Mikčiojimas

06. Apr, 10:52

3 metu sunelis mikcioja beveik ant kiekvieno zodzio gal kas gali patarti gera logopeda negali klaustyti vaiko kaip nori sneketi ir jam sunku...plysta sirdis,pas mus sirvintose nera logopedo o darzeli neussiima vietos nera..kazkoks bardakas

07. Apr 2011, 15:46

nusipirkau vaikai kile is dangaus ir skaitau.

07. Apr 2011, 13:17

O tai gal kokia kita knyga nusipirkai? Nes as dabar grizus i LT ir begsiu pirkti knyga, tik visa laika galvaojau apie sia. Bet kaip puiku, kad ir Jusu tetukas neatgrezia nugaros knygai. As ir esu patenkinta, kad mano vyras paskaitineja faktus apie taisyklinga auklejima. 😀

07. Apr 2011, 13:06

na musu miesteli apie vaiko teisiklinga auklejima knygu nera tad mamyciu klube suzinojau daug geru knyga aciu tau...ir geru temu.na knygyte verta demesio darbe turiu daug laiko tad emiausi skaityti....tad sazine pradejo griauzti kaip auklejau savo isdykeli.perskaitysiu knyga duosiu ir tecui paskaityti kuris ir domisi vaiko auklejimu.

07. Apr 2011, 12:34

Nu kokia tu greita 😀 Saunu! Labai labai tikiuosi, kad viskas LABAI greitai pas Jus susitvartkys.

07. Apr 2011, 11:03

jau knyga isigijau...

07. Apr 2011, 08:46

sveikos mamytes

07. Apr 2011, 00:54

Kad tik tiek uztektu ir man begalo butu dziugu 😉

06. Apr 2011, 22:02

aciukas tau

06. Apr 2011, 20:33

Tiek internetu gali uzsisakyti, o ir didziuosiuose knygynuose tikrai bus 😉

06. Apr 2011, 19:12

na reiks nusipirkti kur ja galiu isigeti gl galit patarti kokiam knygyne

06. Apr 2011, 18:49

aciu

06. Apr 2011, 18:12

Butent ta fraze yra 😀 is "Tecio knygos", bet ji nera tokia vertinga 😀 Dabar kiek pati ieskausi knygu (mano vaikiukui vos 8men) - tai is visu atrsatu knygu favorite yra si "Vaikai kile is dangaus" John Gray. Nors zinoma, kartais nuomones ir poziuris gali skirtis. Ivesk i google knygos pavadinima, pasiskaitinek istraukas, paziuresi, ar ji tau vertinga butu 😉

06. Apr 2011, 18:01

aciukas kokia tai knyga tkirai vertetu pasiskaityti

06. Apr 2011, 17:57

Fainyte, neseniai skaiciau tokia knygele, apie musu geruosius padauzas. Ten tiesiog raso "jei vaikas neina valgyti prasomas, tuomet tiesiog nustok kartojusi ir pasakyk, kada noresi valgyti pats pasiprasyk" As manau, retkarciais gerai yra paskaityti kokia tinkama- gera knyga, nes tuomet pasisemi daugiau istvermes, supratingumo ir taip kantrybe auga. O pas logopeda, manau, tikari reiketu apsilankyti. As pati esu miksciojusi daug metu, man, asmeniskai, tai budavo is susijaudinimo, baimes (tuolab jei nezinai, ar teisingai pasakysi). Sekmes, ir meskit lauk pro langa dirza, o kitu atveju teveliui pasakykite "kad ir siuo metu labai pyksti ant vaikiuko, bet musti ne valia, negalima" 😉

06. Apr 2011, 17:37

na pries gerus 2 men mikciojimas buvom vilniuje pas logopeda tai israse sedalija tai buvo pagerejinu pora dienu ir poto vel atsirado tik dar blogiau isvis sunkiai klba.a.aciu jums labai

06. Apr 2011, 17:29

http://www.sirvintusc.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=164&Itemid=131 va čia jums tikrai turėtų suteikti pagalbą, ten tikrai bus logopedas, pasidomėkit

06. Apr 2011, 17:24

na kadangi esu baigusi logopedės mokslus noriu paklaust, kada atsirado mikčiojimas ar nuo kalbėjimo pradžios ar jau vėliau. Nes mikčiojimo priežasčių gali būti įvairių. Pavyzdžiui kad ir tas pats gana dažnai pasitaikantis virkštelės apsisukimas apie kakliuką

06. Apr 2011, 17:19

patys zinom kad su dirzu neisauklesi bet jau nezinom ka daryti tip jau neklauso....plysta kantrybe ir trinkteli...na teks kalbetis dirzus panaikinti,,,tecio dar klausosi as tik pasirodau ir pradeda ozius rodyti ir abiejiu tada neklauso...aiskini tai jis juokiasi kaip ir saiposi reik simta kartu kartoti eik valgyti.....

06. Apr 2011, 16:57

tik dabar paskaiciau apie dirzus,manau vaika tai veikia ☹

06. Apr 2011, 16:53

na jei jau 3 metu vaikucio auklejime naudojamas dirzas, tai ka as zinau... Gal visu pirma panaikinkit fizines bausmes, ir palaipsniui susitvarkys.

06. Apr 2011, 16:51

zinau sita beda,kreikites pas logopde-ergoterapiaute,tai isnyksta jei laiku gydoma,reikia ziureti nes stadios bangomis,buan geriau vel blogiau ir vel gerai..buna net ivariu stadiju miksciojimu

06. Apr 2011, 16:39

lig arbata dare nzn, vakare tik suzinosiu😀

06. Apr 2011, 16:38

va suzinojau liktais digilis

06. Apr 2011, 11:30

pasistengsiu

06. Apr 2011, 11:16

gal galit suzinti kokia tai zolele

06. Apr 2011, 11:10

lyk ir buvo pagereja 3 men geriam sedalija bet jau savaite isvis sunkiai kalba....gal mumyse problena tetis greistaskartais dirzo gauna uz bloga elgesi

06. Apr 2011, 10:59

o ar isigando vaikutis ar seip jau zn kazkokia zolele padeda ar kas tiksliai nepamenu bet vyro bobute sake kad kazkas pas juos mykciojo ir padejo

06. Apr 2011, 10:52

3 metu sunelis mikcioja beveik ant kiekvieno zodzio gal kas gali patarti gera logopeda negali klaustyti vaiko kaip nori sneketi ir jam sunku...plysta sirdis,pas mus sirvintose nera logopedo o darzeli neussiima vietos nera..kazkoks bardakas