda o jau beveik puse metu praejo 😛

15. Sep 2009, 11:20

oi jo reik mankstint pilva blemba dabar turiu issokusi negrazu pilva daktarai liepia po gimdymo gulet ant pilvo tipo traukes greiciau

14. Sep 2009, 19:40

jo reik netinget uzsiimti 😀 ir bus tada viskas liux 😀

14. Sep 2009, 19:28

tik pagimdzius taip ir lieka kabet 😃 bet laikui begant traukiasi 😀 vienom susitraukia kitom ne... man galima sakyt susitrauke ir be dirzo... truputi dietos, atsilenkimu ir bus liuks. bet neturiu tam valios taigi taip ir liko sioks toks 😀

14. Sep 2009, 13:17

😃
dingsta dingsta - vaikai geriau uz betkokia manksta.
yra spesc korseteliu po gimdymo, as asmeniskai nenaudojau - iki gimdymo nenusipirkau po to jau laiko nebuvo.
as jau po antro gimdymo - tai sunkiau lasinys krenta, bet kad ir pries nestuma toki gera sedima darba turejau, kad dar iki lelytes gerokai savo lasinukus uzauginau 😃

14. Sep 2009, 12:01

Kaip mamytėm susitvarkė pilvukas po gimdymo? mano pilvas dabar tikrai balionukas, paskutinės savaitės, ačiū dievui be strijų, bet labai idomu kur jis dingsta po gimdymo???ar oda taip ir lieka kabėt???