Nelabai kokios mintys

11. Aug, 10:53

Laba diena, jau 22 savaiteles kaip laukiuosi,gyvenu su draugu jau metus su pusia, o kartu esame treti metai. Pastovus barniai su vaikinu del jo draugu,nezinau ka be daryti,jis kasdien kanors su jais tariasi lyg manes nebutu, lyg as netureciau savo zodzio, as jam jau daug kartu sakiau kad uz mane negalvotu, taciau ks is to, jis pasako"'NENORI NEIK,TADA AS EINU,NEGALIU PERMESTI DBAR JO"' ir taip pastoviai,jam man atrodo svarbiausiai draugai, manau kad jis net manes atsisakytu del ju.....kiek galiu nervotis...nezinau ka daryti...netgi kartais manau kad as jam nuobodi...o kartais manau kad jis turi kita..ir dabar jau tikrai manau kad per anksti labai pastojau...ir pradejo negrazios mintys eiti kuriu geriau nesakysiu....beje man 20, o jam 22m. Patarkit kanors...

28. Sep 2010, 13:53

Salvia LAIKYKIS, žinau ką reiškia nervai nėštumo metu. Vaikas brangiausia ! . Nors žinoma mylimas žmogus labai svarbus. manau kad draugas dar nesusitaikė su mintimi, kad jis nebe vaikinas-chebros-draugų dalis, bet Tėtis- šeimos dalis.

30. Aug 2010, 15:05

Na bedos gal ir rimsta..va,vakar is ligonines isejau..buvo gresiantis prieslaikinis,ir del tonuso..todel cia gal ilgokai nesilankiau...na kol gulejau draugas lanke mane kasdien sedejo su manim...ir grizes pora kartA prisiliuobti spejo...vienas..o uz ka net nzn...na man svarbiau mano mazylis, kad toliau jis augtu sveikas..ir kad pasveiko..na aisku dabar man gulimas rezimas..tai paiziuresiu kaip vyras elgsis su manimi,ar beks ar slaugys, nes as ji pati apkaltinau kad del jo kaltes galejau vprarasti savo mazaja laime..tai jis zado neteko ir ruke cigaretes virtuvej viena po kitos...

23. Aug 2010, 11:29

Mano vyras irgi lakstydavo su draugais bet po biski isskyriau su visajs jo draugeliais nors tokie tie ir draugai buvo tik prie butelio siaip nesusitikdavo, na o dabar per menesi karta iseina kaip jis sako atsipalaiduot😀 ir man nesciai taip budavo kad galvodavau nu blemb jei nebuc nescia eiciau ir prisgerciau😃

16. Aug 2010, 18:47

jei bent jau viena karta atsake draugams-saunu! tik stenkis kad tai butu ne pirmas ir paskutinis,o kad jis nebedarytu taip niekada.turi visa valdzia laikyti savo rankose.musu su vyru laisvalaikis dazniausiai bendras,bet gi buna kad as su draugem noriu paplepeti rik tarp mergaiciu,apie vaikucius ir panasiai,o jis nori su pusbroliu arba mano teciu pazvejoti.bet iki tokio lygio nesileisciau...mano puseserej dar blogiau,nes pas juos su pinigeliais prastai o jos draugas dar daug prageria...ji po cezario ligoninej gulejo o jis gere! tada isikisau jau ir as...nes ji vargse issekus buvo ir jautri lb po gimdymo tai tik verke paskambinus....tai nuvaziavau i namus,valanda laiko ploviau smegenis kad isaiskinciau kas yra seima ir kad del to vaikucio laikes(beto,jis mano busimas krikstasunis) padarysiu viska.issiblaive,ryte nuvaziavo i ligonine,pasveikino ja su gimtadieniu,nuveze geliu...lyg ir suprato,bent taip atrode.po sav isvaziavo i klaipeda dirbti,gryzo pasemes tik avanso 600lt,nusiveze ja su vaikuciu pas savo gimines ir isleke su draugais prie ezero gert!...db laukiam vaikucio krikstynu,o poto jau ji taip nusiteike kad skelbs paskutini ultimatuma...nes su tokiais draugu vyrais kitaip neina... ☹

13. Aug 2010, 17:35

na sunkus atvejis, bet mamytes negalima sakyt kad nepasikeis, yra kurie ir pasikeicia ir tikrai turiu daug pavizdziu 😀

13. Aug 2010, 12:01

Salvia, tikroji meilė negali šitaip skaudinti. O tam kad būtum laiminga, jis taip pat turi tave mylėti ir rūpintis tavimi. Gal tau dar nepraėjo tas pirminis susižavėjimas, kai žiūrime pro rožinius akinius. Bet kai juos nusiimame, daug kas būna jau per vėlu. Sprendžiant iš tavo pasakojimų, rožinius akinius jau reikėjo pamesti - isterijos, nervai, riksmai nesisieja su didele meile. O kodėl nelemta geriau? Juk gyvenimą kuriame patys 😉, jei nori geriau, laikas sustabdyti ta beveik košmarą, kuris dabar vyksta. Jei matai, kad nieko gero nebus, kam tai tęsti.

13. Aug 2010, 11:14

Viltekamile ka gali tevai padayti mano, jai jis savo mamos neklauso...mano tevas yra mafukas galimaa sakyti, as jam bijau sakyti ka,nes as pati tevo pribijau, tai nueidavau uosveniai paasipasakoti, nu bet ka ji,ji nieko negali padaryti nes jos jis neklauso. tai lieka paciai tvarkytis per isterijas, nervus,riksmus

13. Aug 2010, 11:11

beto vakar vakare nuejome pas mano teveliu, na mano tetis nupirko alaus ir jie truputi prie stalo atsigeriant papliotkijo,grizome namo 11val, na ir ka manote jam paskambino jo draugas ir paklause ar nenorim praleisti ''prasmingai vaakaro,na maniskis pasake jog jis pasitars su busimaja zmona''aisku manim''. As pasakiau kad esu lb pavalgusi nes priziurejau 4 metu vaika visa dienele, na o jis TIESIAI SVIESIAI PASAKYSIU KAD''UZSISIKO LEKT'' aS JAM pradejau burbulioti jog kokia cia seima jai jis gyvena su draugais o ne su manimi, pasakiau jog as nezadu uz juo zenytis, nes nera prasmes man kankintis visa gyvenima, paasakiau jog as taip tikrai negyvensiu,jog galiu isgyventi ir viena. o man tokio vyro seimoj nereikia kuris negerbia jos, ir nepriziuri na ir .t.t. na ir ka jus manot, man pradejo skmbint jo draugas ir klaust, o as tiesiai sviesiai pasakiau jog kokie jie vyrai jai jie nesupranta jog as laukiuosi ir nebezadu lakstyt naktimis kazzkur, pasakiau jog manyje auga mano mazasis stebuklelis ir as nezadu nei jo nei savo sveikatos gadint del vyru, ir padejau rageli. tada jis maniskiui skambino, ir ka jus galvojat ka jis jam pasake? jis pasake jog nieko neiseis siandiena susitikt(tam draugui taip pasake) Bet cia pirma karta taip.....

13. Aug 2010, 11:02

nu jo,,, salvia nekokia situacijo. o ka tavo teveliai? yra mano gimin ej vienas toks susituokes kuriam seima ne motais, tik zole ir alkoholis ir beabejo draugai, nors zmona ir ne ka prastesne paliko... vaika numeta kad su vyro draugais pasibastytu ☹ ... gaila bet yra tokiu zmoniu, manau laikas tau pasikti kita kriptymi 😉

13. Aug 2010, 10:52

loretux o jai tu ji myli....myli ji is pirmo zvilgsnio☹ kdl man nelemta gyventi siektiek geriau...

13. Aug 2010, 10:50

biski perdaug issiliejau, bet kai pirmos mintys liejasi, tai paskui galo nematyti

13. Aug 2010, 10:49

Viltekamile,situacija tokia kad as uz ji jaaunesne bet pas mane yra draugai kurie apsizenija, su mazaisiais stebukliukais, o paas ji draugi,neatsilakste,muzikai kuriems rupi xuliganizmas ir kaip uzsiraut ant konors susimust,jai jie turetu normalias mergas, o ne''sliundras''(labai atsiprasau uz toki zodi) tai juos pakeistu,ir jie kitaip mastytu, o db.....maniskis jiems giriasi kad mane nuostabia turi,jie sutinka, bet gi as su juo draugais negyvensiu, kdl as turiu buti su jais kiekviena diena ir i ju cirkus ziuret? kdl as negaliu su vyru pvz namie arba parkelyje pasiimt kad ir to dligto ir abudu pasedet ir vakare ziuret i zvaigzdes? o jam reikia draugu salia,as savo vaikui nezadu rodyti jo tokiu draugu..kaai dar nebuvau nescia,jurate ir kastytis bare giniau pergerusi savo vyra nuo jo draugo"'geriausio"'kuris atsivede merga ir norejo pavaidint pries ja, kad pamoina jog "'atsipraasau"'lieva kaad maniskis tarnaves atitarnaves armijoj, o as del jo susimusiau su maniskio geriausiu draugu,o maniskiui jis po poros menesiu paskambino atsiprasyti ir jie susitaike, nors pries mane maniskis vaidino jog is jo saiposi. ar taip galima? as ji gyniau girtut girtuteli nuo varymu,o jis iki siol su juom susitikineja....

12. Aug 2010, 21:04

Suaugusį žmogų sunku pakeisti, dažnai įsitikinu, kad net neverta gaišti laiko. Žmogus turi pats norėti pasikeisti, ir tai, tai yra be galo sudėtingas dalykas, perlenkti save. Iš tavo kalbų aišku, kad jis nemato reikalo ką nors keisti. Tai kad jis šneka jog nemuš savo vaiko, yra viena, bet ar jis juo rūpinsis kaip dera ir skirs laiko, yra visai kas kita. Gal jis nemuš, bet gryš namo tik permiegoti ir ryte išsivilks vėl ☹ Neužsinerk sau kilpos ant galvos, salvia, geriau jokio vyro, negu pijokas/valkata/mergišius. Geriau ramybė, negu amžinas nerimas. Apsispręsti sunku, bet gal verta.

12. Aug 2010, 19:30

as turiu mano gimineje pazystama tai uzeina pareina bajeriai jo,bet esme ta,kad draugeliai-aliukas pirmojo vietoje po darbo ne seima..kas is to zmona ir isejus buvo ir grasino niekas jo negydo,sakau buna ramu ,bet dazniausia tas pats per tapati..tiesiog tokie zmones yra sutverti seimai ir ne...

12. Aug 2010, 19:27

tikrai netoleruociau vyro elgesio isejimui pagert..aciu dievui,kad to nera pas mus,vyras nevalkauajantis,neturi tokio poreikio pagert,draugai bendri ir..ir seip jei einam tai kartu jei ne tai ne vienas i balius..
o autorei -jis dar nesutvertas seimai ir tiek,o tu nervinsies ir toliau...taip ir gyvnesi gyvnesi kol daes tave iki gyvo kaulo,kai prarasi nervus tada darysi isvadas

12. Aug 2010, 19:19

nekokia situacija, manau viskas issitaisytu jei jus turetumet draugus su seimomis ar baikuciais.... nes jo draugai taip pat nesupranta kad jis tures vaikuti ☹ , na bet zinokit yra atveju kai vyras pasikeicia, o beto daugelis vyru nesupranta nestumo ,jie turi pamatyti rezultata kad pasikeistu ir kaikada reikia vyra pasokdinti, skelbti ultimatoma, jei vyras pasirenka draugus o ne jus, vadinasi jis taves nemyli, o kam tada buti su tokiu? nejau taikstytis??? o antras variantas, kiekvienai nestukei atrodo kad vaikinas skiria per mazai demesio

12. Aug 2010, 16:21

taip zivile zinau kad suauge jau sunkiai pasikeicia arba nepasikeicia, bet pas mus jau du metai praejo ir pakolkas gereja bet ir nesu garantuota kad jis ryt ar poryt negrys prie savo senu yprociu.. visada lieka tikimybe kad jis sugrys prie tokio gyvenimo budo koks buvo anksciau..

12. Aug 2010, 16:12

pritariu zivilei kad suauges dazniausiai pasikeicia tik trumpam po to vel grizta prie savo iprociu. as kiek pastebejau, tie kurie jaunystej tarkim gere be galo daug buvo svarbu tik baliai ir t.t. toki zmones greiciausiai apie viduri savo amziaus tampa alkoholikais... kompiuteriniai zaidimai tai irgi kaip liga kai "uzsikabliuoji" tai neina atitrukt...koks sunkus visgi tas gyvenimas. bet alkoholyje geriau neskandint savo nuoskaudu...

12. Aug 2010, 15:18

Uzgerimas,salvia,tai tik laikinas uzsimirsimas,o pasekmes-baisios! turetum tai suprasti.Esu gyvenime viena karta pabandziusi specialiai isgert tiek,kad "uzsimirsciau"kaip tu rasai.Bet jau begeriant pasidare geda pries save pacia ir ejau i tuoleta isvemt savo gedos. Tai nuvestu tik i alkoholizma ir nereikia saves teisinti,kad to nebutu.... AR NORETUM MOTINOS ALKOHOLIKES? AR NORETUM,KAD TAVO VAIKAS KENTETU DEL TO?????? Niekada nekrisk taip zemai......Esu maciusi zmoniu,kurie buvo patys fainiausi,patys pareigingiausi ir 'uzsimirsinejo",kol tapo alkoholikais...dabar su amputuotom kojom.....

12. Aug 2010, 12:45

salvia pasakysiu viena dalyka vyras gali pasikeist tada kai vaikas gims, man buvo panasi situacija kai laukiausi atrode jo draugai jam visas pasaulis bet kai gime dukra jis pasikeite po truputy mazejo susitikimai su draugais ir isgerinejimai,

12. Aug 2010, 11:46

Jis is vienos puses limingas kad taps tevu, sako jog viska vaikui atiduos,ir augins netaip kaip jis augo pijoko tevo musamas,dauzomas i siena iki tol kol paaugo ir atsigint sugebejo,ir taippat musama mama apgint. Na jis ir man sake jog niekada pries maane nepakels rankos kad ir kaip prisidirbciu kad ir ka padaryciau,tai geriau paliks. Na sita tai matau kad rankos nekelia kad ir kaip susipykstame jau 3 metai,bet jo vienintele problema draugai.....taip,teisybe,maan trukstA demesio...begalo truksta.... bet cia nedemesys jaigu tik pabuciuoja arba ryte apkabina...ir nedemesys jai sedime su kuom ir jis prie kitu pasako kad mane begalo myli.... as irgi taip moku,bet nebesakau, nes nera praasmes laidyti liezuvio be reikalo....ex kartais pagalvoju, jai nesilaukciau,tai (atsiprasant savo busimo vaikiuko) uzgerciau taip kad viska pamirsciau...........nepykit ant manes del tokio pasisAkimo....bet sirdele s visgi turiu..

11. Aug 2010, 15:02

Kai nėra pasitikejimo daug kas po truputį griūna. Jam vistiek teks pasirinkti kas svarbiau, moteris ir vaikas ar draugai. Aš tavo vietoj pasisodinčiau ir pasikalbėčiau. Juk niekas neliepia uždaryti jį namuose, bet viskam yra ribos ir saikas, viena yra užsiimti kažkokia veikla, kita - gerti ir trankytis kažkur iki paryčių. Tuo labiau, kad dėmėsio reikia ir tau, o po vaikelio gimimo dar reiks ir pagalbos. Duok laiko pabandymui, matysi ar kas keičiasi ar ne. Ankstoka atrodo jam tapti tėvu, ne tas galvoj dar, bet dabar jau vėlu apie tai kalbėti. Jeigu jis nebus linkęs keistis - neverta gaišti laiko, gadintis nervus ir gyvenimą. Manau atsiras kas tau padės 😉 O nervuotis dabar reiktų kuo mažiau, galvok apie vaikiuką 😀

11. Aug 2010, 14:06

Tame esme yra kad nepasitikiu juom nes draugas+alkoholis....argi vyrai negali susimatyt nors karta,be valkiojimosi ir be alkoholio? argi nera veiklos be gerimu? Bet alus ir draugai svarbiau...Jis man pasake kad kas be butu bet vaiko niekada nepaliks...beto mano uosvene taippat mato ka jis daro,aisku ji eina uz mane,jam moralu atraso uz mane, bet argi jis klausys? aisku kad ne..

11. Aug 2010, 13:08

Labai baisu, kad pamatai koks zmigus is tiesu kai atsiranda vaikai, juk manau tas zmogus nepasikeite, buvo visa laika toks kol gyvenote kartu, bet tas moteris tie vyrai taip apakina kad nieko nebematai.

11. Aug 2010, 12:30

jooo, su tokiu draugu,nusišviečia, kad vaikelį auginsi viena.Tik va, blogai, kad nervuojiesi.Atsimink, kad tavo vaikiukas yra tavo pats brangiausias ir pats pačiausias.tad saugok jį ir nesinervuok.Sėkmės

11. Aug 2010, 11:49

nieko nesakau kad ten pazaist kasi ar taip pasibut bet su saiku bet jei draugai tokie kad tik isgert kad tik pas kitu varyt tai ir turejo rinktis yra vienas kitas kur alaus atsigeria tai tada nieko nesakau bet buvo taip kad viena diena as su savuoju drauge su savuoju taip norejo pasibut kina paziuret alaus tie atsigere ir isejo dar parsinest nu ir neparejo likom ant ledo ir nemiegojusios laukem kol gris tai tada tikrai supykau ir nuo tada nebeleidziu nes pavede ir kaip taip gali buti ir dar drauges visus lt pragere ir grizo namo masasis 4val vos kojas pavilko ir dar su tonu kalba o drauges tik 12val tegrizo dienos tai kaip galima isleist jei taip daro. Tai ir yra pasakyti jei taip iseisi tai ir iseisi nes yra ikireje iki kaklo juodai jau 4men niekur neina tai ne pykciu neber jei ateina vienas kitas draugas taip pakalbet nieko nesakau bet negert po to dar karsto budo ir uzsidega greit ir nesinori kad ka prisidirbtu. Tai butinai tau reik kalbet sprest ta problema o taip paskui nuo pykciu nepagyvensim ir namie bus nesmagu but nes tik barniai tera ta kam to reikia kam kankintis jei geriau ramiai laukt vaikelio. Mano dukryte yra ziauriai nervininke visa nestuma praverkiau prasinervinau prasibarem ir kas is to ne sau blogiau o vaikas umus yra visko bijo ir t.t.

11. Aug 2010, 11:27

kad pas mus nera bendru draugai tai ir atsiribojo nuo ju nes kai jau pas draugu lekia ir prasideda festivaliai ir naktinejimai nu tai koks tada gyvenimas tai turejo atsirink.

11. Aug 2010, 11:21

na nera labai gerai kad va isleksi tai isleksi su visam. draugai turi buti bent kartais atsipalaidavimui, bet as kazkaip uz tai kad seimoj butu bendri draugai o ne kad jis pas savus o tu pas savas drauges ir pan. draugu visgi reikia turet....
bet salvia turi kazka kalbet su juo nieko nebus. reik priremt prie sienos.
o jei jis pasirinks draugus tai ne viena mpteris neprazuvo del to kad vyro nera salia. beja, kaip supratau tavo vyro ir dabar nera salia nes jis su draugais. nu sunku tau tikrai..

11. Aug 2010, 11:14

dar toks tera ne seima galvoj tera o draigai. Turi kalbet arba tu arba draugai matysi kas svarbiau. O vaikeli ir viena paauginsi. Ir visos kas vienos augina nepraziuva ir dar stipresnes yra. O tai kam kentet jei viskas jam dzin. As ir pragrara iskenciau diena nakti draugai naktim negrizdavo isdavinejo su mergom o as nescia su antra buvau o jam dzin buvo o jam buvo jau 27 o vistiek ne seima buvo svarbiau bet kai priremiau ir dar kai jam beda ne vieno draugo neliko ir pamate kad seima yra seima noretusi ir dabar kur jam islekti tai ir pasakiau isleksi tai ir isleksi visam tai ir sedi namie

11. Aug 2010, 10:53

Laba diena, jau 22 savaiteles kaip laukiuosi,gyvenu su draugu jau metus su pusia, o kartu esame treti metai. Pastovus barniai su vaikinu del jo draugu,nezinau ka be daryti,jis kasdien kanors su jais tariasi lyg manes nebutu, lyg as netureciau savo zodzio, as jam jau daug kartu sakiau kad uz mane negalvotu, taciau ks is to, jis pasako"'NENORI NEIK,TADA AS EINU,NEGALIU PERMESTI DBAR JO"' ir taip pastoviai,jam man atrodo svarbiausiai draugai, manau kad jis net manes atsisakytu del ju.....kiek galiu nervotis...nezinau ka daryti...netgi kartais manau kad as jam nuobodi...o kartais manau kad jis turi kita..ir dabar jau tikrai manau kad per anksti labai pastojau...ir pradejo negrazios mintys eiti kuriu geriau nesakysiu....beje man 20, o jam 22m. Patarkit kanors...