noriu patarimo iš mamyčių :)

11. Jul, 08:43

laba diena . nuo rugpjucio 4 dienos pasibaigia mano vaiko auginimo atostogos, jas perima tetis ( su galimybe dirbti) . norejau paklausti jusu nuomones, ka daryti tokiu atveju, ar eiti i birza , ar tiesiog sedeti namuose ir pamazu paciai ieskotis darbo metams begant , vaikas i darzeli uzrasytas lygiai uz metu, tad laiko paieskoms dar daug yra ....ar moka birza kokius nors pinigus tokiu atveju, gal ka nors siunte kur nors mokytis pvz ? papasakokite savo istorijas... turiu pedagogini issilavinima, bet darbo susirasti pagal specialybe mano mazame mieste nera galimybiu. paskutiniu metu, metus dirbau kasininke.... ir dabar galvoju, kad neverta ten man tos darbo vietos laikytis, nes cia kas savaite tu kasininkiu nauju iesko...:D 

23. Jul 2014, 22:31 olesiavln

O kas bus jai pasiulys 😀 ?

23. Jul 2014, 19:41

siūlau eiti į biržą ir surašyti, kad ieškai tokio darbo, kurio tikrai birža nesiūlys. Tuomet bent jau bus viskas aišku dėl soc draudimo 😀

14. Jul 2014, 11:21

gak reiks po metu tada dar tik eiti i ta birza , neapsisprendziu...😀tikslo lauikyti sia darbo vieta neturiu, bet dirbti dar ir nelabai turiu galimybiu 😀 dar vaikui darzelis tik uz metuku 😀 poto jei pasiulys koki darba....

11. Jul 2014, 21:01

As siulau i birza stoti, pries 3 m. kai as stojau mokejo istojus mokejo puse metu pinigelius, siule darba. Manau,kad tikrai blogiau nebutu 😉