Nesveikas maistas nėštumo netu

23. Oct, 11:02

Ar nėštumo metu jus traukė ant nesveiko maisto? Čipsai,kola,hamburgeriai ir kitas greitas maistas.nežynau kodėl,bet mane taip traukia ant tokio maisto.jai pirmus mėnesius negalėjau gyvent be daržovių,tai dabar be pepsi,fri bulvyčių ir be šaldytų pusfabrikačių.nors ir žinau kaip tai negerai,bet toks noras...

Darbasdabar Darbasdabar 28. Dec 2020, 12:34

Darbo pasiūlymai ir nemokamas CV susikūrimo įrankis: https://www.lovejob.lt/

28. Dec 2013, 17:12 Goda

man daznai norisi bulvyciu fri, bet jas stengiuos pakeisti namuose keptomis bulvemis, su kokia silkute, mmm kaip skanu 😀))

13. Dec 2013, 19:26

Taip, dėl vaikelio galima pakentėti ir visai lengvai 😀 Aš irgi jau radau nealkoholinio vyno, reiks gal nusipirkt paragaut 😀

13. Dec 2013, 18:50 mellisa

man irgi vyno lb norisi. bet atradau labai skanu nealkoholini. skonis panasus ir ryta galva skauda kaip nuo tikro 😀)

13. Dec 2013, 18:34

Gaila kad yra dalyku kuriu nestumo metu negalima, nors taip norisi 😃 bet del vaikelio galima ir pakenteti 😃

13. Dec 2013, 00:11 Ponia

O aš beprotiškai noriu vyno 😃 Anądien tvarkiau barą su alkoholiniais gėrimais (pas mus jis nuolat pilnas, nes niekas negeria, tik yra kas perka 😃), tai rankose gero vyno buteliai net drebėjo 😃 Niekada taip nebuvo, įtariu reiks šventėm kažką nealkoholinio pasieiškot 😃 Juk negėrus jau nieko 2 m. laiko, tai bent vaizduotę apgausiu 😃

12. Dec 2013, 23:29 Ingaa

Vyras siandiena masinoje su tokiu pasimegavimu ir tokiu "pacepsejimu" gerti energetini pradejo 😃 tai as su tokiu paciu pasicepsisemu geriau vandeni 😃 zinau kad tie energetiniai sudas paskutinis bet taip ju noriu 😃 siaip su vyru beveik negeriam bet labai noriu D-light su energetiniu... 😃

20. Nov 2013, 16:54 Ingaa

Žinau, kad numesiu, nors kol kas nemačiau pokyčių ant odos, niekas nenukarę, ale negali žinoti, tik sakau, kad gyvatės moka gražiai prisitaikyt ir išsinert iš riebalų 😃

20. Nov 2013, 16:18 mellisa

numetei 20kg numesi ir dar 😃 o beto ziema bus silciau 😃

20. Nov 2013, 15:55 Ingaa

Negazdink, žiema artėja, o vėl meška tapti nenoriu 😃

20. Nov 2013, 14:12 Zylutee

sunku 😃

20. Nov 2013, 11:59

oi man pradzioj kol pykino tai irgi netrauke niekas.bet kai baiges tie ¨malonumai¨,atsyrado kiti malonumai-nesveikas maistas

20. Nov 2013, 11:10

Dabar dar nelabai kas traukia, nes dažnai pykina, tačiau jei čipsų namie netyčia atsiranda (taip būna itin retai), tai valgau 😃 Aš per praeitą nėštumą priaugau 16 kg., kimšau ką norėjau, svoris nukrito gan greitai, pusė iškart 😀 Kadangi prieš tai buvau neliekna, tai turėjau ką veikt ir numečiau viso 20 kg. per 9 mėn. Dabar naudoju papilus ir jaučiu, kad svoris vėl auga, bus ką veikt ☹

20. Nov 2013, 09:35

Valgau tai daaaaug.ir tikrai ne po kasni.su vyru suvalgomnpo toki pati hamburgeri,savo fri bulvytes ir dar vyro pusryciai negailestingi pvz 4sumustiniai,surelis,bandele,tinginys.na bet jau pradejo augt,ir pasiekiau savo pradini svori😃

Lukunia9 Lukunia9 17. Nov 2013, 20:37 olenka

Man tas pats daug visko valgiau ir beveik 20kg 😃

17. Nov 2013, 15:59

ir mane trauke ant kababų,bet aisku neatsilaikydavau ,suvalgydavau kartais ,energetinis ir cola ,tai visia nepatiko ,fui😀)tik kebabai traukė 😀ir nėštumo pabaigoje saldainiai"FORTŪNA"

26. Oct 2013, 20:21 olenka

na man 7men bet kolkas tik minus 2kg 😃

26. Oct 2013, 19:14 Ingaa

beto su pirmu irgi valgiau kebabus,bulvytes fri visur.o paskui man buvo +25kg ☹

neri neri 26. Oct 2013, 15:46

manau svarbu nepadauginti to nesveiko maisto ir bėgti jo kai tikrai nebegali kentėt 😃 mane ,kai laukiausi tai ant vynuogių labai traukė 😃 negalėdavau praeit 😀

26. Oct 2013, 15:09 Ingaa

Ingaa, kai kurios matyt tik saltinio vandeniu gyvos buvo, nes jau tokio labai naturalaus siais laikais labai sunku rasti, bet zinai kai nori prikibt, tai ir kimba 😃

26. Oct 2013, 12:50

Mane žinok ir traukia bet stengiuosi proto ribose ir nedažnai. Didelis išbandymas nesusigundyti, bet jeigu noras jau toks kad gali i "kelnes prisimysti" 🤣 tai nekankinu ir stikline colos išgeriu ir to nesveiko maisto išvarau vyrą nupirkti 😀. Suprantu tave Ingaa gal berniuko laukiesi? Man taip su pirmagimiu buvo ir dabar link to traukia. 😀 su redbuliais gal ne geriau stenkis nedraugauti, o visa kita proto ribose ir nieko blogo nebus. Mano viena drauge visa nėštumą gėrė cola ir gazuotus gėrimus pagimdė sveikiausia mergyte be jokiu problemu. Daug kas sakė kad bus pilvo diegliukai bet ji kaip meškute miegodavo saldžiai. Žinok Ingaa čia normalu vienas prie vienokio maisto traukia kitas prie kitokio. Mano vyro draugo mama laikydamasi broliuko valge ledus ištisai tai sakė labai atsimena namuose visad ledu būdavo diena naktį 😀

26. Oct 2013, 10:19

Nejau pati kai laukeis nieko nesveiko nevalgei ar negerei? Ir manau jau geriau kolos gersiu negu alkoholio kaip kaikurios

26. Oct 2013, 02:55

Atsiprasau, bet pasakymas zinau kad nesveika bet as noriu. Tai truputi pagslvok apie vaikeli kuri tu nesioji, o ne tik apie savo poreikius. Energetiniai, colos ir taip nesveika, o cia dar nesciai. As nieko nesakau gurksniuka atsigerti kazkada bet tik ne kiekviena diena po energetini. Nesupyk bet cia mano nuomone 😀

24. Oct 2013, 22:18

as pilnai sitai suprantu kad negalima, na bet noriu, organizmas reikalauja...

24. Oct 2013, 18:03

ingaaa

24. Oct 2013, 18:03

jetau, igna juk negalima aplamai nestumo metu jokiu gazuotu gerimu as pirmai kai nezinojau geriau poto kai padare slapimo tyrimus nustate kad ten kazkas padaugeja pas mane tai daktare ir klause ar geri su burbuliukais sakau jooo, sako tu nejuokauk tik saltinio vandeni.... va tau taip pat astrus ir surus maistas kenkia...

24. Oct 2013, 10:12

Tikrai nesveikai gyvenu per si nestuma

24. Oct 2013, 10:05

Dar ka atsiminiau.parduotuvese negaliu ramiai praeiti pro energetinius gerimus.vyras sake manes negalima i parduotuve vienos isleist nes as ju prisiperku.per diena po viena redbuli isgeriu

24. Oct 2013, 10:00

O man kazkaip norisi to mesainio ar fri bulvyciu butent is kebabines.o kas nlogiausia ir ko labiausiai norisi tai pepsi,na noriu tu saldziu burbuliuku(mineralinis gazuotas netinka)

23. Oct 2013, 23:33 Ingaa

oj mane irgi traukia ant tokio maisto ir dabar noriu ☹ bet stengiosi apgauti save taip kaip Renata ir sake,kad namuose galima gaminti 😀

1 2