nevalgiukai

20. Oct, 01:53

Mus 2.5m.labai neturim apetito nevalgo nieko pati,visa diena galetu buti nevalgius,bet man jos pagaila ir belakstant isiulau ka i burnyte,o kartais ir ispjauna ir taip.Nez nei kokiu vitaminu jai besiulyti,niekas nepadeda.Gal cia turi ytakos kokios,kad gimeme 8m.nestumo.

28. Oct 2010, 16:08

Limuliukas, gal tiesiog toks nevalgus vaikas. Mano 2,5metu sunelis irgi nevalgiukas, kartais atrodo, kad visa diena nevalges gali prabut... Karts nuo karto nusiciumpa ka nors pagrauzti, dar atsigerti papraso. O jau kai kalba apie rimta maista ateina, tai jau sunku... Koses tai nuo pat primaitinimo jam priesas, nu nenori ir viskas, nes ziaugcioja nuo ju. Stengiuosi virti socias sriubytes su mesyte, dar duonytes kartais itrupinu, tai buna dienu, kai valgo noriai, buna, kad per prievarta bandau isiulyti, kartais uzkalbinus, bet sunkiai... Va geriausiai tai su teveliu valgo ka nors is jo lekstes, tai nors tokia paguoda... O kitas vaikas valgo be problemu, aukleju vienodai. Taip kad vaikai skirtingi, ir kas nesusidure su tokiais nevalgiukais, matyt nesupras, kaip vaikas gali nevalgyti, kaip galima neikalbeti graziu maisto pateikimu, uzkalbejimu ir t.t... Likiu kantrybes ir kad greiciau valgymo bedeles baigtusi 😉

23. Oct 2010, 19:55

kaip supratau 2,5 metuku,ne menesiu...jei taip,tai patarciau is valgio padaryti toki kaip zaidima.pvz is desrytes isspausti su formytem koki zuikuti,ar sirdute.ir siaip is visko padaryti idomesni vaisda,kad mergyte noretu paragauti...pati valgyk,sakyk oj kaip skanu.gal kokia psakele maza pasek.o gal pvz maistas kaip lektuvelis iskrenda i burnyte...

22. Oct 2010, 13:00

tai gal dantukai lenda?

20. Oct 2010, 13:53

Mus 2.5m.labai neturim apetito nevalgo nieko pati,visa diena galetu buti nevalgius,bet man jos pagaila ir belakstant isiulau ka i burnyte,o kartais ir ispjauna ir taip.Nez nei kokiu vitaminu jai besiulyti,niekas nepadeda.Gal cia turi ytakos kokios,kad gimeme 8m.nestumo.