Nervinis tikas.Kaip jo atsikratyti?

31. Mar, 04:11

Labai norėtųsi jau lauktis antro vaikelio, tik prikibo nervinis tikas. Buvau pas neorologą skyrė vaistų, vieni nelabai padėjo.Pradėjus gerti kitus savijauta pagerėjo.Kol tymčiodavo akį nelabai net dėmesio kreipiau, bet kai pradėjo spazmuot žandą, smakrą skubiai atsiradau pas gygytoją.Pastarieji simtomai galima sakyti, jog dingo.Tačiau veido oda, o ypač apie burną liko labai jautri.Dabar vartoju magnio miltelius.Kartais kyla tokių minčių, kad ieškau problemos kur jos nėra.Gal būt viską tik per daug sureikšminu ir jaudinuos dėl nereikšmingų dalykų.Turėjau savaitę atostogų ir buvau sveika:)

27. Feb 2011, 11:10

gera sarga turit😉

13. Apr 2011, 23:04

daivute, vo man taipat tas peciu traukimas...gal cia man nuo bedu visokiu? ka daryti kad tai baigtusi, tais peciais traukau,kaip nesveika atrodau... metus buvo praeja, o vat nesenai vel viskas prasidejo....

06. Apr 2011, 18:48

kiek teko dometis jis gali būti lengvos formos:kaip vokų trūkčiojimai, veide tarsi kas odą erzina.Būna ir nevaldomi kaip traukuliai, mirkčiojimai, raumenų tempimas.Nežinau kas man suveikė ar gyd skirti vaistai ar neorobino ampulės ir magnio miltukai.Nustojau gert, daugiau jaudulio ir vėl timčioja, bet man pasireiškia pagrinde veido srityje.

06. Apr 2011, 10:44

as akiim tampau nes toks jausmas jog akiu vokai limpa....

06. Apr 2011, 08:48

nervinis tikas todėl ir vadinasi nerviniu, kad taip sureaguoja organizmas į nuovargį, stresą, nors mums patiems ir atrodo, jog nestresuojam, nesijaudinam😀 mano sūnui taip pat laikas nuo laiko pasireiškia tikas, jis pradeda mirksėt, bet pastebėjau, kad tai vyksta jam susijaudinus, ar pavargus. Vasarą su tikuatsisveikinam o va apie pavasarį jis vėl grįžta, na bet raminančios arbatėlės, grynas oras ir poilsis padeda😀

05. Apr 2011, 23:27

o kuom dar pasireiskia tas nervinis tikas? nes man asmeniskai kai gyvenau agrsyvioj aplinkoj pries 3 metus , prasidejo,slaunu toks kaip turkciojimas, rankas traukau nugaros vietoj toks jausmas kad kazka bandau uzkabint ten, ir smakra traukau ...ar tai gali buti nuo agresyvios aplinkos, jau 3 metus kankinuos su tais traukimais , jie ilgai trunka, poto ant kazkiek laiko praeina...ar tai gali but jis?

31. Mar 2011, 20:53

Ko gero reikia džiaugtis šiandiena, o ne mastyt "kažin kur dar čia skauda"žinai kaip būna su dantim, kol nekalbi regis viskas tvarkoj, o tik kas aplink pakalba ir regis skaudėt pradeda....
Visada buvau jautri, o dabar gal vitaminų organizmui pritrūko.Jau nėra taip blogai, žiūrėsim kaip bus.

31. Mar 2011, 16:11

Labai norėtųsi jau lauktis antro vaikelio, tik prikibo nervinis tikas. Buvau pas neorologą skyrė vaistų, vieni nelabai padėjo.Pradėjus gerti kitus savijauta pagerėjo.Kol tymčiodavo akį nelabai net dėmesio kreipiau, bet kai pradėjo spazmuot žandą, smakrą skubiai atsiradau pas gygytoją.Pastarieji simtomai galima sakyti, jog dingo.Tačiau veido oda, o ypač apie burną liko labai jautri.Dabar vartoju magnio miltelius.Kartais kyla tokių minčių, kad ieškau problemos kur jos nėra.Gal būt viską tik per daug sureikšminu ir jaudinuos dėl nereikšmingų dalykų.Turėjau savaitę atostogų ir buvau sveika😀