Nešioklės MEI TAI

26. Jun, 09:47

Labas visoms, na pagaliau ir aš prisijungiau :) Šiandien kažkaip norisi savo darbelius parodyti. Prieš daugiau nei pusę metų sužinojau apie MEI TAI nešiokles. Man buvo naujiena, bet išbandžiau pati ir įsimylėjau. Pradėjau siūti pati. Ir iki šiol esu įsimylėjus :D Tad kažkaip šiandien ir Jums pasirodysiu, o gal atsiras ir tokių, kurios irgi nori taip įsimylėti ;)

26. Jun 2010, 10:21

Tiesa, siuvu gal labiau iš idėjos, nei dėl pinigų. Parduoda jas po 130- 160Lt. kažkur parduotuvėj. Mano kaina tokia, na bent kolkas kol neatėmė visai pašalpos ta mane mylinti valstybė 😃

26. Jun 2010, 10:19

O čia ir visi medžiagų pavyzdukai kuriuos šiuo metu turiu: http://public.fotki.com/E-krautuvele/nesiokles-mei-tai/

26. Jun 2010, 10:19

cia dar vienas - mano mylimiausias 😀

26. Jun 2010, 10:18

Aga, parduodu, jei tik norite. Siuvu po 75 Lt. Medžiagytė linas, nugarėlė medvilnė, nes pasirinkimas raštų daug didesnis. Petnešos paminkštintos ties pečiais, galvytei laikmena (uj koks kompiuterinis žodis čia man išsprūdo 😀 )yra ir visa nugarėlė paminkštinta.
dedu kelis pavyzdukus 😉

26. Jun 2010, 10:12

va ir dabar tik karta paspaudziau. Uj, ta technika. einu gal persikrausiu

26. Jun 2010, 10:12

tai kad ne daug prispaudziau, bet buvo pakibęs mano kompas, tai matyt susibalamūtijo. Nieko, parašiau į MK, mažu pratrins, nes pati tai nemoku (nerandu kur).

26. Jun 2010, 10:12

tai kad ne daug prispaudziau, bet buvo pakibęs mano kompas, tai matyt susibalamūtijo. Nieko, parašiau į MK, mažu pratrins, nes pati tai nemoku (nerandu kur).

26. Jun 2010, 10:04

daug kartu prispaudete, reikejo viena kart paspaudus palaukti, nes buna nespeja uzkrauti 😀

26. Jun 2010, 09:53

ups, kažkodėl rašiau tik 1 kartą, o temų kiek pridarė ☹ Ar čia tik mano pc tiek mato?

26. Jun 2010, 09:49

....tik va foto nemoku įdėti

26. Jun 2010, 09:47

Labas visoms,

na pagaliau ir aš prisijungiau 😀 Šiandien kažkaip norisi savo darbelius parodyti. Prieš daugiau nei pusę metų sužinojau apie MEI TAI nešiokles. Man buvo naujiena, bet išbandžiau pati ir įsimylėjau. Pradėjau siūti pati. Ir iki šiol esu įsimylėjus 😃
Tad kažkaip šiandien ir Jums pasirodysiu, o gal atsiras ir tokių, kurios irgi nori taip įsimylėti 😉