Neramios naktys

15. Sep, 11:08

Jau keli mėnesiai prastai miegu,bet įdomumas tame,kad tai vyksta tik kai vyras miega šalia (jis tolimųjų reisų vairuotojas :)) O iškėliau problemą po šios nakties,kai NET TRIS KARTUS PER NAKTI ATSIBUNDU VISA ŠOKE ,puolu laikyti vyro kojas ,ar kilnoti kaldra,duotis po lova,nes ieskau savo mazytes!!! Ieskau jos manydama,kad ji kazkur jau vos ne uzdususi,ar dar kad kas jai blogai,o sia nakti,kai tai ivyko net 3 kartus,ieskojau jos net ant zemes ,ar netycia ji neiskritusi...Zinokit baisu,nes atsibundu labai issigandusi ir baisiausia,kad judinu savo vyra...isivaizduoju,jei jis taip pradetu mane judinti,nu galvociau,kad jam pasimaise :D Truputis informacijos: mazytei mano 9,5 men,ji viena karta buvo issiritusi is musu labai zemos lovos,tai net neverke tik issigando pamaciusi mane baisiausiai issigandusia ,ir pries menesi turejom baisu ivyki,na as labai issigandau ir negalejau atsigauti ir sau atleisto,kad ta sekunde praradau budruma,kai persisvere per sofa ir ikrito i metalini kibira...bet viskas gerai,neikrito iki galo,tik viskas baisiai atrode...ir negaliu pasakyti,kad tie mano naktiniai "ieskojimai " prasidejo po to,tiesiog neatsimenu...Ir siaip keista,kad tai vyksta,nes siaip apie tai negalvoju,tai suprantu,kad gavau dideli soka,kuris ir issaukia toki mano elgesi nakti,bet ka daryti??? Labai lauksiu jusu patarimo,nes labai nejaukiai jauciuosi...

15. Sep 2010, 08:16

apakau nuo rudens grozio😀☹

23. Sep 2010, 16:15

baisu... mums dar viskas pries akis tie baisumai visi...bet kaip mano mama sako nei vienas vaikas be guzu neuzauga 😀

21. Sep 2010, 19:22

taip taip...man tai baisu buvo,kai drauges mergyte krito ant asfalto ir nusiskele savo dantuka..☹ baisu ir nesugaudysim mes ju

21. Sep 2010, 14:34

Salmai galvai padetu, bet ne nosytei ☹ maniskis va jei tik griuna tai ant nosytes ☹ ir vaiksto db nubrozdinta nosyte, gaila vaiko. Del sio ivykio kalta as ☹ nespejau jo pagauti ir bumtelejo nuo lovos-aciu Dievui ji neauksta, bet nosyte vistiek nubrozdinta ☹ daugiau nebekeliu ant lovos, nes sunus toks greitas neimanoma sugaudyti...

16. Sep 2010, 10:39

jo salmai gal padetu😃

16. Sep 2010, 10:29

nu va ir mane sugraudinai,sedziu su asarom dabar 😃 aciu,tu taip pat 😉 davai perkam salmus 😃 😃 😃

16. Sep 2010, 09:54

tikrai suprantu tave Gerda,nes ir pati jauciuosi nekaip,po kiekvieno Gabijos stuktelejimo i grindis.ji taip pat mokinasi po biskuti vaikscioti.buna nukrenta ir nieko,o buna verkia taip graudziai,kad atrodo sirdis plysta man tai matant.apkabinu ir buciuoju buciuoju...bet pastebejau,po kiekvieno uzsigavimo,ji vistiek daro tapati.matyt tokios gyvenimo taisykles.jei nori ismokti vaikscioti-niekada nesustok stenktis...man ir dabar asaros kaupiasi,vien pagalvojus.bet tokios jau mes esam...tik tikrai galiu tave Gerda nuraminti,tu tikrai esi labai gera mama😀

16. Sep 2010, 00:45

cia turejo ne ta sypsena buti,dabar atrodo,kad juokiuosi,nors is tikruju visiskai nejuokinga...

16. Sep 2010, 00:39

o jezus nebegasdinkit 😃 taip zinau,as suprantu ir ji, ir save,todel dabar kai dukryte uzsisvajojusi nukrenta tiesiai ant zemes,nes mokinasi vaikscioti,skauda sirdele kiekviena kart,bet nieko negaliu padaryti,visa laika jos uz rankutes nelaikysiu...nu nezinau nezinau,pasimetus siek tiek esu...o del baisiu ivykiu taip tikrai,atsitinka labai baisiu ,kurie pasibaigia graudziai,todel ir bandom apsaugoti savo vaikelius,tik ,kad ne visada pavyksta ☹

16. Sep 2010, 00:35

Galit pabandyt pakalbet dar karta...
As kai su savo mazyliu gulejau ligoninej su manim gulejo mazylis kuriam 8 men. jo mama su drauge gere kava o jis uz staltieses ja uzsipyle ant saves. nudege kuneli kazkur 30 proc.
...tikrai visko pasitaiko ir nukritimas kartais gali pasirodyt menkas dalykas... cia ziurint is kokio tasko paziuresi...

16. Sep 2010, 00:29

na buvo siek tiek kitaip 😃 vyras buvo reise,tai jam paskambinau kaukdama,papasakojau,o jis pats sumises(kad tai neatsilieptu mazytei ateity) pradejo sakyti,akd reikia nustatyti taisykles,a ir ko negalima ir panasiai,tai jis man sioj situacijos nepadejo,o tik buvo dar blogiau,nenusiraminau 3 valandas visa laika verkiau,nes buvau soke,kol nepadejo kitu mamu zodziai,kad i r ju vaikukai krenta ,ir una ir baisesniu situaciju,kurios pasibaige laimingai.o tas ivykis su kibiru nebuvo toks baisus,tik atrode baisiai...na zodzu,tik vyras nesauke,jis tik buvo nusimines...

16. Sep 2010, 00:24

ar kalbejote su vyru apie tai kad mergaite nukrito ir kaip del to jauciates. galbut pokalbis su artimu zmogumi padetu nurimti... Neretai mamos labai save kaltina sdel tokiu nutikimu "kokia as mama?" "nesugebu vaiko priziuret" toks saves edimas ne i nauda. o pakalbejus ir sdel tokio ivykio gavus parama: pvz apsikabinimas ir pasakymas "nu nesijaudink visiems pasitaiko, tu esi pati geriausia mama" is vyro lupu gali padet labiau nei valerijonas 😀

16. Sep 2010, 00:14

aciu labai 😀 pasistengsiu,kazka daryti,nes is tiesu sunku negalvoti apie tai,apie ka negalvoji...na suprantat,kad pvz pries einant miegoti as negalvoju apie jos nukritimus ar dar ka...o del vyro,tai yra siek tiek kitaip,nes jis grizineja,kas 2-3 dienas,kita syki ir kas 5...tik lyg esu pastebejus,kad sokineju,aki jis sujuda,bet viso to sokinejimo priezastis-manymas,jog dukrytei kazkas nutiko.... na gal pades valerijonas.
Aciu labai,kad nuraminote,nes tikrai po sianakt pasijautau siek tiek sutrikusi 😀

16. Sep 2010, 00:06

Labas vakaras,
sugedo mano kompiuterio klaviatura, tai isanksto atsiprasau uz galimas klaidas 😀
Pirmiausiai tai sokinejate naktimis tik kai vyras salia, nes jis susdirgina jus. jusu nervu sistema: jus jo ilgites, gal nerimaujate, laukiate, galbut ilgainiui tai tampa rutina, bet vistiek neramiai vis zvilgciojat i laikrodi jo laukdama.Sulaukiat ir gyvenimas pasikeicia: salia miega vyras ir jus esate kartu. Visa si rutina isbalansuoja mus, o jei dar zmogus jautresnis tai ir prasisdesda: naktiniai sokinejimai, kosmarai ir pan.
Tai, kasd jusu mergaite iskrito is lovos ir sdar tas ivykis su kibiru irgi ramybes sielai neprideda. Aisku tame nieko gero nera, bet turbut retai mamai vaikas nera nupuoles nuo lovos...
Ka jums daryti? isgerkit valerijono arbatos pries einant miegoti ar tiesiog issimausdykit valerijono saknu vonioje / ar levendu. Isisamoninkite, kads tai ka dabar patiriate yra normali jusu organizmo reakcija i diriklius, kadangi tokia reakcija vargina pati organizma (nuolatine itampa net miego metu neleidzia atsipalaisduot ir pailset) tai ilgainiui organizmas ismoks ramiai reaguot ir atsipalaisduot 😀 taigi tik kantrybes ...

Pagarbiai
Psichologe Vika Aniuliene

15. Sep 2010, 23:08

Jau keli mėnesiai prastai miegu,bet įdomumas tame,kad tai vyksta tik kai vyras miega šalia (jis tolimųjų reisų vairuotojas 😀) O iškėliau problemą po šios nakties,kai NET TRIS KARTUS PER NAKTI ATSIBUNDU VISA ŠOKE ,puolu laikyti vyro kojas ,ar kilnoti kaldra,duotis po lova,nes ieskau savo mazytes!!! Ieskau jos manydama,kad ji kazkur jau vos ne uzdususi,ar dar kad kas jai blogai,o sia nakti,kai tai ivyko net 3 kartus,ieskojau jos net ant zemes ,ar netycia ji neiskritusi...Zinokit baisu,nes atsibundu labai issigandusi ir baisiausia,kad judinu savo vyra...isivaizduoju,jei jis taip pradetu mane judinti,nu galvociau,kad jam pasimaise 😃
Truputis informacijos: mazytei mano 9,5 men,ji viena karta buvo issiritusi is musu labai zemos lovos,tai net neverke tik issigando pamaciusi mane baisiausiai issigandusia ,ir pries menesi turejom baisu ivyki,na as labai issigandau ir negalejau atsigauti ir sau atleisto,kad ta sekunde praradau budruma,kai persisvere per sofa ir ikrito i metalini kibira...bet viskas gerai,neikrito iki galo,tik viskas baisiai atrode...ir negaliu pasakyti,kad tie mano naktiniai "ieskojimai " prasidejo po to,tiesiog neatsimenu...Ir siaip keista,kad tai vyksta,nes siaip apie tai negalvoju,tai suprantu,kad gavau dideli soka,kuris ir issaukia toki mano elgesi nakti,bet ka daryti???
Labai lauksiu jusu patarimo,nes labai nejaukiai jauciuosi...