Nepaprastai pavydus vyras

04. Dec, 10:56

sveiki,as laukiuosi,gyvenu su draugu,sutariame labai gerai,jis nuostabus zmogus labai dziaugiasi kad bus tevelis,rupinasi manimi ir musu ateitimi,taciau jo pavydas ir itarumas yra nevaldomi,jei pasisveikinu su su kokiu pazystamu,draugas tuoj ima kamantineti kas jis,kodel sveikinuosi ir panasiai, o vakar feisbuke kai pakomentavau vienos drauges nuotrauka kazkoks nepazystamas vyras ikiriai pradejau kibti,todel kilo toks juoko formos konfliktas,o mano draugui paklausus su kuo bendrauti as jam bandziau viska paaiskinti,bet jis nesiklause,pradejo sakyti kad jis naujas mano vaikinas,kad man jis nereikalingas,as supykau,ir iki sendien nesikalbu su juo,gal galite man patarti ka daryti? juk negaliu atsiriboti nuo viso pasaulio vien todel kad mano draugui vaidenasi, kaip tureciau reaguoti i toki jo elgesi?kaip jam paaiskinti kad myliu tik ji ir jokiu kitu mam nereikia? labai bijau,kad si problema nutrauks musu santykius ir liksiu vienisa mama :(

03. Jan 2012, 08:48

linestra,as juo ir nesiskundziu,mane tik gazdina tai,kas gali buti ateityje,bijau,kad jo pavydas nepasidarytu nevaldimas, nes vis del to nenoreciau likti vienisa mamyte. na tikiuosi viskas bus gerai,aciu uz palaikyma 😀

28. Dec 2011, 14:36

labas gigute,galiu pasakyti is patirties nevarg nepakeisi tu jo😀maniskis irgi toks pat lb pavydus,pavydas jam is jo mamos genai,jinai irgi savo vyrui kelia pavydo scenas po daugiau nei30m kartu...as su draugu kartu virs6metu,turim suneli,kai buvau nescia nebepavydejo,tik pgimdziau vel tas pats,tai pat del kiekvienos smulkmenos,nu jai pasisveikinu su pazytamu nieko nesako jai jis ji pazysta😀o seip ir facebookui pavydi,mano drabuziam jai ateina sveciai vaidenas kad su kokiu rauges vyru sneku maloniau negu su jo..as jau ipratau dazniausiai juokios is jo,kartais kartu pasijuokiam jis man sako as nepavydziu man nepatinka😃...tai pat daznai kartoju kad man kitu nereikia...pavydas gerai tik kai jo nebuna per daug...nesveikas pavydas gali sugriauti tobuliausius santykius...susitaikyk su to kad jis toks ir bus priprask😀sekmes

05. Dec 2011, 22:02

Linestra,as nesiskundziu☺tik pasidalinu savo gan netrumpa patirtim,tik kartais OI kaip uzknisa tas pavydas.....bet nera namu be dumu😉bet velgi pasikartosiu,tarpusavi kalbejimasis gali issprest BET KOKIAS problemas☺

05. Dec 2011, 13:08

visgi ele ir gigute,turite nuostabiausius vyrus kokie tik gali buti, vertinkite tai ka turit 😀 🌷

05. Dec 2011, 11:27

egle toks jausmas kad pasakoji apie mus 😀 kai as savojo paklausiau ko jis nori,sako man nieko nereikia,svarbu kad turiu tave, jis taip gerai mane pazysta,zino kada supykstu,kada bunu be nuotaikos,jis i parduotuve vaziuoja,priperka man skanumynu o sau nieko,tikrai manosi kad jam rupiu labai ir tai mane labai dziugina 😀

05. Dec 2011, 11:19

Na tikrai nepatikeciau,kad taip buna,bet is tavo pasakojimo galiu pasakyt,kad YRA tokiu paciu seimu kaip mano☺ Pas mus taip pat,va ir dabar,klausiu ka nupirkt kaledom?o jis atsauna,kad nusipirk LABAI prabangius apatinius ir dar grazesnius batus,o JAM NIEKO nereika.... Tipo,AS brangiausia ir geriausia dovana😉

05. Dec 2011, 11:00

tai va,kad kai viskas gerai,mes lyg vienas zmogus,galvojam vienodai,viskas buna taip gerai, as jam vakar sakiau,kad jei taip ir toliau,mes nebusim kartu,is pradziu jis sureagavo i si mano pasakyma,taip kaip ir visada,sako jei jau dabar apie skirybas kalbi,tai turbut taip ir bus greit,bet paskui sunkei bet paaiskinau jam,kas mane vercia taip galvoti,jis suprato ir pazadejo pasitaisyti, ziuresiu kaip viskas bus eis i gera ar ne,o del smurto jis tik kai isgeria tampa toks priekabesnis,bet rankos nera pekeles ir zino kas butu jei pakeltu,nes tokiu dalyku as netoleruosiu,as kartais net isnaudotoja pasijauciu ne savo noru,nes jis viska perka tik man,sau jis net zieminiu batu nenorejo pirkti,kol itikinau ji kad batus nusipirktu,jis vis sako,man nieko nereikia svarbu kad tu viska turetum,jis skaniausia kasni man atiduoda,labai geros sirdies yra,todel tikiuos kad pavyks mum ta jo pavyda suvaldyti ir busim laimingi 😀

05. Dec 2011, 10:42

Na tiesiog matau identiska manajai situacija☺Nepatikesi,bet ir dabar laiks nuo laiko daveda jis mane su savo pavydu...o dar dirbu naktim ir vyriskam kolektyve,tai gali tik numanyti,kas pas ji galvoj verda....po tokiu pokalbiu pareiskiu,kad galiu iseit is darbo ir but su mazium,bet ar jis pajegs islaikyt 2 studentus ir mus dar?????Tada nurimsta...Dar ....nuo pat musu pazinties visad sakiau ir dabar sakau,kad jei nors karta pakels pries mane ranka-iskart ji paliksiu,nelauksiu antro!!!Ir tikrai,neziurint i pragyventus metus,tikrai taip pasielgciau,neprapulciau😉O kartais taip buna malonu pabut dviese, is puses zodzio abipusio suprantamo😉

05. Dec 2011, 10:24

mes vakar irgi pasikalbejom,(su asarom) nesipykom,bet dabar as labai jautri pasidarius,tai jis man pazadejo,kad stenksis pasikeisti,as juo tikiu,nes jis visada padaro ta ka pazada,labai stengias,kad buciau laiminga

05. Dec 2011, 10:19

as irgi taip pat darau,nieko neslepiu,viska papasakoju,viska duodu tikrint,ir ta telefona ir facebooka,visus slaptazodzius zino,ir nej karto nera buva,kad rastu ka del ko reiktu manim nepasitiketi,as jo pirma moteris,todel jis tikrai bijo kad ji paliksiu ar isduosiu,bet as i diena kelis kartus bandau iaiskint,kad jis man vienas pats svarbiausias,nes nuosirdziai ji myliu ir noriu but kartu,bet bijau to jo pavydo. aciu egle uz palaikyma 😀

05. Dec 2011, 10:04

Gigute,gerai tave suprantu....nes mano toks PAVYDUOLIS,bet mes jau kartu beveik 20 metu,o buvo visko,bet svarbiausia yra kalbetis....nori tikrint telefona,facebooka ar dar ka? Tegu tikrina,jei neturi del ko pergyvent,as bent jau taip dariau😉Matyt esi grazi moteris ir jis PANISKAI bijo tave prarast,neuztikrintas savim,kitaip nepavydetu....Net ir po sitiek metu vis dar iskyla pavydo scenos,neslepsiu vyru demesio man netruksta,nors tikrai nelaikau saves grazuole☺O bet kokia santuoka isgelbes tik supratimas ir TARPUSAVIO BENDRAVIMAS (tiesa-uzauginom 2 vaikus ir dabar dar pagranduka turim)Sekmes

05. Dec 2011, 08:32

goduliuk,as va sito labiausiai ir bijau,kad kuo toliau tuo viskas bus baisiau, bijau,kad del to neprasidetu smurtas ir visa kita,kas buna tokiais atvejais,nes na ka tada as turesiu daryti? kaip tiresiu pasakyti tevam,ir juk visi kaltins mane,nes as neva jam neistikima,nerimta ir taip toliau,man jau dabar baisu pagalvoti ☹(

05. Dec 2011, 08:28

zinot keista,bet jis i kitas moteris net neziuri,as nezinau kodel,bet esu keistai rami,kad jis manes neisduotu ir neisdave,jis nesisveikina nej su viena klasioke,jam nerasineja ir neskambineja jokie nezinomi numeriai,kitaip sakant,jis nedaro to ko nenoretu,kad as daryciau,bet na as taip negaliu,na negaliu nepasisveikint su senu pazystamu,negaliu nebendraut su musu bendrais draugais,o jam tai labai nepatinka. bet na juk turi buti kazkoks gydymas to nesveiko pavydo? nes man butu labai gaila skirtis,ypac dabar kai laukiuosi musu mazylio.

04. Dec 2011, 21:20

bet as nesakau kad jusu seimoje butent taip yra 😉

04. Dec 2011, 21:19

siaip dazniausia pavydas prasideda,kaip antra puse pats ar pati buvo neistikimi ir bijodami kad ju nepaliktu pradeda paviduliauti.Kaip sakoma geriausia ginyba puolimas...

04. Dec 2011, 19:29

mano tevas toks... neduok dieve mama pasisveikins su kaimynu ar einant gatve su kokiu pazystamu ar bendradarbiu, iskart kas?kur?kodel?ko cia sveikinies? nesuprantu iki siol kaip galima gyventi su tokiu vyru...poto aiskindavo, kad cia is meiles dideles....ir gyvena 30 metu kaip su su kate,taip kad nemanau, kad kazkas gero taves laukia su tokiu vyru....nebent uzsidarysi kambary ir neturesi nei telefono nei interneto 😀

04. Dec 2011, 18:08

Sis pavydas nenormalus,vadinasi jis tavim nepasitiki,o kaip gali myleti nepasitikedamas? Bus blogai.....

04. Dec 2011, 17:10

man tai nesuprantami tokie dalykai.o tai jis eina uzsimerkias ir su niekuom nesisveikina.niekada nepasitaiko nei su kaimyne pasisveikint,nei sakykim buvusia klasioke kur nors gatvej susitikt ir pasilabint.zinok kuo tolyn,tuo bus labyn jo pavydumas,kazkas cia nenormalaus

04. Dec 2011, 10:56

sveiki,as laukiuosi,gyvenu su draugu,sutariame labai gerai,jis nuostabus zmogus labai dziaugiasi kad bus tevelis,rupinasi manimi ir musu ateitimi,taciau jo pavydas ir itarumas yra nevaldomi,jei pasisveikinu su su kokiu pazystamu,draugas tuoj ima kamantineti kas jis,kodel sveikinuosi ir panasiai, o vakar feisbuke kai pakomentavau vienos drauges nuotrauka kazkoks nepazystamas vyras ikiriai pradejau kibti,todel kilo toks juoko formos konfliktas,o mano draugui paklausus su kuo bendrauti as jam bandziau viska paaiskinti,bet jis nesiklause,pradejo sakyti kad jis naujas mano vaikinas,kad man jis nereikalingas,as supykau,ir iki sendien nesikalbu su juo,gal galite man patarti ka daryti? juk negaliu atsiriboti nuo viso pasaulio vien todel kad mano draugui vaidenasi, kaip tureciau reaguoti i toki jo elgesi?kaip jam paaiskinti kad myliu tik ji ir jokiu kitu mam nereikia? labai bijau,kad si problema nutrauks musu santykius ir liksiu vienisa mama ☹