migreniniai skausmai

14. Jan, 12:10

man po gimdymo prasidejo labai dideli migreniniai galvos skausmai.net sunku istverti geriu viastus bet jie nevisada padeda...:(

26. Feb 2011, 17:07

reikes pabandyti energetinio😀

12. Feb 2010, 13:48

man taip pat prasidejo migreniai skausmai po gimdymo.pasigimdziau antra sunu CP ir viskas jau metai kamuoja migrena.As geriu imigran.Man kai uzeina priepolis tai net vemiu ir tol kol nuimu skausma.Kol nemaniau kad tai migrena,gerdavau tik nuo skausmo,tai man padedavo tik ibuprofenas,arba ketanovas.

24. Jan 2010, 18:14

nu idomiai cia 😀reikes pabandyt, bet kazkaip netikiu, kad man padetu...

24. Jan 2010, 01:00

juokites nesijuokit, bes kai man migreninis skausmas uzedavo tai as energetinio gerimo isgerdavo. tai visada padedavo.. savo teciui irgi pasakiau kad kai skauda isgertu ir jam padeda 😀 o tiu pabandyk, gal cia sutapimas tik.. bet juk pabandzius niekas neduos per galva 😀

23. Jan 2010, 21:34

as geriu cinea, specilaius nuo kigrenos, neurologas turi israyt, po 15 min, skausmas praeuina. superiniai vaisatai, bet dabar kai maitinu negaliu ju gerti tai kankinuosi (buna kad kelias dienas is eiles😥..)

23. Jan 2010, 15:34

taip pripazinta.geriu solpadeina bet jis neisada padeda

19. Jan 2010, 16:24

tokia temele buvau jau uzvedusi..kokius vaistus geriir ar gydytoju pripazinta migrena?

14. Jan 2010, 12:10

man po gimdymo prasidejo labai dideli migreniniai galvos skausmai.net sunku istverti geriu viastus bet jie nevisada padeda...☹