Nepilnametės mamytės - kaip reaguojate?

11. Dec, 02:17

Pazystu ne viena jauna mamyte ir zinau kad su jomis ne labai nori bendrauti as taip pat suzinojus kad esu nescia praradaau daug draugu ar tai normalu?

13. May 2013, 14:35

Sveiki 😀 esu taip pat nepilnamete mamyte. ieskau zmoniu, kas mane suprastu ir noretu su manim pabendrauti. nestumo laike patyriau daug patyciu uz akiu... man buvo labai skaudu, praradau daug draugu, na nepraradau, bet tiesiog visi nuo manes nusisuko, nes kaip zinant esi nescia daug ko negali daryti...
Man 15metu, turiu 4men. ir 14d. dukryte Emilija 😀) labai labai ja myliu ir labai rupinuos ja 😀 tiesa, turiu vyra kuris mane labai palaiko ir myli mane, tik ne paprasta vyra, o santuokini vyra. as istekejusi 😀 tikiuosi atsiras mamyciu kurios nores su manimi pabendrauti, nes pastaruoju metu jauciuosi labai vienisa, o man dar pati jaunyste tad ieskau draugiu kurios mane palaikytu, nesvarbu ar tai butu pilnamete ar nepilnamete mamyte. Aciu 😀)

07. Apr 2013, 12:26

na nuo pat mazens tevai nesirupino as su sese prizedavom broliuka katik gimusi tada man budavo 2m., su trupuciu sesei 4m., tevai palikdavo vienus ir ir valangdu valangdas negryzdavo,su sese eidavom maldaut ziemos metu basos po to atsidurem visi vaiku namuose

07. Apr 2013, 12:18

O kuo tavo kudikyste buvo ziauri, jeigu aisku nepaslaptis

07. Apr 2013, 11:39

aciu uz savi nuomone,na nezinau kas man buvo pauglystej,bet niekada nesutariau su bendraamziais,man geriau buvo su senyvo amziaus zmonemis,jeis rupinis,globot ir pns. Nuo pat mzens dievinau kudikius gatvej neatsitraukdavou nuo vezimeliu. Gal kad mano gyvenimas nuo kudikystes buvo ziaurus?

07. Apr 2013, 11:19

Nu ir nieko svarbu tu laiminga. Ir svarbu kad taip norejai gyvent, bet as gal savanaude, bet man labiau rupejo paauglystes visi teikiami malonumai, apart sekso, norejosi dar kieme ilgiau su bendramziais pabut. Galiausiai baigt mokykla, baigt mokslus, padirbet,pakeliaut. Nesmerkiu tokiu merginu, bet ir nematau reikalo aukstinti.

06. Apr 2013, 18:30

na as pastojau budama 15m., ir ka nu ir nieko gyvenu ir laiminga, o antrojo taipogi 17m., pastojau

06. Apr 2013, 10:58

na as kaip ir nieko pries tokias mamas, juk tai mamos jai tinkamai rupinasi savo vaikuciais, bet jai rimtai, mano dukrai jau tuoj bus 14, ir tikrai nenoreciau jai tokio likimo. Noriu, kad ji pabaigtu mokslus, turetu zymiai geresni gyvenima nei turiu as pati. Todel apie saugu seksa ir apie kitus panasius dalykus mes jau kalbames dabar.

02. Apr 2013, 16:42

NAUJIENA! WWW.VIETASKELBIMAMS.BUGS3.COM

02. Apr 2013, 16:42

NAUJIENA! WWW.VIETASKELBIMAMS.BUGS3.COM

21. Mar 2013, 15:22

normaliai kaip i kiekviena nepilnamete 😃 o jei rimčiau tai priklauso nuo to kaip mamyte supranta ta neštuma😀

20. Mar 2013, 13:45

Žiūriu normaliai, nei smerkiu , nei palaikau. Kiekviena mergina subręsta skirtingai ir kiekviena nusprendžia kada jau laikas, o kada dar ne. Visgi manau nepilnametėms, dar ne vaikai galvoje turėtų būti. Ir juolab ne seksas. Bet čia tik mano nuomonė, jeigu kuri, nors užsigavo, vadinasi priėmė labai asmeniškai ir buvo dėl ko užsigauti. Šiaip ar taip pasakiau savo nuomonę.

06. Mar 2013, 19:19

tikra teisybe☺

17. Dec 2009, 09:35

o del draugu tai nemanau kad draugystes baigiasi del to kad atsiranda vaikas, o del to kad kaip sakant keliai issiskiria 😀 vieniem vaikeli supuot o kitiem i balius eit. o tai sunkai suderinama 😀

17. Dec 2009, 09:34

tai va as apie ka ir kalbu dauguma nepilnameciu sitaip elgiasi kaip robke rase, nes jos dar nelabai suvokia ka su tuo vaiku reikia daryti ir kam jis reikalingas kai aplink sukasi sitiek bernu 😃. zinoma nesakau kad visos, yra ir labai geru mamu, simta kart geresniu nei pilnametes 😉

16. Dec 2009, 22:00

Aš ir nepraradau nei vieno draugo, niekas nesmerkė, palaikė, bet aš visada ir stengiaus, niekas man nesutrugdė, nemečiau nei mokslų, db esu laiminga studijuoju. Nusistebėdavo grupiokės iš pradžių kai pasakydavau, kad ištekėjus ir sūnų turiu 😀 nes sako nepanašu kad taip yra. Bet dėl to, kad esi jauna mama nėra akstinas atsūmimui.

16. Dec 2009, 21:56

Aš ir manau nesvarbu mamos metai, svarbu jos mąstymas, suvokimas, kad esi mama, jos darbai. Turiu savo amžiaus draugę, kuri t.p.pasigimdė kaip ir aš beveik vienu metu 12klasėje, tik ji profesinėj mokinos, bet čia ne esmė. Taigi palikus mergytę mamai augint pati šlaistos su kita tipo savo drauge, bernai, baliai, tūsai rūpi, o kad mama yra jai nerūpi, skaudu matyti tokią realybę vien mažiukės gaila. . .Gauna 300lt nei ant sauskelnių nepalieka mamai savo, kad dukrytei jos būt, skundžias jos mama, kad neturi net ant sauskelnių anūkei . . .numetė šį mėnesį 30lt ir viskas. Pati pas sesę ant sprando sėdi, kuri net 4vaikus turi, bet nenumetė nei vieno mamai augint. O va šitoji pasiima kartais keletui dienų mergytę ir vėl išveža kaip daiktą kokį. Staipos klaipos baisu žiūrėt važiuoja į miestą išsišpaklina kaip į vakarėlį, dar bent dažytis mokėtų. . . nu kraupu žodžiu kai taip daros . . .Tai štai vienos jaunos mamos supratingos, atsakingos, o kitos štai . . .

16. Dec 2009, 17:00

taip graziai visos kalbam. cia kiekvienas taip sako- koks skirtumas 😀 bet kai keturiolikmete pasigimdo tikrai manau kad pagalvot- kaip cia taip, tokia jauna, proto neturi, neptsakinga, jei dar vejai galvoj ir pan... 😀 ir snekekit nesnekeja- taip yra 😉

15. Dec 2009, 15:25

manau,kad nera skirtumo kiek mamytei metu,svarbu,kad savo vaikiuka myletu ir rupintusi juo.

14. Dec 2009, 19:28

aisku keista kai 15 o jau mama , bet mama yra mama ir vaikas nera del to kaltas

14. Dec 2009, 16:58

ernestuutea tai naturalu 😉 draugai atsisijoja. juk jusu interesai jau visiskai skirtingi. ir nesvarbu kokio amziaus esi. jei nera ka su draugu kalbetis - tai po truputi ir nutolsti nuo ju....
mama mamai nelygi ir amzius cia ne prie ko. bet man asmeniskai nepilnameciu seksai keksai tai kraupiai atrodo. gal kad pati dukras auginu, gal kad paciai kazkaip seiles meiles lengvai "praslydo" be jokiu seksu 😉 nors tooooooooooooookia meile apturejau............saldu prisimint 😀

14. Dec 2009, 12:14

Ne amzius svarbiausia, o meile, atsakingumas, motiniska siluma ir rupestis. Svarbu koks zmogus viduje, o beje yra ir mamu, kurioms jau apie 30, bet rupi pasilakstymai.

13. Dec 2009, 21:34

mama yra mama,nesvarbu kokio amziaus,tik ji turetu zinoti savo pareigas vaikuciui=)

12. Dec 2009, 11:28

nu as pasigimdziau ir jauna buvau 12klasej visai klasei pasakiau kad laukiuosi nes nemaciau prasmes to slepti, ir ne vienas is klases manes neatstume ir nepasisaipe, mano dukrytei jau metai ir 5 men o ma da visi paraso ir aplanko,manau ma labai pasiseke😀

11. Dec 2009, 22:42

nu kas per tema ;D mama yra mama... ar jei 17 ar 47..... kaip ja gali atstumti

11. Dec 2009, 19:37

mano aplinkoj yra jaunu mamu,reakcija tokia-jei moteryte protingai kalba ir dziaugiasi kiekviena mazylio diena-puiku,bet yra jaunu mamu,kurioms motinyste tik siaip "va turiu vaika"-bet svarbus pasilinksminimai ir pan.,tada ir tampa apkalbu obektu bei atstumtosiomis.nepilnametes mamytes vertinamos taip pat kaip jos vertina savo padeti-jei dziaugiasi,rupinasi ir pan.-tada sauniausia mamyte ir amzius nesvarbu :-)

11. Dec 2009, 15:15

taip ir atsisijoja tikri draugai nuo netikru.......O jauna mamyte ir yra-jauna mamyte 😀 Ka cia ir bepridursi 😀

11. Dec 2009, 15:02

as visada ziuriu i zmogu kaip jis bendrauja.o ne i metus 😀

11. Dec 2009, 14:55

o koks skirtumas, kokio amziaus mama? nemanau, kad uz tai turetu buti smerkiama

11. Dec 2009, 14:17

Pazystu ne viena jauna mamyte ir zinau kad su jomis ne labai nori bendrauti as taip pat suzinojus kad esu nescia praradaau daug draugu ar tai normalu?