Nevalgi mažylė

16. Nov, 06:34

sveiki.mano mergaite gime tik 2,933kg.ji isnesiota...sakau gal nuo to viskas ir prasidejo..jau pilvelyje nemego maisto...tiesiog esu nusivylusi,issigandusi ir supykusi...nekarta prasiau mamyciu pagalbos,ka daryti su nevalgiu vaiku.jai dabar 11men..bet niekas nesikeicia.kiekviena diena tai kova...valgo noriai misinuka,vaisiu tyreles,uzpilamas kosytes,bet ne mesyte,zuvi,bulviu kose ir tt.tokiu rimtu nemegsta...sakau juk nejau uztenka jai to paprasto maisto-manau ne...juk su mesa ir zuvimi turi gauti svarbiu vitaminu...ka man daryti...kaip ja primaitinti.svoris auga po truputi..na ji pas mus kudute...prasau patarkit.jau viska isbandziau...

13. Oct 2014, 22:38

Labaisiai įstrigo: "nekarta prasiau mamyciu pagalbos", jei tikrai esate rimtai sunerimus dėl mergaitės svorio kreipkitės į medikus. Jei kraujo tyrimai geri ir Jūsų pediatrė nesijaudina, galbūt problemos net nėra?
Yra labai smulkių vaikučių, yra putlučių, bet augdami jie keičiasi. Dažniausiai vaikai žino ko jiems trūksta tai ir valgo.

02. Mar 2011, 11:39

uzjauciu tas mamytes kuriu vaikuciai nevalgo mano tokia pati kiek kantrybes reikia nezinau jau ka ir daryti

21. Nov 2010, 21:32

aciu jums Vika😀

20. Nov 2010, 00:44

labas vakaras

kas trecia mama galvoja kad jos vaikas yra nevalgus. jei vaikas priauga mazai svorio, ar kyla itarimu del jo nevalgumo siulyciau kalbetis su vaika priziurinciu pediatru ir prasyt kraujo tyrimo.

pagarbiai

Psichologe Vika

17. Nov 2010, 17:45

dar maniske tuos kelis saukstus kur ikisu su maistu,laiko burnyteje,kaip burundukas...tada jau viskas,valgiai pasibaigia...nebeidesi nei kiek☹

16. Nov 2010, 21:12

gali dantujai buti

16. Nov 2010, 20:11

tai va po pora sauksteliu..po to atsala,vel turi sildyt ir taip be galo be krasto...mes ir i lauka einam ir tt...tai norisi is vieno karto savo porcija suvalgyt...bet aisku bandom viska.juk reikia.bet ji net verkia buna...nenori ir viskas☹

16. Nov 2010, 20:00

mano giminaites dukra va taip nevalgo nebent is lekstes mamos 😀 nevalgydavo tiksliau, tai duodavo po pora sauksteliu ir viskas bet daznai duodavo

16. Nov 2010, 19:57

zaidziam po biski ir tiek, kaip kada.Jei as jos maista valgau daugiau lyg suvalgo

16. Nov 2010, 19:54

tai sunku ir tau linciuke?gal radot kokiu budu,kaip pamaitinti...

16. Nov 2010, 19:48

manoji ir lygiai tokia pat

16. Nov 2010, 19:48

l daug kantrybes reikia tureti maitinant nevalgu vaika....nebezinau ko griebtis☹

16. Nov 2010, 19:41

nors ji tokia buvo jau nuo pat pradziu...tikiuosi isaugs tai....

16. Nov 2010, 19:33

va atomine,o maniske nevalgo darzovieniu su aliejumi ir tt...gal pasekmes,nes daveme paragauti is savo lekstes☹

16. Nov 2010, 19:33

aciu mamytes...gal pcichologe ka patars...nu nejau pradeti duoti tai ka mes valgom...ten su visom druskom ir tt...norisi jok savo valgytu koseles☹

16. Nov 2010, 19:31

ir nededu jokių prieskonių, tik daržovės ir alyvuogių aliejus, bet kerta ji man kaip reikiant...kad tik neprisikalbėjus 😀

16. Nov 2010, 19:30

mergaite6 kantrybės jums, žinau, kaip sunku kovoti, draugės ilgai žaidė kol pamaitindavo...tai baltai pavydi, kad mano Vanesytė nuo pirmų šaujštelių tokia valgi ir neišranki, nors aš visai nevalgi 😀

16. Nov 2010, 19:29

Na mums jau tuoj 10 mėnesiukų, ūgis apie 73 cm, o sveriam gal dabar kokius 8,2 kg, o valgo tai kaip meškinas, du kartus košytes, kartą daržovienę, varškytę, jogurtus ir kitus užkandžius, mano pieniuką, bet labai greita pas ją medžiagų apykaita ir vikruolė mūsų lėlytė...tai kad ir valgo daug, daug miega, bet to svorio didelio nėra, nors žandukus turi ir to pakanka 😀 aišku laimė mums, kad ji tokia valgi, ką duosi tą suvalgys...

16. Nov 2010, 19:26

tai va jus laimongos mamos,kad apetitas mazyliu geras...patikekit,kaip sunku kiekviena diena kovoi,kad tik ikistu svarbaus maisto i burnyte...

16. Nov 2010, 19:17

va pas maniski ir apetitas labai geras ,bet kudutis 😃

16. Nov 2010, 19:16

as asmeniskai idedu druskytes, nedaug ciucut bet idedu 😀 mano mazoji kuda kaip dviratukas bet apetitas tai ohoho 😃

16. Nov 2010, 19:15

tai maiskis ir 11 menesiu ugis 74 ir svoris 8900 😀 toks pat 😀
kai jie paragauja is musu lektes ,jie visad ir nori ,kad mes duotume 😀 maniskis ir staigiai prisistato kai ateiam su valgiu 😀 uztat jau nbedruskinam daug ,jokiu prieskoniu nebesidedam ,nes zinom ,kad ir jam reiks duoti 😀

16. Nov 2010, 19:10

grikiu irgi nevalgo..viskas kas butina ji nevalgo....

16. Nov 2010, 19:09

jo bandziau deti sviesto ir pienuko i jos koseles,bet neeee.dabar svoris kazkur 8,7kg.ugis tiksliai irgi nezinau gal 74cm.nes sveremes pries men...dedu ir c vitamina.todel ir sakau jok isbandziau viska..jai patinka valgyti is musu lekstes,bet ten druskos nemazai ir tt.norisi jok valgytu savo...ir taip pat nedidelemis porcijomis...as tikrai suprantu jok ji valgo tyreles ir koseles,ir nera is tu kurios visai nevalgo...bet mamos,man norisi jok ji valgytu ir mesa ir zuvi.juk ten vitaminai...siandiena truko kantrybe...

16. Nov 2010, 18:58

o koks ugis ir svoris mergaites ? na pas mane valgus 😀 bet kudutis 😀 tik kad nevalgo grikiu 😀
o c vitamina duodat ? jis gerina apetita... i tas koseles darzoviu del sviesto pienuko ,skanink jas 😀 maniskis jas valgo tik su pienuku ,sviestuku

16. Nov 2010, 18:56

as suprantu zodi nevalgo, kai apskritai nieko nevalgo 😀 jei duodi koki skanesta, tai ko jai valgyt rimciau jei ji kitkuom yra soti 😉

16. Nov 2010, 18:53

neduok skanestu... gal mazyle bus vegetare? o is kur zinai kad pilvely nevalgi buvo??? cia labai normalaus svorio gime

16. Nov 2010, 18:34

sveiki.mano mergaite gime tik 2,933kg.ji isnesiota...sakau gal nuo to viskas ir prasidejo..jau pilvelyje nemego maisto...tiesiog esu nusivylusi,issigandusi ir supykusi...nekarta prasiau mamyciu pagalbos,ka daryti su nevalgiu vaiku.jai dabar 11men..bet niekas nesikeicia.kiekviena diena tai kova...valgo noriai misinuka,vaisiu tyreles,uzpilamas kosytes,bet ne mesyte,zuvi,bulviu kose ir tt.tokiu rimtu nemegsta...sakau juk nejau uztenka jai to paprasto maisto-manau ne...juk su mesa ir zuvimi turi gauti svarbiu vitaminu...ka man daryti...kaip ja primaitinti.svoris auga po truputi..na ji pas mus kudute...prasau patarkit.jau viska isbandziau...